Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,950
» Najnowszy użytkownik: Fikusny19
» Wątków na forum: 4,835
» Postów na forum: 44,539

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 85 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 80 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, Error50, Onmark[?]

Ostatnie wątki
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Jmno
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 774
» Wyświetleń: 72,432
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 260
» Wyświetleń: 39,060
Fire stick instalacja z n...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: Łonogrzmot
11 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 27
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
11 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 465
Tivimate
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: RebA
Dzisiaj, 10:38 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 916
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: sky02
Dzisiaj, 05:32 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 454
[GB] Xiaomi Mi Box - Inte...
Forum: Promocje
Ostatni post: Avajos
Dzisiaj, 04:46 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,316
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
Wczoraj, 04:40 PM
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 490
Play Now TV BOX v4
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: mttechcom
Wczoraj, 12:41 PM
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 3,163
Co teraz słuchasz?
Forum: Off topic
Ostatni post: bigdamian
Wczoraj, 12:22 PM
» Odpowiedzi: 192
» Wyświetleń: 34,430

 
  Łączenie w bibliotece odcinków w kilku wersjach językowych
Napisane przez: masterdany88@gmail.com - 12-01-2021, 10:47 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (1)

Hej. Poszukuję wtyczki/sposobu na połączenie w bibliotece kilku plików tego samego odcinka tego samego serialu.
Np. Wersja z polskim lektorem i w oryginalne (angielski).
Aktualnie mam zduplikowane wpisy w bibliotece, bo mam katalogi np:
Seriale/Big bang theory/S01/TBBTS01E01.mp4
Seriale/Teoria wielkiego podrywu/S01/TBBTS01E01.mp4

Prośba o pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość

  Własny seedbox + serwer PLEX za €6
Napisane przez: mjw - 09-01-2021, 04:49 PM - Forum: Poradniki z kodiwpigulce.pl - Odpowiedzi (22)

Czy ktoś jest zainteresowany poradnikiem jak sobie za jedyne €6/miesiąc zrobić seedboxa 1TB/1Gbps bez limitu do prywatnych torrentów, z serwerwm plex i ftp?  Big Grin

Wydrukuj tę wiadomość

  Epg
Napisane przez: banny_2006 - 09-01-2021, 12:05 PM - Forum: Aktualizacje - Odpowiedzi (1)

Tvp Wilno i nowelas+ HD doszło do listy teleele dodacie epg? [Obrazek: 564fe10441b5ebd6158382a3d43d32b6.jpg][Obrazek: 10c67c59b6a8879562f034eb848478fa.jpg]

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  Falcon Reborn, Magic Dragon wtyczki
Napisane przez: kodi1 - 09-01-2021, 02:32 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Ktoś zna te wtyczki? działają?
- Falcon Reborn
- Magic Dragon

Wydrukuj tę wiadomość

  Venom wtyczka
Napisane przez: kodi1 - 09-01-2021, 02:30 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (6)

Ta wtyczka tylko pobiera?

Wydrukuj tę wiadomość

  X96 podpięty do soundbaru - problem z automatycznym uruchamianiu boxa
Napisane przez: rbaggio10 - 08-01-2021, 06:40 PM - Forum: CoreELEC - Odpowiedzi (5)

Witam!

Zaczynam dopiero przygodę z CoreELEC, więc proszę z góry o wyrozumiałość Smile tematu takiego jak mój nie znalazłem - dlatego piszę tego posta.

Sprawa wygląda następująco: do tv do HDMI1/ARC - podpięty mam soundbar. Do soundbaru podpięty mam box z CoreLECE'iem oraz PS4.
Do HDMI2 w tv mam podpięty dekoder z tv satelitarną. Na czym polega problem:

W momencie, gdy chcę obejrzeć tv satelitarną, jedyną opcją jest wyłączenie z prądu boxa. Jeśli tego nie zrobię tylko wyłączę boxa z pilota, to w momencie gdy przełącze na HDMI2 (tv satelitarna) to po chwili box samoczynnie się uruchamia i z automatu przełącza mi na HDMI1 (czyli tam gdzie mam podpięty box). Da się jakoś to wyłączyć? Wygląda na to, że box się wybudza, bo dostaje sygnał z soundabru cały czas który jest w użyciu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem NC+ generowanie listy
Napisane przez: filiptre - 08-01-2021, 03:46 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Witam,
mam problem z wygenerowaniem listy NC+go. Wtyczka ncplus działa w zakładce kanały, jednak nie mogę wygenerować listy i dodać jej dodać do PVR IPTV Simple Client, aby była widoczna w zakładce telewizja. Instalowałem już wcześniejszą wtyczkę 1.2.2, gdzie pojawia mi się możliwość wygenerowania listy, jednak wyskakuje błąd. Jakieś propozycje rozwiązania problemu ? Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Menadżer telewizji nie pobiera listy kanałów z serwera
Napisane przez: Afghan - 07-01-2021, 08:53 PM - Forum: Android - Odpowiedzi (11)

Witam. Przetestowałem klika już menadżerów IPTV na Kodi i na każdym nie pobiera listy kanałów z serwera, cały czas jest 0%. Mało tego wpierw nie udawało się na smart boxie, zainstalowałem Kodi na telefonie Xiaomi Redmi 6 i to samo. Nie wiecie o co chodzi. Wersja Kodi 18.9.

Wydrukuj tę wiadomość

Question Linki
Napisane przez: kocierz - 07-01-2021, 05:50 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (6)

Witami pozdrawiam. mam pytanie może ktoś wie jak dowiedzieć się jaki jest dokładny adres linku prowadzącego do danego filmu, np . we wtyczce FanFilm

Wydrukuj tę wiadomość

  INEA online TV
Napisane przez: ggeppert - 06-01-2021, 07:11 PM - Forum: Aplikacje - Odpowiedzi (2)

Witam,

jest to mój pierwszy post także witam wszystkich serdecznie Smile

mam problem z instalacją jednej APK na android boxie, która pozwala na oglądanie TV, której jestem abonentem

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

niestety nie mogę jej znaleźć w Google Store na moim Mi boxie,
dlatego ściągnąłem ją przy użyciu APK downloadera, jednak podczas instalacji proces się zatrzymuje i wywala błąd.

stąd moje pytanie 

czy spotkaliście się z tym, że niektórzy dostawcy blokują możliwość instalacji aplikacji ? 
czy da się to jakoś naprawić ?
czy można na podstawie tej apki stworzyć wtyczkę do Kodi?

mój dostawca umożliwia również oglądanie TV z poziomu strony www -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.,

może na jej podstawie można stworzyć jakąś listę m3u, wtyczkę do kodi ....

dzięki za pomoc  Blush
pzdr
ggeppert

Wydrukuj tę wiadomość