Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
(27-01-2023, 08:10 PM)pawel1991a napisał(a): w seriale najpopularniejsze bo nigdy czyta ale nie wczytuję

Co robi? [Obrazek: k045.gif]

Działa bez uwag!

[Obrazek: vMv7PcY.jpg]

[Obrazek: rsyCm0N.jpg]


woland357 napisał(a):Czy to normalne? Czemu tak się dzieje

Tak, filman okresowo schowany za cf, źródła premium bez problemu.
Odpowiedz
REKLAMA:



"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam ponownie, problem z zacinajacymi sie filmami z XT7 wydawalo sie, ze zostal rozwiazany, otoz nie, wciaz filmy tylko z tego zrodla nie ida. Zainstalowalem kodi na innym urzadzeniu i jest to samo. Pisalem tez wiadomosc do "TB7" ale bez odzewu. Jesli ktos mial podobnie lub ma ale zna rozwiazanie, prosil bym o podpowiedz. Ewentualnie na co dzialajacego premium mozna przesiasc sie z tego problematycznego XT7.

Podziękowali: piter2009pl
Odpowiedz
W ustawieniach FanFilm/Pobieranie?
Teraz doczytałem że poustawiałeś:
"Ścieżki w ustawieniach biblioteki ustawione."
a to jest zupełnie niezwiązane z pobieraniem - tylko z biblioteką.

(27-01-2023, 10:07 PM)Adgufo napisał(a): Witam ponownie, problem z zacinajacymi sie filmami z XT7 wydawalo sie, ze zostal rozwiazany, otoz nie, wciaz filmy tylko z tego zrodla nie ida. Zainstalowalem kodi na innym urzadzeniu i jest to samo. Pisalem tez wiadomosc do "TB7" ale bez odzewu. Jesli ktos mial podobnie lub ma ale zna rozwiazanie, prosil bym o podpowiedz. Ewentualnie na co dzialajacego premium mozna przesiasc sie z tego problematycznego XT7.

Problem nie jest w ogóle związny z FanFilm - tylko z wolno odpowiadającymi źródłami tb7 - to ich sprawa i ich problem. U jednych źródła działają lepiej, u innych gorzej - zależy jak serwery po drodze i macierzyste odpowiadają.
Przesiąść się można na rapideo/twojlimit/nopremium - w zależności gdzie lepsza cena w danym momencie bo to i tak te same serwery.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Dzieki Tomek za odpowiedz. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Wszystko mam aktualne. Gdzie sprawdzić te moduły? Wszystko instalowałem od nowa i od dwóch dni żadne treści mi się nie wyświetlają we wtyczce fanfilm

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



(28-01-2023, 05:09 PM)pawel1991a napisał(a): Wszystko mam aktualne. Gdzie sprawdzić te moduły? Wszystko instalowałem od nowa i od dwóch dni żadne treści mi się nie wyświetlają we wtyczce fanfilm

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja prdle... Czytasz w ogóle? Nie. Powiedziałem że wszystko masz w pierwszym poście. Jak podać wersje, jak podać logi.
Zaś patrząc co masz w opisie to masz kodi 18.5 - na tym nic nie będzie działać
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam
Kodi 20
Wtyczka ViaPlay działa. Ale gdy wyszukam jakis film przez fanfilm i wyswietli mi link do filmu EXTERNAL VIAPLAY to mam komunikta NIEUDANE ODTWARZANIE
Odpowiedz
Czytaj chociaż to co cytujesz bo strasznie się wymadrzasz a Twoje rady w większości przypadków nie są pomocne.
W pierwszym zdaniu jest że wszystko mam aktualne.
Ps. Poszukam sobie bez pomocy z problemem.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
1
Odpowiedz
(30-01-2023, 05:50 PM)pawel1991a napisał(a): Czytaj chociaż to co cytujesz bo strasznie się wymadrzasz a Twoje rady w większości przypadków nie są pomocne.
W pierwszym zdaniu jest że wszystko mam aktualne.
Ps. Poszukam sobie bez pomocy z problemem.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Przeczytaj dokładnie pierwszy post - mnie zupełnie nie obchodzi że sobie napisałeś że masz aktualne. Masz do jasnej ciasnej podać konkretne wersje oraz logi - bez tego nie ma szans na pomoc. No ale wiesz lepiej co i jak.
[Obrazek: XZ3BjWFl.png]
Natomiast reszty nie komentuję - łaski mi nie robisz. Mi też nikt za to nie płaci żebym musiał pomagać ludziom którym od kilku dni nie chce się podać tego o co ich proszę. Szukaj sobie pomocy gdzie indziej. Tylko że problem polega na tym że lepszej niż tu nie znajdziesz - bo tylko tu zaglądają developerzy FF. Ale sam wybrałeś.

(30-01-2023, 05:39 PM)dzanus100 napisał(a): Witam
Kodi 20
Wtyczka ViaPlay działa. Ale gdy wyszukam jakis film przez fanfilm i wyswietli mi link do filmu EXTERNAL VIAPLAY to mam komunikta NIEUDANE ODTWARZANIE
A przez wtyczkę viaplay normalnie ci dany film/serial działa?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości