Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
REKLAMA:



(29-01-2022, 08:00 PM)Cube napisał(a): Nie pomogło ani zmiana hasła, ani wyłączenie LibreSpot (to bardzo dla mnie ważna wtyczka, bo kieposko z klientami Spotify).
Ogólnie zauważyłem ostatnimi czasy, że wyszukiwanie się dziwnie zachowywało tzn. 
- za pierwszym wyszukiwaniem nie miałem źródeł tb7
- za drugim, wykonanym bezpośrednio po pierwszym, źródła TB7 pojawiały się.
- wyszukiwanie dodatkowo działa dziwnie, nie czeka na odpytanie wszystkich źródeł tylko przerywa po kilku sekundach

Od wczoraj zauważyłem, że wyniki z TB7 zniknęły całkiem, natomiast przed chwilą zaobserwowałem, że podobnie działo się ze źródłami External (Player, Netflix, Amazon) - przy pierwszym wyszukiawniu Gladiatora nie było ich, przy drugim już tak.

Czy @HalZero  też ma LibreSpota?
A czy ramicpolsat i tvn24pl też są Ci niezbędne? Bo je masz w logu a przecież nie ma ich pod matrix.
Panowie - a czy czasem nie robiliście update z k18 do k19 bez usuwania danych?
Bo te wtyczki zastanawiają (kolega zauważył)
2022-01-29 22:01:45.964 T:4745    INFO <general>: CAddonMgr::FindAddons: plugin.video.ramicpolsat v1.4 installed
2022-01-29 22:01:45.964 T:4745    INFO <general>: CAddonMgr::FindAddons: plugin.video.tvn24pl v1.6 installed

tych wtyczek nie ma na k19 - wygląda to tak jakby profil był z kodi 18 i nadinstalowano k19 - więc ma prawao nic nie działać bo jest piekło zależności
Rozwiązanie - instalacja kodi 19 na czysto - bez śmieci z k18

(29-01-2022, 09:13 PM)szopns napisał(a):
(29-01-2022, 08:00 PM)Cube napisał(a): Nie pomogło ani zmiana hasła, ani wyłączenie LibreSpot (to bardzo dla mnie ważna wtyczka, bo kieposko z klientami Spotify).
Ogólnie zauważyłem ostatnimi czasy, że wyszukiwanie się dziwnie zachowywało tzn. 
- za pierwszym wyszukiwaniem nie miałem źródeł tb7
- za drugim, wykonanym bezpośrednio po pierwszym, źródła TB7 pojawiały się.
- wyszukiwanie dodatkowo działa dziwnie, nie czeka na odpytanie wszystkich źródeł tylko przerywa po kilku sekundach

Od wczoraj zauważyłem, że wyniki z TB7 zniknęły całkiem, natomiast przed chwilą zaobserwowałem, że podobnie działo się ze źródłami External (Player, Netflix, Amazon) - przy pierwszym wyszukiawniu Gladiatora nie było ich, przy drugim już tak.

Czy @HalZero  też ma LibreSpota?
A czy ramicpolsat i tvn24pl też są Ci niezbędne? Bo je masz w logu a przecież nie ma ich pod matrix.
Co wskazuje na aktualizację z k18 do k19 bez usuwania danych

Nieaktualne - tak to jest jak się z pamięci pisze Sad Ale każdy może się mylić raz do roku Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Robiłem wszystko na czysto, TNV24 mam normalnie w repo mbebe. RamicPolsat to nie kojarzę, żebym miał, na pewno nie potrzebuję.
Ja miałem K19 dostarczoną z TV. Wiec to nie po upgrade z 18… raczej coś się posypało
@HalZero Ty nie podałeś logów więc do twojego problemu nie można się odnieść. Nie ma logów więc nie ma problemu.
Na czystym kodi 19.x działa. Więc to coś u ciebie.

@Cube No ale masz w logach ten polsat
"2022-01-29 22:01:45.964 T:4745 INFO <general>: CAddonMgr::FindAddons: plugin.video.ramicpolsat v1.4 installed"
, więc nie jest na czysto. Coś siedzi z starego kodi - ramicpolsat nie mógł się sam zainstalować - bo jest tylko pod kodi 18 - więc masz pozostałość ze starego - coś się nie wyczyściło

[Obrazek: XDWF8lOl.png]
Fanfilm +k 19.2 + parę wtyczek od mbebe, netflix, player + amazon
Znajduje bez problemu. Nic się nie posypało (na innych zrzutach od innych userów macie to samo - działa)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



(29-01-2022, 09:33 PM)HalZero napisał(a): Ja miałem K19 dostarczoną z TV. Wiec to nie po upgrade z 18… raczej coś się posypało
Podbijałeś problem akurat pod problemem w coreelec, a Ty masz w TV czyli w androidzie. U Ciebie jak masz zaktualizowane wszystko, i wyczyścileś cache w fanfilm i zmieniłeś hasło o czym @Tomek napisał, można też wyczyścic źródła. I jak dalej Ci nie działa, nie wyszukuje, to musisz też logi pokazać, bo normalnie wyszukuje źródła z tb/xt7.
@Cube spróbuj jeszcze raz odpalić te filmy - potrzebujemy tego co wypluje ptw w błędach

Co do tych wtyczek tvn24 i ramicpolsat - są jednak w k19... cyrk z tymi wtyczkami u mbebe - człowiek się gubi...

Nie mam pomysłu - w zależnościach wszystko wygląda ok.
Próbowałeś przez inne połączenie sieciowe? Może router coś blokuje (choć w logach tego nie ma)
Zerknij też tu:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Błąd instalacji wyjaśniony - z tym połączeniem był dobry trop - byłem połączony przez VPN do firmy i mi pewnie UTM odrzucił zapytania DNS. Po rozłączeniu VPNa udało się zainstalować FanFilm, niestety dalej nie wyszukuje na TB7 (całkiem czysty KODI).
Dodatkowo przełączyłem się na hotspota z telefonu - też nie wyszukuje.
Sprawdziłem jeszcze raz poświadczenia do TB7 przez www i są prawidłowe (używam generatora haseł, ale są tam tylko litery i cyfry, 10 znaków). Czy w logach było by widać błędne hasło?

Bieżące logi z takiego czystego kodi:




Edit:

<advancedsettings>
  <network>
    <disablehttp2>true</disablehttp2>
  </network>
</advancedsettings>

Nie pomogło na czystym KODI


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości