Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Pobieranie jest niezależne od fanfilm. Pobiera to co serwer wysyła, nie ingerując w sam zapis. Musiałbyś udostępnić taki plik z informacją o źródle z którego pobrałeś żeby to sprawdzić.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(12-08-2023, 09:01 AM)Don Kozdro napisał(a): Czy komuś też przestało działać pobieranie filmów i seriali w fanfilm? Mam poprawnie ustawione wszystkie foldery do pobierania, a i tak pobiera pliki, których nie da się odtworzyć. Co jest grane?
Jeśli jako źródło wybierasz filman to tak jest niestety. I możliwe, że któreś jeszcze hosty też tak robią. Bez problemu pobiera np źródło vidoza. Pewnie jeszcze inne ale nie pobieram już dawno więc nie mogę ich wskazać.
Odpowiedz
W tb7 na koncie film po dłuższej chwili nie działa, pokaże tylko go na koncie a aby na nowo pobrać go już nie ma możliwości do czasu wygaśnięcia linku. Przydała by się opcja by jednak pokazało źródło ponownie do pobrania.
Odpowiedz
Może to nie błąd samego FanFilmu, a wyszukiwarki tb7 (i nie tylko jej).
Jak w nazwie plików z odcinkiem serialu, tytuł jest oddzielony myślnikiem (-) od numeru odcinka, to nie znajdzie takiego pliku. Kolejnym problemem są polskie znaki (jak nazwiemy plik polskim tytułem, a są w nim polskie znaki, to nie wyszuka i tyczy się do zarówno filmów, jak i seriali).

O problemie z produkcjami nieanglojęzycznymi wspominałem już jakiś czas temu. Pozycje szukane są po tytule polskim i angielskim, co może być problemem, jak szukana pozycja jest w innym języku. Przydałoby się też wyszukiwanie w języku oryginalnym.

Podziękowali: tele
Odpowiedz
(13-08-2023, 11:43 AM)Wezu napisał(a): W tb7 na koncie film po dłuższej chwili nie działa, pokaże tylko go na koncie a aby na nowo pobrać go już nie ma możliwości do czasu wygaśnięcia linku. Przydała by się opcja by jednak pokazało źródło ponownie do pobrania.

Potwierdzam, też to zauważyłem.
Na ten moment można z poziomu strony internetowej wejść w zakładkę "Historia linków" i ręcznie usunąć niedziałającą pozycję.
Jednak dotyczy to chyba tylko pozycji z serwera WPLIK - na pewno linki nie są ważne dobę, tylko krócej - ale nie doszedłem ile, na pewno nie więcej niż 12 godzin, a może nawet o krócej - może ktoś sprawdził doświadczalnie i napisze ile?
Odpowiedz
Jest kolejny błąd, tylko nie wiem czy to fanfilm czy kodi sam w sobie, nie zapamiętuje czasu oglądania. Zazwyczaj wciskam pauzę i potem stop, jak wcisnę tylko stop również. Opcje w trakt jak i fanfilm są włączone
Odpowiedz
REKLAMA:



Będzie naprawione w kolejnej wersji.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Czy działa fanfilm? Na NVidia Shield-na 2szt.-2017 i pro2019- Kodi20 nie znajduje kompletnie nic, zero źródeł, instalowane od nowa wg. poradnika... Kodi też od nowa postawione i fanfilm martwy!
Odpowiedz
Tak działa. Chociaż darmowych źródeł coraz mniej. Podaj wersję fan film i ptw i czego szukasz.

Podziękowali: freedi
Odpowiedz
Załóż darmowe konto na filser i zaloguj się w Fanfilm (pisaliśmy o tym przy przedostatniej edycji: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.). Będzie dostęp do darmowych źródeł. Niestety - czasy darmowych źródeł już dawno odeszły i raczej nie wrócą. Jeśli nie ma stron udostępniających darmowe źródła (albo kryją się za cf lub captcha) to fanfilm nie ma szans ich znaleźć. Chcesz mieć gwarancję - zainwestuj w tb7/xt7/rapideo.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości