Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
#51
(18-08-2022, 01:20 PM)zborus napisał(a): Mi fanfilm w ogóle nie szuka źródeł tb7.

[Obrazek: H5aC6wjl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Tb7 poprawiło wyszukiwarkę wczoraj więc znowu znajduje linki.

Podziękowali: Flower
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#53
To inaczej! Poza wpisaniem danych logowania do tb7 w ustawieniach FF coś jeszcze trzeba ustawiać by te linki wyszukiwalo?
Odpowiedz
#54
Nic. Aby wpisać dane do logowania musisz uaktywnić źródło (bez tego nie wpiszesz). Na chwilę obecną tb7/xt7 działa. Wyczyść cache fanfilm - może tam co coś siedzi. Poza tym olałeś kompletnie to o co proszę na początku wątku - zero informacji o wersji fanfilm, o wersji modułu ptw...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#55
Cześć, zainstalowałem wtyczkę FanFilm (stąd By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) samo działanie wtyczki jest poprawne, jednak korzystam również z TheMovieDb Helper. Gdy przeglądam propozycje filmów z widżetu z tej wtyczki i wybiorę któryś, to otwiera się popup i mogę wybrać FanFilma i dalej wszystko działa poprawnie, ale gdy przeglądam filmy bezpośrednio z wtyczki TheMovieDb Helper, to FanFilm wczytuje źródła i po tym okienko znika, nawet gdy znajdzie jakieś dostępne źródło to okienko z wyborem już się nie pojawia.
Odpowiedz
#56
W ustawieniach fanfilm zmień ustawienia wyświetlania źródeł z katalog na okna - tmdbhelper ma problem z otwarciem katalogu - ale bez problemu otwiera okno

Podziękowali: Verte
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Dziękuję bardzo za pomoc, straciłem wczoraj cały dzień próbując to naprawić. Jeszcze raz dzięki!
Odpowiedz
#58
Może celem wyjaśnień - to nie wina FanFilm tylko samego tmdbhelper - ogranicza pewne wywołania. W niektórych skórkach da się to ominąć - ale w większości nie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#59
(18-08-2022, 04:47 PM)Tomek napisał(a): Tb7 poprawiło wyszukiwarkę wczoraj więc znowu znajduje linki.
Potwierdzam, już wszystko działa. Dziękuję.
Odpowiedz
#60
Nie wiem w takim razie co jest nie tak u mnie.. na żadnym filmie nie znajduje mi źródeł z tb7. Mam najnowsza wersję ff, ptw module i resolveurl. Cache ff wyczyszczony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: agaton111, 1 gości