Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,253
» Najnowszy użytkownik: tobytoby
» Wątków na forum: 4,861
» Postów na forum: 44,688

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 76 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 69 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, Yandex, leszekgd, mariuszt

Ostatnie wątki
KODI API
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: andrkac
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 185
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: Croton
Dzisiaj, 10:45 AM
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 1,585
Dwie różne koncepcje dla ...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Dzisiaj, 05:02 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 75
SKINBASE.OMEGA
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 01:18 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 63
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
Wczoraj, 06:02 AM
» Odpowiedzi: 841
» Wyświetleń: 78,115
Poszukuję instrukcji jak ...
Forum: Poradniki z kodiwpigulce.pl
Ostatni post: Patryk73
23-05-2024, 08:51 AM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 150
Opensubtitles nie działa,...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Piotr.W
22-05-2024, 05:23 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 601
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
22-05-2024, 01:35 PM
» Odpowiedzi: 321
» Wyświetleń: 63,714
Nieaktualne picony
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
20-05-2024, 07:13 PM
» Odpowiedzi: 29
» Wyświetleń: 1,125
Titan Vanilla
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
20-05-2024, 04:47 PM
» Odpowiedzi: 24
» Wyświetleń: 13,454

 
Lightbulb Skórka Titan na Androida 4.2 oraz wyższe wersje Kodi
Napisane przez: arkady1964 - 19-03-2020, 11:06 AM - Forum: Skórki - Odpowiedzi (1)

W niektórych TV box-ach i telewizorach jest zainstalowany tylko Android w wersji 4.2 lub 4.4  Sprzęt taki jeszcze nadaje się do użytku, ponieważ na Kodi 17 działa jeszcze trochę dodatków/wtyczek.

Kodi 17  formalnie wymaga do instalacji Androida minimum 5.0 , ale istnieją też możliwości zainstalowania Kodi 17 na niższych wersjach Androida wystarczy zainstalować zmodyfikowaną wersję Kodi 17, która działa na systemach Androida 4.4, są ta aplikacje WBMC 17 i MyGica Media Center. Natomiast na Androidzie 4.2 działają aplikacje CEMC i SPMC.   Info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Na wersje Kodi 16, 17 oraz WBMC, CEMC, SPMC, MyGica Media Center, polecam znakomitą skórkę Titan, bardzo ułatwia obsługę i ma super wygląd.

Instalacja skórki Titan na 16 Jarvis lub 17 Krypton z repozytorium marcelveldt:
Wybierz w dodatkach, Zainstaluj z repozytorium ► repozytorium  repository.marcelveldt ► Wygląd i styl ► Skórka ► Zainstaluj  w WBMC, CEMC, SPMC, MyGica Media Center lub Kodi, wybierz potrzebną wersję ► 16 Jarvis, ► 17 Krypton
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Drugi sposób instalacji skórki Titan na Kodi 16 Jarvis lub Kodi 17 Krypton z oficjalnego repozytorium Kodi
Instrukcja instalacji:
1. W Kodi przejdź do Ustawienia ► Wygląd ► Skórka
2. Naciśnij przycisk „Uzyskaj więcej”
3. Wybierz „Titan” i kliknij zainstaluj
4. Instalacja jest zakończona, klikając OK zatwierdzamy wybór skóry 

WSKAZÓWKA: Skórkę można bardzo łatwo dostosować. Przejdź do ustawień Kodi ► Ustawienia skóry
Zaznaczam że, ustawienia i konfiguracja skórek Titan jest identyczna dla wszystkich wersji WBMC, CEMC, SPMC, MyGica Media Center, Kodi,  w tym, 16 Jarvis,  17 Krypton, 18 Leia oraz Fork Kodi 18.9-Kowpi

Oczywiście trzeba instalować skórkę dla danej wersji Kodi.

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

Video Goldvod
Napisane przez: paulincia888 - 17-03-2020, 08:11 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (4)

Pomoże mi ktos zainstalować goldvod?

Wydrukuj tę wiadomość

  Najszybszy procesor w android tv?
Napisane przez: INTseed - 17-03-2020, 02:07 PM - Forum: Off topic - Odpowiedzi (1)

Witam. Myśle nad kupnem najmocniejszej na dziś przystawki adroid tv.
Czy najszybsze są na procesorach s922x?Nvidia tv za droga.

Wydrukuj tę wiadomość

Exclamation Beelink GTmini-A Netflix naprawiony
Napisane przez: mjw - 17-03-2020, 12:38 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (9)

Jak wiemy Beelink nie jest oficjalnie wspieranym urządzeniem do korzystania z serwisu Netflix. 
Do stycznia tego roku kilka urządzeń tego producenta dzięki kombinacji programistów mogła odtwarzać materiały Netflix w 4k. 

Jednak w styczniu po raz kolejny Netflix zbanował klucze licencyjne używane przez Beelink (używają kluczy Xiaomi) i od tej pory Netflix nie działał. 

