Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Poszukuję informacji co do najnowszego oprogramowania bo ten mój nic nie znajduje i wyrzuca tylko bledy
avatar
Witam, czy ktoś posiada i użytkuje boxa Play nów dcitw362? To będzie pierwsza generacja mam problem z wariujacym pilotem i dziwnymi zawieszanimi jak box jest dłużej wyłączony.
avatar
EPG już się w miarę pokrywa. Zniknęły Teleexpres i Panorama. Wiadomości zostały tylko te o 19:30. O Republika TV nie będę się rozpisywał bo nadają co chcą.
avatar
Witaj @jorg35 Proszę Cię bardzo czytaj ze zrozumieniem. Napiszę jeszcze raz. Nie popieram żadnej strony konfliktu! Pisałem tylko informacyjnie, by nie zadawano mi durnych pytań. Co się dzieje z epg? Nic się nie pokrywa! Informatycy TVP w miarę to szybko ogarnęli. Na dzień dzisiejszy TVP Info dalej nie nadaje. Epg jest z TVP info a sygnał TVP Polonia.
avatar
Nie widzę w tym nic politycznego. Nawet nie wiem czy sky02 jest za czy przeciw całej alcji (i tak naprawdę mam to gdzieś po której stronie jest) - w sumie pisze o rozwaleniu EPG (za które odpowiada) poprzez zmiany w ramówkach dwóch czy trzech stacji. Poza tym - shoutbox to nie forum tylko luźne dyskusje
avatar
@Tomek innych ludzi banujesz a co robi ten wpis od @sky02 jak forum jest nie polityczne to niech tak zostanie.
avatar
Kurde i jeszcze rozwalili epg Republika TV przenosząc wiadomości. Nie popieram nikogo piszę tylko informacyjnie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Jednak były wiadomości. Najkrótsze w historii. I jak mam ogarniać epg? Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
No nie był bym taki pewny. Dzieje się za grubo. Trzeba mieć nowych prezenterów, dziennikarzy. Skojarzenie grudnia stanu wojennego. I teleranku nie będzie Wink
avatar
beda jutro
avatar
Wiem, że to forum jest nie polityczne, ale jaja się dzieją. TVP Info nie nadaje. Panorama wyłączona nawet Teleexepresu nie było. Ciekawe czy wiadomości będą o 19:30???
avatar
Do piszących w sprawie weeb.tv - przypominam że mają SWOJĄ wtyczkę za którą płacicie opłacając im usługę - więc piszcie do nich a nie tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
No i dziękujemy
avatar
jak to usunac
avatar
kodi w dupie a nie pigułce
avatar
dawajcie mi tych skurwieli wsadze na dombrowskiego i sie skonczy tralala
avatar
albo rainer
avatar
gdzie jest kurwa gamcia
avatar
kiedy fuzja
avatar
Ciężki temat w tych czasach