Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
(06-04-2024, 04:21 PM)SpongeBob napisał(a): [quote="DenDy" pid="48839" dateline="1712418198"]

Tak też myślałem, że większość nie używa kodi w tym celu (live tv). Ja akurat lubię mieć wszystko w jednym miejscu Smile

No bo Kodi słabo się do tego nadaje, to taka rzeźba na siłę... :-)
Do IPTV wg mnie najlepszy jest Tivimate.

Pozdro
kocurek7
Odpowiedz
REKLAMA:



A ja się nie zgodzę do iptv pl najbardziej się nadaje, tylko trzeba wiedzieć co robić.
Jak nie potrzebujesz Indyjskich kanałów to jest naprawdę ok Wink

Podziękowali: SpongeBob, arkady1964
1
Odpowiedz
(06-04-2024, 05:36 PM)sky02 napisał(a): A ja się nie zgodzę do iptv pl najbardziej się nadaje, tylko trzeba wiedzieć co robić.[...]

Możliwe. Próbowałem tego dawno temu i dużo bardziej pasowało mi Tivimate.

Może dam Kodi drugą szansę, bo właśnie wyszła stabilna wersja Omega.

Problem w tym, że nie wiem co robić, aby to dobrze działało. Wiem, że skóra Estuary nie bardzo mi pasowała do IPTV. Załóżmy, że spróbowałbym z tą skórką.

Sky02 co robić?
Odpowiedz
@jp44  Pytałeś o repozytorium, obecnie nie działa.  Tutaj masz wersje stabilne, instalacja z pliku ZIP:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Skórka AZ2:R v1.0.9 dostępna do pobrania w postaci plików ZIP dla Nexusa i Omegi z Github:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wersje próbne masz w wątku, ostatnie podane przez opiekuna skórki @DenDy są najnowsze.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Smile 
@DenDy, świetnie opiekujesz się skórką AZ2:R, dając jej dalsze życie. Z wypowiedzi z @heppen_ zawartych na tym szacownym Forum wiem, że on też pochwala Twoją pracę...   

Jest prośba:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
zamieszczona na Forum Kodi (Forum Kodi o zasięgu światowym) o udostępnienie linków do Githuba na pierwszej stronie wątku o AZ2:R , ponieważ wiele osób myślało, że skórka AZ2:R jest martwa, a ona wciąż żyje i ma się znakomicie.   Smile

Myślę, że każdy zainteresowany powinien mieć dostęp do Twoich linków ze skórką AZ2:R, dlatego przekazuję Ci prośbę z Forum Kodi do rozpatrzenia.

Pozdrawiam 


@DenDy Z tego co widzę, strona została już uzupełniona o linki do Githuba że skórką AZ:R Nexus i Omega:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Akurat dwa dni temu postawiłem repo, bo mnie męczyło przerzucanie zipów po urządzeniach.
Jakby ktoś potrzebował to:
Repo (.zip): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Lub przez link do menedżera plików: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: arkady1964, SpongeBob, szopns
1
Odpowiedz
REKLAMA:



@DenDy, zastanawiałem się czy o tym pisać, ale to chyba już ostatnia sprawa, którą zgłaszam.

O co chodzi, mam prośbę.  Fajnie, że dodałeś obsługę przewijania na pasku postępu filmu na OSD przez pilot Android TV w AZ2:R. Funkcja ta została zaimplikowana w skórce AZ2:R z Arctic Horizon 2 (AH2).  Jednak zauważyłem, że ten pasek ze skórki jurialmunkey ma pewną istotną wadę w działaniu, mianowicie działa dość wolno i występuje nadmierne buforowanie, ta wada występuje też w AZ2:R oraz w wielu innych skórkach.  

Wada ta nie występuje w kilku skórkach, podaję je tylko dlatego, aby dać konkretny przykład o co mi chodzi:
- Estuary
- Titan MOD
Pasek postępu przewijania w tych skórkach działa bardzo szybko (wręcz błyskawicznie), nie ma nadmiernego buforowania, najpierw idzie znacznik przesuwu do wybranego miejsca i w chwilę potem dochodzi pasek, tak jest w skórkach wymienionych powyżej.

Może nie ma większych przeróbek, a jest możliwość, aby pasek działał podobnie bardzo szybko jak w skórkach, które wymieniłem powyżej. Nie mam już innych uwag do AZ2:R. 
Wróciłem do tej sprawy, ponieważ bardzo często używam tej funkcji na Android TV i szybkość działania tej tej funkcji ma dla mnie duże znaczenie.

Pozdrawiam


Edycja.  Myślę, że to moja ostatnia prośba, na której mi naprawdę zależy. Jak wspomniałem powyżej wahałem się czy jeszcze o tej funkcji pisać, ale jednak bardzo brakuje mi tej funkcji sprawnie działającej w skórce AZ2:R...
Odpowiedz
@arkady1964 nie mam pojęcia czemu pasek zachowuje się w ten sposób w skórkach juriala.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
@DenDy, je niestety nie wiem jak to zrobić przez skórowanie, ponieważ technicznie się na tym nie znam. Jednak domyślam się z jakiego mechanizmu korzystają skórki na których pasek działa dobrze na OSD.

W AZ2:R jest przecież pasek przewijania, który działa prawidłowo tj. bezpośrednio jak się wciśnie przycisk lewo lub prawo (przyciski lewy i prawy koło "OK") i wszystko śmiga  (ja tą opcję traktuję tylko pomocniczo, ponieważ chcę przewijać z poziomu OSD).

Wystarczy by był wykorzystany mechanizm (kod) z tego paska (załączony przyciskiem lewy/prawy w trakcie filmu), po przejściu na pasek z poziomu OSD.

W Titan MOD w wersji 20.1.24 pasek nie działał w OSD, natomiast po dodaniu obsługi identycznej jak w przyciskach lewy/prawy wszystko działa tj.
W wersji 20.1.24 został zastąpiony plik "IncludesOSD.xml"  
według pliku  zawierającego OSD.xml:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Zmiana ta jest w wersji 20.1.25 i wyższych Titan MOD

Podobnie w AZ2:R, gdyby na OSD było użyte przewijanie na pasku, które jest w tej skórce, gdzie znacznikiem postępu obecnie jest biała pozioma kreska, ale może być kółko, kreska pionowa lub inne oznaczenie, bez większego znaczenia byleby działało na OSD szybko.

Pozdrawiam


Edycja.  Trochę zawile napisałem.  Jednym zdaniem, gdzieś ten kod do paska z biała poziomą kreską jako znacznikiem wyszukiwania jest w skórce AZ2:R, chyba wystarczy przekierowanie do tego paska lub takie samo działanie i powinno działać jak trzeba z poziomu OSD...

Podziękowali: DenDy
Odpowiedz
@arkady1964 do sprawdzenia -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości