Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
Czy u kogoś są takie objawy jak u mnie.? Linki wys,ukuje ale po odpaleniu któregokolwiek czy to tb7 czy cda film po kilku sekundach się zatrzymuje. Restart nvidia shild pro 2019 nic nie daje.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



To nie jest wina FanFilm. Jak już zostanie wybrane źródło, rolę przejmuje resolver, który dekoduje linka na czytelny dla kodi, przekazuje go do kodi i to kodi go odtwarza a nie FanFilm.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(27-11-2021, 07:12 PM)rokibalboa napisał(a): Czy u kogoś są takie objawy jak u mnie.? Linki wys,ukuje ale po odpaleniu któregokolwiek czy to tb7 czy cda film po kilku sekundach się zatrzymuje. Restart nvidia shild pro 2019 nic nie daje.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Zatrzymuje? Może po prostu łącze nie wyrabia i się buforuje?
Na razie po kilku dniach testów wszytko hula super.
Jedyna rzecz która mi nie działa, z tym że nie wiem czy to wina FF, wtyczki Trakt, czy integracji między nimi, ale po oglądnięciu materiału, nie zostaje on oznaczony jako oglądnięty.
W FF mam zaznaczone "wymuszone odświeżenie kontenera" i w zasadzie poza tą opcją nie widzę w FF nic więcej co mogło by mieć na tą sytuację wpływ.
Chodzi o serial czy o film?

Zgłosiłem. wygląda na to że trakt - > fanfilm działa ale Fanfilm -> trakt już nie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Seriale, z filmami w sumie nie wiem.
Dodatkowo, Trakt zawsze rozpoznawał że skończono oglądanie w FF (ustawienia w trakcie, ja mam 70%) i wyświetlał wtedy okno z możliwością oceny.
REKLAMA:



Po kilku tygodniach testów FF, wszytko hula super, poza jednym, wznawianiem odtwarzania od miejsca w którym skończyłem oglądać.
Nie wiem czy to tylko u mnie, czy globalny problem FF
yhm. sprawdzę - w sumie nie zauważyłem problemów...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Dzięki
(22-11-2021, 03:33 PM)Tomek napisał(a):
@tele - mam potwierdzenie - będzie poprawka dla tb7 i jakości audio

Może wiadomo mniej więcej kiedy?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości