Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka FanFilm i Real-Debrid - nie działają źródła
#31
(20-09-2021, 07:34 AM)Tomek napisał(a): Hehe - skopali w repozytorium. Dali tę samą wersję dla k18 i dla k19. Dla kodi 18 miało już nie być aktualizacji, więc pewnie ich błąd.

Już poprawili - ktoś nas jednak czyta

A jednak szkoda, że FF dla Kodi 18 nie jest już aktualizowany. Z wielu względów (nieważne jakich - każdy ma swoje) wymuszona przesiadka z 18 na 19 nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Może by to jednak jeszcze przemyśleć? Ja wiem, że podwójna robota...
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Podaj dlaczego nie chcesz się przesiąść na k19 - może rozwiążemy problem.
Natomiast autorzy FF jasno dali nam do zrozumienia że nie będzie wersji dla k18 właśnie ze względu na podwójną robotę, która do niczego nie prowadzi - bo k18 będzie umierać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#33
(20-09-2021, 12:21 PM)Tomek napisał(a): Podaj dlaczego nie chcesz się przesiąść na k19 - może rozwiążemy problem.
Natomiast autorzy FF jasno dali nam do zrozumienia że nie będzie wersji dla k18 właśnie ze względu na podwójną robotę, która do niczego nie prowadzi - bo k18 będzie umierać.
Właśnie nie chcę podawać, dlaczego, bo tych powodów są dziesiątki:-) Ogólnie rzecz biorąc mam bardzo (ale to bardzo) indywidualnie skonfigurowane Kodi, sam poprzerabiałem większość wtyczek, dodatków, skóry itp. (kupa czasu...:-)).
Wszystko pod swoje (wygórowane, to fakt) potrzeby... Teraz musiałbym wszystko od nowa - a nie jest wcale prawdą, że wszystkie dodatki, które były dostępne dla K18 mają swoje odpowiedniki (bądź kontynuacje) dla K19.
No cóż, "trza to trza", będę się bawił od nowa, zresztą kiedyś i tak musiałbym to zrobić.
Widocznie ten czas właśnie nadszedł:-)
Odpowiedz
#34
Podaj które - lubię takie wyzwania - może być na pw
Jestem dokładnie w tej samej sytuacji - sam dłubałem przez lata swoje kodi. Sam dłubię poprawki do skórki, dokładnie co do mm i px spełniające moje wymagania, czasem dziwne, ale dla mnie "konieczne". Sam przeszedłem dopiero w lipcu na k19, jak skonfigurowałem dodatki do emulacji, hyperion, i kilka innych. Wiele z nich mam w swojej wersji (albo na swoim githubie, albo tylko lokalnie). Dało się 99% ogarnąć. Z 1% wciąż walczę - ale wkrótce będzie ok.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#35
Już odinstalowałem K18 i zainstalowałem oczyszczony K19. Spróbuję skonfigurować go po swojemu, pogrzebię w dodatkach, dopracuję skórę... Jeśli nie znajdę czegoś, co jest mi niezbędne, to chętnie skorzystam z Twoich doświadczeń - póki co, próbuję sam:-)
Zresztą lubię grzebać w Kodim, więc prędzej czy później musiało do tego dojść.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości