Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tivimate i teleelevidenie
(21-08-2022, 06:22 PM)RebA napisał(a):
(21-08-2022, 06:11 PM)lukaszsk napisał(a): Czy w teleel dostepna jest baza vod? Cos w 4K?
Nie ma niczego takiego
Jaki dostawca oferuje VOD? Szczerze to bardziej na VOD zależy mi nic na kanałach.
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam,

Jestem nowy więc sory za być może banalne pytania ale:

Nie mogę dodać listy z adresu url ani na tivimate ani na OTT Navigator. Po prostu dodaję źródło kanałów wklepując cału url w wersji dla "online autodetect" lub "OTT navigator" ale kanały się nie importują a OTT dodatkowo wywala błąd jak na fotce.

Kanały się dodają bez problemu z pliku tekstowego wgranego do urządzenia.

[Obrazek: g8XRAgMl.jpg]

Kolejne pytanie to czy muszę jeszcze dodawać jakieś inne źródła osobno np. do EPG czy Archiwum aby wszystko to działało ?

Dzięki za odpowiedź

(05-02-2023, 01:54 PM)maxwel78 napisał(a): Witam,

Jestem nowy więc sory za być może banalne pytania ale:

Nie mogę dodać listy z adresu url ani na tivimate ani na OTT Navigator. Po prostu dodaję źródło kanałów wklepując cału url w wersji dla "online autodetect" lub "OTT navigator" ale kanały się nie importują a OTT dodatkowo wywala błąd jak na fotce.

Kanały się dodają bez problemu z pliku tekstowego wgranego do urządzenia.

[Obrazek: g8XRAgMl.jpg]

Kolejne pytanie to czy muszę jeszcze dodawać jakieś inne źródła osobno np. do EPG czy Archiwum aby wszystko to działało ?

Dzięki za odpowiedź

Dobra znalazłem metodą prób i błędów "literówka" ;-)

Pozdrawiam
Odpowiedz
Lista non apple online autodetect tnie na tivimiate , predkosc po wifi 60 mega powinno wystarczyc?
Odpowiedz
Ma prawo ciąć przy takiej prędkości.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Mam podobny problem tyle że ja mam podłączone po kablu ethernet. Tnie co jest w tym wypadku dziwne. Chyba ze może box nie wyrabia sprzętowo play now tv?
Odpowiedz
(22-10-2023, 11:33 AM)kamilo23 napisał(a): Mam podobny problem

W opcjach ustawień TiviMate Premium testowo "Odtwarzanie tunelowane" włączone?
Odpowiedz
REKLAMA:



Jak ta opcja jest włączona to wywala błąd mediacodecrendererdecoder....
Odpowiedz
Cześć.
Nie mogę uporać się z problemem:

W kategorii film są programy Polsat VOD 202-208 , podczas reklam i obrazu kontrolnego wizja jest poprawna , zaś podczas emisji filmu ekran jest zakodowany , dźwięk także. W pluszu+ było ok.
W ustawieniach chyba wszystkiego próbowałem . Nie działa. U was działa ?

Nvidia shield Tv
Android
Odpowiedz
(16-11-2023, 04:43 PM)-yan- napisał(a): Cześć.
Nie mogę uporać się z problemem:

W kategorii film są programy Polsat VOD 202-208 , podczas reklam i obrazu kontrolnego wizja jest poprawna , zaś podczas emisji filmu ekran jest zakodowany , dźwięk także. W pluszu+ było ok.
W ustawieniach chyba wszystkiego próbowałem . Nie działa. U was działa ?

Nvidia shield Tv
Android
Ogólny problem z tymi kanałami, wina leszy u dostawcy
Odpowiedz
(29-08-2022, 07:48 AM)lary504 napisał(a): Teleelevidenie ma problemy przy większym zainteresowaniu. Nie wyrabia. Wczoraj mecz oglądałem na liście od chińczyka kupioną w grudniu za 15euro na rok i nic nie cięło. A na teleelevidenie nie dało się oglądać. Muszę sprawdzić jeszcze plusx.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
Hej
Mozesz polecic chinczuya i dobre listy świeżakowi?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości