Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
#11
Co do plex - jak się pojawiła ta funkcja pisaliśmy na forum że wymaga composite. Zresztą w changelogu też jest to podane
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
[W SUMIE NIE WIEM]
Prośba o pomoc - problem z wyszukiwaniem źrodeł przy połączeniu VPN
Wersja wtyczki: 2022.05.03.1
Wersja PTW: 2022.05.02.0
Windows 10
Kodi 19.4.0

Od Jakiegoś czasu, przy połączeniu z siecią przez VPN (ExpressVPN), FF wyszukuje znikoma ilość, w zasadzie tylko kilka źródeł.
Myślałem że to problem z Kodi, ale inne wtyczki, niezależnie czy ruch idzie prez VPN czy nie, wyszukują ta samą ilość i te same źródła.
FF niestety nie.
Synchronizacja z Traktem też nie sprawia żądnych problemów.
Przy połączeniu VPN, FF nie zwraca wyników z Rapideo, TB7, Filmana, RD.
Jedynie pokazuje żódła z Watchseries, IITV i VIDSRC, czasami RD ale te same zódła co wcześniej.
Czasami pierwsze wyszukiwanie zwraca full wyników, ale każde nastepne już tylko ze zrodeł wspomnianych wyżej.
Podejrzewałem zaporę sieciową, ale wyłączenie firewalla nic nie zmienia.
Sytuacja jest dokładnie taka sama na 2 urządzeniach z Windowsem (ten sam VPN, ta sama wersja Kodi, FF i PTV.
Co dziwne, na Androidzie przy tych samych wersjach wtyczek i zależności oraz tym samym VPN-ie (w zasadzie klon Kodiego z Windowsa) wszystko działa bez problemu.
Dodam że przełączanie się na inne serwery VPN nic nie zmienia.
Testy szczelności VPN wykluczają nieszczelność DNS i WebRTC.
Nie mam już pomysłu gdzie jeszcze szukać przyczyny.
W logu wyniki z wyszukiwania: 3 krotne wyszukiwanie Halo 1x08 (za 2 razem pokazał bardzo dużo źródeł, za trzecim już tylko 7), Ancient Aliens 6x05 (4 żódła) i Tokyo Vice 1x07 (6 żrodeł i 2 wyszukiwanie brak źródeł).
Logi:
http: (usunięty)
Próbowałem zrobić log z diagnostyką i komponentami (UpNP, Serwer WWW, komponenty bazy danych, libcURL), ale nie da się wygenerować loga - info z logfile updater: log jest too large, max size 1MB.

Na marginesie, zauważyłem, że By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. -nie działa.

Update: udało mi się wygenerować log z diagnostyką i komponentami (UpNP, Serwer WWW, komponenty bazy danych, libcURL): https: (usunięty)
Odpowiedz
#13
Wersja wtyczki: 2022.06.15.0
Linux
Kodi 19.4.0

Proba instalacji z repozytorium kończy się komunikatem:
"Zależności od xbmc.python w wersji 2.1.0 nie mogą zostać spełnione."
Odpowiedz
#14
(24-06-2022, 05:17 PM)urgo napisał(a): "Zależności od xbmc.python w wersji 2.1.0 nie mogą zostać spełnione."

Była czysta instalacja Kodi 19.4, czy tylko nieszczęsna aktualizacja do tej wersji?
Odpowiedz
#15
(24-06-2022, 05:34 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(24-06-2022, 05:17 PM)urgo napisał(a): "Zależności od xbmc.python w wersji 2.1.0 nie mogą zostać spełnione."

Była czysta instalacja Kodi 19.4, czy tylko nieszczęsna aktualizacja do tej wersji?

Czysta instalacja bo na świerzo postawiłem system. Wcześniej wszystko działało ale nie pamiętam czy miałem już wersję 19.4 czy jeszcze poprzednią.
Odpowiedz
#16
To z tego wynika że masz jakieś repozytorium przeznaczone dla kodi 18 i stamtąd następuje próba pobrania zależności. Pokaż logi
Fanfilm działa, instalacja też.

Podziękowali: urgo
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(24-06-2022, 08:06 PM)Tomek napisał(a): To z tego wynika że masz jakieś repozytorium przeznaczone dla kodi 18 i stamtąd następuje próba pobrania zależności. Pokaż logi
Fanfilm działa, instalacja też.

Dzięki. Wygląda na to, że miałeś rację. Usunąłem katalog .kodi i zacząłem od instalacji wtyczki fanfilm. Działa jak należy. :-)
Odpowiedz
#18
FF nie wyszukuje mi źródeł z ResolverURL mimo ze jest autoryzacja z real debrid, w ustawieniach mam ustawione język źródeł na PL+EN, jakieś pomysły lub sugestie?
Wersja wtyczki: aktualna świeżo zainstalowana, wtyczka ResolverURL z paczki PTW
Kodi 19.4 android
Odpowiedz
#19
(26-06-2022, 04:10 PM)paszczi napisał(a): FF nie wyszukuje mi źródeł z ResolverURL mimo ze jest autoryzacja z real debrid

Co do zasady, FanFilm bez najmniejszego problemu wyszukuje, sprawdź może na wszelki, czy aby na pewno nie skończyła Ci się w RealDebrid ważność konta Premium...historia zna takie przypadki.


[Obrazek: HvETT6w.jpg]
Odpowiedz
#20
Resover ma obecnie problem z RD (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.). Spróbuj zaktualizować resolver z repo FanFilm - jest to dowiązanie do oryginalnego repo.
BTW - FF zawsze słabo obsługiwał RD - z tej racji że raczej służy do polskich hostów, EN są traktowane symbolicznie - a RD nie obsługuje hostów z których korzystają polscy uploaderzy.

BTW - mimo wszystko podawajcie informacje o które proszę w pierwszym poście. Sam tekst że wersja aktualna to naprawdę za mało.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 niewidocznych użytkowników, 2 gości