Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,983
» Najnowszy użytkownik: piotr1310
» Wątków na forum: 4,840
» Postów na forum: 44,555

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 235 użytkowników online.
» 10 Użytkownik(ów) | 221 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, bigdamian, Error50, onkel, RebA, scichy1, Sparkman, tadek1127

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Max1000
41 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 444
» Wyświetleń: 64,858
TiviMate premium + epg
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 12,124
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 511
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
Wczoraj, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 42
Skórki dla początkujących...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 12:36 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 878
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 11:32 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 164
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 10:07 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 75
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
03-05-2024, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,470
TB7 player
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
03-05-2024, 07:15 AM
» Odpowiedzi: 52
» Wyświetleń: 4,831
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
03-05-2024, 07:14 AM
» Odpowiedzi: 780
» Wyświetleń: 73,088

 
  zmiana rozmiaru ikon w fire tv
Napisane przez: kowalmisiek - 23-02-2020, 09:13 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Witam.

Mam od paru dni Fire TV 4K. Trochę aplikacji zainstalowałem na nim tu z forum typu TVP VOD, IPLA, i inne. Problem polega na tym że jest mała ikona. Normalnie tam są ikony prostokątne 320x180ale w tych aplikacjach na tle prostokąta mam kwadratową ikonę. Kombinowałem z APK Icon Editor i wrzuciłem odpowiedniego rozmiaru ikonkę. Efekt jest taki że ikonka jest dobrej rozdzielczości ale jest zgnieciona do kwadrata.

Wydaje mi się że musi być jakiś wpis w aplikacji który odpowiada za rozdzielczość ikony i to on tą ikonę mi psuje.
Może ktoś pomóc?

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z pilotem
Napisane przez: remekb - 23-02-2020, 05:27 PM - Forum: LibreELEC - Brak odpowiedzi

Czołem!
Zainstalowałem dzisiaj LE na nieużywanym laptopie. 
Śmiga aż miło, jednak mam mały problem. Mianowicie, po sparowaniu pilota działają wszystkie klawisze poza jednym - OK. Próbowałem na dwóch różnych pilotach i zawsze to samo - wszystkie klawisze działają - poza OK. 
Próbowałem zmapowac klawisze za pomocą Keymap Editora, jednak na klawisz OK brak reakcji. 
Ktoś zna odpowiedz?

Wydrukuj tę wiadomość

  Polska telewizja i pytania amatora
Napisane przez: Panicz - 22-02-2020, 08:36 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (2)

Witam wszystkich. Na wstępnie chciałem powiedzieć, że dopiero zaczynam swoją przygodę z Kodi na Mi Box S. I być może jeszcze nie wszystko dobrze rozumiem. A już na pewno wielu rzeczy nie wiem. Stąd moje pytania.
Czy jest możliwość oglądania polskiej telewizji bezpłatnie przez internet za pomocą kodi? Oczywiście chodzi mi o więcej kanałów niż to co jest dostępne np. W telewizji cyfrowej. Widziałem, że są jakieś wtyczki gdzie jest np. TVN Turbo, lecz oglądać można tylko z 16 sekund i później kiedy komunikat, że jest za dużo osób.
Drugie pytanie to po co są takie możliwości jak cyfrowy Polsat dajmy na to jeżeli trzeba i tak mieć konto, żeby to oglądać?
Albo po co oglądać Netflixa przez Kodi skoro jest do tego dedykowana aplikacja na mi boxa?

Wydrukuj tę wiadomość

  domyślne napisy w srt
Napisane przez: qqlek - 21-02-2020, 09:17 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (3)

Witam
jak ustawić KODI żeby domyślnie wczytywał napisy z pliku SRT?
ustawiam pokazuj napisy i daję jako domyślne dla wszystkich mediów
w opcjach napisy w PL
włączam film i nie ma żadnych napisów, z listy do wyboru tylko te wmuxowane w mkv, a ręcznie wybieranie za każdym razem z katalogu z filmem trochę czasochłonne
plik z napisami nazwa się dokładnie tak samo jak plik mkv z filmem...

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z YouTube
Napisane przez: yoper - 21-02-2020, 06:28 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (9)

Witam. Mam zainstalowaną wtyczkę YT 6.6.0 . Do dziś wszystko grało. Dziś na początku wywalało mnie od razu do ustawień YT z których nie można było wyjść. Potem problem z logowaniem. 

Teraz przy korzystaniu z wyszukiwarki wyskakuje błąd w lewym górnym rogu " Acces Not conf" A poniżej "Projekt - długa liczba has been scheduled from destination...."

