Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,960
» Najnowszy użytkownik: Jerry 82
» Wątków na forum: 4,837
» Postów na forum: 44,546

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 108 użytkowników online.
» 6 Użytkownik(ów) | 97 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, Yandex, badel, gober73, Jerry 82, Wezu

Ostatnie wątki
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
39 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,289
TB7 player
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 52
» Wyświetleń: 4,754
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 780
» Wyświetleń: 72,743
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: coni
Wczoraj, 08:41 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 50
Fire stick instalacja z n...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: Łonogrzmot
01-05-2024, 12:23 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 34
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
01-05-2024, 11:56 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 560
Tivimate
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: RebA
01-05-2024, 10:38 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 925
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: sky02
01-05-2024, 05:32 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 466
[GB] Xiaomi Mi Box - Inte...
Forum: Promocje
Ostatni post: Avajos
01-05-2024, 04:46 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,323
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
30-04-2024, 04:40 PM
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 504

 
  Acestream na OSMC
Napisane przez: aplus - 29-08-2017, 07:10 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Zgodnie z sugestią admina powielam post tutaj...

A ja mam pytanie odnośnie oglądania streamów ACE. RPI 3 mam od kilkunastu dni i dopiero testuję różne wtyczki i uczę się co i czym się je. Filmy z różnych serwisów sobie oglądam, z napisami również, natomiast nie mogę sobie poradzić z prawidłowym zainstalowaniem wtyczek do acestreamu. Najbardziej zależy mi na meczach, a ligi już wystartowały... [Obrazek: wink.png]

Do oglądania próbowałem używać Castaway z linkami do stron sportowych oraz Plexusa i tam wpisywałem hashe samodzielnie - (działające, bo sprawdzone w tym samym czasie na kompie). W obu przypadkach bez efektu - na ekranie informacja, że nie może załadować pliku, a w logach kodiego pojawia się jakiś błąd "handle -1" i to wszystko. 

Próbowałem ręcznie dogrywać jakieś acestream-enginy, ale wciąż bez efektu. Najbardziej w kodi denerwuje mnie ta niestabilność repozytoriów i wtyczek. Raz są dostępne, a za chwile ich nie ma. Plexusa gdzieś tam dorwałem, ale nie wiem czy to dobra wersja, podobnie zresztą z acestreamem.

Czy ktoś mógłby pomóc w rozwiązaniu problemu ze acestreamem? Co wgrać, co i gdzie skonfigurować? Zadowoli mnie dowolne, stabilne rozwiązanie. [Obrazek: wink.png] A może jakiś poradnik na kodiwpigulce.pl?

Chodzi o RPI 3 na OSMC z KODI 17.3.

Wydrukuj tę wiadomość

  IPTV
Napisane przez: Kamil00s - 29-08-2017, 05:57 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (4)

Szanowni,
typowe dla początkujących

co polecacie do oglądania IPTV,

Mam listę w formacie m3u to wtyczki telewizyjnej MR KNOW nie udało mi się jej zaimportować ...
nie wiem dlaczego wywala mi PRV IPTV Simple Client-a (nie mogę go ogólne uruchomić)
więc potrzebuję alternatywy ...

z góry dziękuję

Wydrukuj tę wiadomość

  Poszukuję polskich wtyczek
Napisane przez: levider - 29-08-2017, 02:08 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (6)

Witam
Tak jak w temacie
Potrzebuję wtyczek z lektorem polskim i z polskimi filmami/serialami
Może być z RD

Wydrukuj tę wiadomość

  Pierwszy box
Napisane przez: Taxi - 29-08-2017, 12:15 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (2)

Obecnie używam kodi na PC, ale z racji tego, że zacząłem się lekko "wkręcać" w temat szukam jakiegoś TV box. Zależy mi na bezproblemowym działaniu i stabilności. Będzie używany do Netflix oraz IPTV. Obecne w głowie mam trzy opcje:

Mi Box - Byłem praktycznie zdecydowany, ale odstraszyły mnie problemy z łącznością WiFi, trochę szkoda, że pilot nie ma klawiatury numerycznej.

MECOOL M8S PRO PLUS - Obawiam się o stabilność i bezproblemowe działanie, szkoda, że pilot nie jest na BT.

Nexus Player - Podobno działa najstabilniej z tej trójki.

Są jakieś inne boxy godne polecenie do mojego typu użytkowania? Cena do ok. 350zł.

Wydrukuj tę wiadomość

Question VPN vs KODI i nie tylko..
Napisane przez: binder - 29-08-2017, 05:53 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (5)