To nie pierwszy raz kiedy tak się stało. W roku 2019 w okolicach chyba sierpnia była ta sama sytuacja i Beelink szybko rozesłał klientom pliki do wgrania na boxy poprzez usb burning tool.
Tym razem było gorzej bo przez wirusa w Chinach nikt nie odpowiadał na e-maile aż do dzisiaj. Smile

Dzisiaj dostałem e-mail z plikami do wgrania na moje 2x Beelinki. Beelink GTmini-A oraz GT1-A. I ponownie w kilka minut urządzenia działają z Netflixem bez problemu. 

Chodzi o te 2 sprzęty:


Także jeśli macie któreś z tych urządzeń to napiszcie e-mail z modelem i numerem seryjnym na adres: 
beelinkservice@bee-link.com

[Obrazek: KiJrTqU.jpg]

A tak to wygląda we wtyczce Kodi: 

[Obrazek: 6ZiJXNX.png]


Proces jest prosty jednak wymaga kabla USB <--> USB i komputera z systemem Windows.

Tutaj proces instalacji: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Android TV - IPTV klatkuje
Napisane przez: RadareQ - 17-03-2020, 06:29 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (4)

Panowie,

Dostałem ostatnio TV Thomson z Android TV 8.0. Telewizor wg specyfikacji ma rozdzielczość 1366x768. Wrzuciłem w kodi listę z teleele i niestety wszystkie kanały klatkują. Po wrzuceniu stalker clienta i darmowej TV dalej ten sam problem. Jedynie na kanałach SD chodzi płynnie, więc podejrzewam, że problem jest na linii sygnał 1080p ==> TV 720p. Na białej liście w KODI mam tylko rozdzielczość 1280x720 60Hz. 
TV podłączony po kablu, speedtest pokazuje download ~90Mb i upload ~35Mb.
Macie może jakieś pomysły na to, czy po prostu mam zmienić TV? Big Grin

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z biblioteką Filmów i Seriali
Napisane przez: LooBuuz - 16-03-2020, 08:00 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Witajcie,

Podpinam dysk SSD do USB w TV Sony z Android TV. W kodi w zakładkach Filmy i Seriale wskazuje źródła z dysku.
Wszystko działa przez chwilę, to znaczy mogę wybrać materiał który się odtwarza. Ale po chwili po ponownym wybraniu materiału jest komunikat "Ten plik nie jest już dostępny. Chcesz usunąć pozycję z biblioteki" 

Jeśli materiały wybieram z zakładki Wideo, wszystko bez problemu się odtwarza. 

Wcześniej wszystko śmigało. Oczywiście robiłem re instalacje Kodi i nic. Nie mam już pomysłu...

Wydrukuj tę wiadomość

  OpenAtv
Napisane przez: wojloz - 15-03-2020, 05:18 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (1)

Witam.
 Mój pierwszy post. Witam serdecznie wszystkich fanów Kodi. 
Może ktoś coś w temacie OPenAtv czyli enigma2? Jest wersja 17.6, kiedy wyższy numerek?

Wydrukuj tę wiadomość

  Losowanie #zostanwdomu
Napisane przez: mjw - 15-03-2020, 02:29 PM - Forum: Konkursy - Odpowiedzi (18)

#zostanwdomu czyli akcja abyśmy zostali w domu przez najbliższe kilkanaście dni i w związku z tym wśród komentujących rozdam:

1x konto na 30 dni IPTV z polskim pakietem,
1x konto NordVPN na ROK,
2x kont 24h do tb7.pl

Zasady:
jeden użytkownik jeden wpis pod tym tematem z ulubionym memem, starajcie się aby się nie powtarzały i nie były wulgarne. Big Grin
Wymagania: Konto od co najmniej 10 dni, 5 postów minimum.

Wyniki dziś wieczorem. Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  tb7.pl_błąd_Player
Napisane przez: xianixTJE - 14-03-2020, 12:36 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (26)

Cześć
Kodi 18.5 leia
Android TV
Wykupiłem konto tb7.pl
zainstalowałem dodatek według zaleceń z tego poradnika:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i za każdym razem jak wyszukuję film znajduje mi mnóstwo żródeł natomiast otrzymuję info, że błąd tb7.pl Player...
oczywiście gdy próbuję otworzyć bibliotekę dostaję info tej samej treści...
czy należy coś dodać jakąś zależność czy brakuję jakiegoś update?
na stronie tb7.pl na swoim koncie bez problemu mogę pobierać pliki...
P.S.
Fan Film w ustawieniach żródeł dodałem tb7.pl ... w jaki sposób wskazać wtyczce aby pokazywało żródla tb7 ? mam wrażenie, ze FF cały czas bazuej na RD 
wtyczka FF zaktualizowana do najnowszej 
resolvery również
dzięki za info
xianix

Wydrukuj tę wiadomość

  Hejo Tv - lista m3u
Napisane przez: lukasz683 - 13-03-2020, 05:25 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (2)

Witam.

Mam pytanie mam konto premium w Hejo, czy jest możliwość wyciągnięcia listy m3u lub jakoś adresy streemu. Chciałbym przerobic liste na Smart iptv

Wydrukuj tę wiadomość