Pomoże ktoś?

Wydrukuj tę wiadomość

  bajeczki.org
Napisane przez: PetitDiable - 21-02-2020, 04:59 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (4)

Witam
Czy ktoś używa dodatku bajeczkiorg od mbebe?
Stronka działa a przez wtyczkę nie idzie nic obejrzeć.
Taki błąd w logach:

Error Type: <type 'exceptions.IndexError'>                                        
                                            Error Contents: list index out of range                                           
                                            Traceback (most recent call last):                                                
                                              File ".kodi/addons/plugin.video.bajeczkiorg/main.py", line 360, in <module>
                                                getLinks(exlink)
                                              File ".kodi/addons/plugin.video.bajeczkiorg/main.py", line 307, in getLinks
                                                new=re.findall('data-item="([^"]+)"',result[0])[0].replace('&quot;','"')
                                            IndexError: list index out of range
                                            -->End of Python script error report<--
2020-02-21 16:53:45.913 T:139949941668544   ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.bajeczkiorg/?url=https%3A%2F%2Fbajeczki.org%2Fswiat-elmo%2Fskrzypce%2F&page=1&mode=getLinks&foldername=%C5%9Awiat+Elmo+-+Skrzypce]

Wydrukuj tę wiadomość

  IPTV - przełączanie kanałów przestaje działać
Napisane przez: kilroy - 20-02-2020, 10:32 PM - Forum: LibreELEC - Odpowiedzi (12)

Czołem - czy ktoś spotkał się z takim problemem, że po pierwszym przełączeniu kanału skrótem klawiszowym (w moim przypadku jest to pilot telewizyjny) - skrót przestaje działać?

Mam OSMC na RaspberryPi3, kodi 18.5, skórka confluence. Klient TV: PVR Simple Client IPTV.

Problem wygląda tak, jakby przy tym pierwszym przełączaniu kanału - nowy kanał włącza się w innym odtwarzaczu. Bo po kliknięciu OK - nie widzę charakterystycznych dla clienta iptv przycisków takich jak przełączanie kanałów (strzałki w górę i dół), TXT, EPG itd.

Ktoś zna taki problem? Albo wie jak to fixnąć?

Wydrukuj tę wiadomość

  Scrubs v2 problem z wyszukiwaniem seriali
Napisane przez: zloty - 20-02-2020, 09:15 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (6)

Witajcie. Mam problem z wtyczk Scrubs V2. A mianowicie z wyszukiwaniem seriali. Tzn Lista seriali sie pokazuje ale nie moge wejsc juz dalej czyli okno z sezonami/odcinkami. Wyszukiwarnie filmów działa super. Nie wiem jak długo mam ten problem bo nie jestem fanem seriali al dzisiaj chcialem sobie cos wybrac i klops. Dodam ze mam jeszcze zainstalowana wtyczke exodus redux i fanfilm, i tam wszystko dziala idealnie.

Wydrukuj tę wiadomość

  telewizja polska na zywo za granica
Napisane przez: radan - 19-02-2020, 09:35 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (3)

przebywam w NY, chciałbym oglądać na żywo telewizję z Polski, łącznie z wiadomościami. Mam jailbroken Fire Stick 4K i zainstalowane Kodi 18.5 i vpn. Czy SD-XBMC  jest aktualne? Próbowałem zainstalować (ściągając raz przez Fusion, raz przez Git), robię krok po kroku według instrukcji : www. kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-sd-xbmc-polska-telewizja-do-kodi-17-poradnik.  Za każdym razem instalacja jest odrzucana. Może ta instrukcja jest już nieaktualna (17 !), może jest coś innego, co pracuje.  A może po prostu nie wiem co robię (przyznaję, jestem dosyć oblatanym użytkownikiem, ale podkreślam nie jestem IT guru)...
Potrzebuję dokładną instrukcję co i jak założyć, aby to uruchomić. 
Przy okazji: zainstalowane Kodi jest w wersji angielskiej.
Sugestie mile widziane...

Wydrukuj tę wiadomość

  Wtyczka do Freeview
Napisane przez: Grabek - 19-02-2020, 06:01 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (2)

Witam szukam działającej wtyczki, która pozwoli oglądać kanały Freeview (angielska telewizja naziemna). Znalazłem wtyczkę Tvplayer ale nie działa pod kodi (jest działająca na androida). Ewentualnie czy jest możliwość na podstawie wtyczki pod androida (działa mi na komórce) stworzyć listę m3u?

Wydrukuj tę wiadomość