1. Jak wygląda kwestia prawna dot. oglądania filmów, seriali oraz tv na żywo online w naszym kraju?
2. Które wtyczki z popularnych są "bezpieczne"? (Głownie chodzi mi o Covenant, Ramic, Phantom, Elysium itd. Jeżeli jest możliwość to proszę o ich wypisanie). OCZYWIŚCIE BEZ ŚWIADOMEGO POBIERANIA FILMÓW I SERIALI NA DYSK !!
3. Jak rozpoznać czy wtyczka działa na zasadzie P2P/torrent ?
Wiadomo, że jak ktoś instaluje Quasar, Popcorn Time, Plexus, Ace Stream, SportsDevil, P2P Streams, Castaway, Red Beard, Bubbles to czy chce czy nie pobiera/udostępnia czyli P2P i tu już bezwzględnie konieczny jest VPN i moim zdaniem nie byle jaki, najlepiej taki, który (przynajmniej reklamując się) twierdzi, że nie zapisuje naszych logów (żaden polski serwis tego nie zapewnia nawet Devil - wiem bo pisałem do nich i w razie zgłoszenia się do nich jakiegoś organu udostępniają wszystko).
Testowałem 5 serwisów z usługą VPN i nawet "VPN VANISH" polecany przez wszystkich "kodi magików" z zagranicy strasznie spowalnia transfer danych. Ostatecznie korzystam z NORDVPN, który zapewnia o całkowitym braku monitorowania moich działań w necie "Our top priority is customer data security. Operating under the jurisdiction of Panama allows us to guarantee our no-logs policy meaning that your activities using privacy solutions, created by NordVPN.com are not monitored, recorded, logged, stored or passed to any third party." Dodatkowo pisze wprost o torrentach "P2P Welcome Here" Wink
3. Czy TERRARIUM.TV (osobna aplikacja na androida) wymaga VPN?
4. Podsumowując..
Czy mieszkając w PL VPN jest potrzebny, czy ma to tylko sens mieszkając za granicą? (Polskie IP do serwisów)
Czy żeby mieć spokojne sumienie potrzebuję wydawać pieniądze na VPN jeżeli korzystam tylko z najpopularniejszych wtyczek typu Covenant, Ramic, Elysium?

5!

Wydrukuj tę wiadomość

  Kilka pytań od nowicjusza
Napisane przez: mzr9 - 28-08-2017, 08:46 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (6)

Hejka

Mam kilka pytań, postaram się w miarę zwięźle i konkretnie je zadać. Mam nadzieję, że innym też się przyda Big Grin

1. Skąd najlepiej kupić urządzenie? Aliexpress, GearBest czy może Allegro?
2. Co powinno mieć urządzenie, żeby wszystko poprawnie działało (wszystko w domysle, KODI, Horizon Go, HBO Go)?
3. Czy dla zwykłego użytkownika, który korzysta na co dzień, jest potrzebny VPN? Jeżeli tak, to jaki polecacie?
4. Jaka wg was jest najlepsza wtyczka do oglądania filmów, która jest na bieżąco aktualizowana?
5. Jaka wg was jest najlepsza wtyczka do oglądania seriali, które są często uzupełniane?
6. Jaka polecacie wtyczkę do napisów?
7. Wtyczka do sportu - co najlepiej wybrać? Skąd pobrać?
8. Czy za korzystanie z playlist IPTV, które kupujemy w internecie są konsekwencje prawne?
9. Jeżeli są jak się przed nimi chronić? VPN?
10. Skąd najlepiej zakupić te playlisty, które pozwolą nam w 100% zaspokoić potrzeby?

Jeżeli, ktoś z was miałby chęć odpowiedzieć na choćby jedno pytanie, z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

Information [poradnik] Jak zainstalować wtyczkę Covenant w Kodi 17
Napisane przez: mjw - 28-08-2017, 06:34 PM - Forum: Poradniki z kodiwpigulce.pl - Odpowiedzi (34)

Cytat:Covenant to fork wtyczki Exodus. Posiada wszystkie jej funkcje czyli stream filmów oraz seriali, synchronizacje z trakt.tv. Współpracuje ze skryptem URLresolver więc możemy korzystać z płatnych serwisów jak real-debrid czy inne.



Zaktualizowałem właśnie poradnik do instalacji Covenant.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Repo z wtyczką znajduje się pod adresem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi 16 na androidzie 5.1
Napisane przez: Supercrash - 28-08-2017, 11:22 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (6)

Witam, poszukuję działających i aktualizowanych wtyczek dla kodi 16 posiadam urządzenie m8s+ z androidem 5.1 do tej pory korzystałem z Exodus i byłem bardzo zadowolony, przeczytałem jednak że wtyczka przestaje być aktualizowana...

Wydrukuj tę wiadomość

  Real-Debrid
Napisane przez: xianixTJE - 27-08-2017, 09:34 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (12)

Witam serdecznie
prosze o pomoc w temacie 
zainstalowałem według poniższego poradnika:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
wtyczkę real-derbid... wykupiłem konto premium, ale proszę Was o przybliżenie w jaki sposób korzystać z tej wtyczki za pomocą KODI... samo Kodi mam w TVAndroid... 
szukałem w sieci poradników jak krok po kroku korzystać z wtyczki ale każdy tutorial jest z pominięciem sposobu pobierania treści ....
proszę o link do poradnika jesli takowy istnieje...
z góry dziękuję
Michał...

Wydrukuj tę wiadomość

  Seriale na Netflix
Napisane przez: endżi - 27-08-2017, 09:22 PM - Forum: Seriale - Odpowiedzi (157)

Co ciekawego polecacie do obejrzenia na Netflixie? Do premiery trzeciego sezonu Narcos jeszcze trochę, więc czymś trzeba wypełnić ten czas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wydrukuj tę wiadomość