Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
żadnego exodusa nie instaluj
avatar
avatar
Czy na Matrixa są jakieś wtyczki typu Scrubs czy Exodus na poprzednie wersje bez wykupowania premium?
avatar
Przeinstalowałem i pomogło, choć The Crew nie znajduje żadnych źródeł :/
avatar
Tak dokładnie. Czyli co odinstalować całkiem kodi i zainstalować v19 jeszcze raz?
avatar
@Bundzaj Nie. Pewnie zrobiłeś aktualizację na v18 - zamiast zainstalować od zera matrixa...
avatar
Hejka! Czy Wy też mieliście problem z instalacją wtyczek po aktualizacji kodi do Matrixa? Mi wyskakuje, że dodatek nie jest kompatybilny z wersją kodi :/ Wtyczki Fan Film i The Crew.
avatar
Witam. Korzystam z kodi na xboxie. Czy jest możliwość włączenia telewizji tak żeby nie wyświetlało się menu?
avatar
no wlasnie nie, klikam np: pl i nie mam wyboru
avatar
w ustwieniach audio podczas oglądania nie ma wyboru ścieżki?
avatar
Czesc,mam BEELINK GT-KING PRO, nie moge zmienic sciezki audio podczas ogladania filmu, klient simple iptv z lista m3u. Na innym boxie z ta lista nie ma tego problemu.
avatar
albo nowatv, bestiptv chyba :/
avatar
są, np rapid
avatar
Czy są listy IPTV z ViaPlay?
avatar
Hi. Szybkie pytanie dotyczące C+ Box. Ktoś wie jak wymusić na tym urządzeniu stałe 50Hz? Niestety w wyborze rozdzielczości mam tylko 60Hz do wyboru. Z góry serdeczne dzięki. Pozdro
avatar
@pshtrop - napisz taki poradnik - przykleimy go, a jak trzeba będzie to się zrobi odrębny dział. Bo na razie "niech ktoś coś"
avatar
@pedroza jak chcesz plusx to mogę ogarnąć
avatar
Chodziło mi właśnie o usystematyzowanie wiedzy. Żeby nie trzeba było dwa razy w tygodniu tłumaczyć wszystkiego od zera, albo zakładać nowych wątków w kółko o tym samym. A w sumie macie rację, przynajmniej na tele serwery są w miarę na zielono...
avatar
Wszystko jest, jak ktoś czyta to się dowie - np. temat skąd wziąć listę m3u to mam wrażenie co tydzień omawiamy co najmmniej ze dwa razy...
avatar
Jest poradnik do wtyczki do iptv, jest też temat o listach m3u. Wydaje mi się, że wystarczy Smile