Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,984
» Najnowszy użytkownik: victovia
» Wątków na forum: 4,840
» Postów na forum: 44,555

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 294 użytkowników online.
» 7 Użytkownik(ów) | 284 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, gajdaalbert98, negatyw, pwojciechowska, raflik, zetto

Ostatnie wątki
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 782
» Wyświetleń: 73,139
strims.top / transmisje
Forum: Poszukuję wtyczki
Ostatni post: arkady1964
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 14
» Wyświetleń: 9,047
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Max1000
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 444
» Wyświetleń: 64,880
TiviMate premium + epg
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 12,142
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 517
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
Wczoraj, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
Skórki dla początkujących...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 12:36 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 879
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 11:32 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 190
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 10:07 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 76
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
03-05-2024, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,493

 
  Pierwszy box budżet 300zl
Napisane przez: dwksc1906 - 13-02-2020, 09:10 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (23)

Witam

Poszukuje swojego pierwszego boxa. Nie ukrywam ze ciężko odnaleźć mi sie w tych wszystkich urzadzeniach, choć juz jakis tam zarys mam.

Przedewszystkim zalezy mi na telewizji internetowej kodi.

Posiadam nc go wiec tez bym chcial miec to w boxie jak i netflixa. Nie zalezy mi na jakosci 4k ale wiadomo 720p dobrze aby bylo.

Nie rozumiem troche tych roznic miedzy zwyklym androidem a adroid TV, czy to ma zwiazek glownie z interfejsem? I ktory jest bardziej oplacalny? Bo zapewne zwykly android ma korzysc instalacji wszystkich aplikacji ze sklepu w tym gier itd. Czy takie rozwiazanie CoreEleect plus Android Tv to tez dobre rozwiazanie?

Co do samego boxa to budżet myślę do 300zl i coś przyszlosciowego s905x3.

Z gory dzieki za wyjasnienia i pomoc.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

Video SmartTubeNext - YT z adblockiem
Napisane przez: Matheusz - 12-02-2020, 07:13 AM - Forum: Aplikacje - Odpowiedzi (47)

[Obrazek: app_banner.png]
Dla tych co jeszcze nie znają.
Rozbudowany zamiennik standardowej aplikacji YouTube dla Android TV.
- wbudowany adblocker
- obsługa 4K (autoframerate)
- do wyboru kodek AVC lub VP9
- działa bez usług Google
- wspiera obsługę pilota
- pozwala wybrać ekran startowy YT (subskrypcje, do obejrzenia, muzyka)

Oficjalna strona projektu:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z wtyczką cherrytv
Napisane przez: krychu - 12-02-2020, 12:21 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (8)

Po momencie dodania źródła By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. nie dzieje się to "Po chwili otrzymamy informację o poprawnej instalacji repozytorium." I w repozytoriach nie ma tego cherrytv

Wydrukuj tę wiadomość

  Reautoryzacja we wtyczce RealDebrid
Napisane przez: bambo1970 - 11-02-2020, 06:41 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (5)

Cześć.
Mam taki problem: za każdym razem gdy wejdę na aplikację Real Debrid od kodiwpigulce muszę autoryzować od nowa urządzenie. Upierdliwe jest to strasznie.
Jakieś rady? Dokopałem się do tego że ResolveURL nie wyświetla opcji, tylko pusta ramkę. Próbowałem aktualizować - nie przyniosło skutku.

Z góry dziękuję za rady Smile

Wydrukuj tę wiadomość

Bug HALauncher - dodawanie niekompatybilnych aplikacji do ekranu głównego
Napisane przez: Matheusz - 11-02-2020, 04:52 PM - Forum: Aplikacje - Brak odpowiedzi

HAL Launcher jest alternatywnym launcherem dla systemu Android TV.
Niestety Google zablokowało zmianę launchera pod tym systemem. Poza tym jest jeszcze jedna ciekawa funkcja tej aplikacji. Mianowicie za jej pomocą można dodać niewspierane aplikacje (sideload app) do ekranu głównego Android TV.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[Obrazek: Screenshot-20200211-173458.png]
[Obrazek: XmnOTrQe4faZWowxBkpp9NmfpYSff3g8slG2HaB6...w1366-h685]

Wydrukuj tę wiadomość

Bug Button Mapper Pro 1.40
Napisane przez: Matheusz - 11-02-2020, 04:22 PM - Forum: Aplikacje - Brak odpowiedzi

Button Mapper: to intuicyjna aplikacja, pozwalająca zmienić działanie niemal wszystkich sprzętowych przycisków urządzenia z Androidem (przydatne przy klawiaturach qwerty). Aplikacja pozwala przypisać im różne funkcje, zmianę ustawień, uruchamianie aplikacji albo wykonywanie konkretnych czynności.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

Bug Zmiana domyślnego launchera Android TV
Napisane przez: Matheusz - 11-02-2020, 01:24 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam.
Sposób na wyłączenie domyślnego launchera Android TV za pomocą ADB poprzez WIFI.


Aby rozpocząć proces wyłączenia, musimy mieć na boxie zainstalowany alternatywny launcher np. ATV Launcher.
[Obrazek: bcd74e126b1bd2da7ade2ed3851781d9_screen.png?h=500]

1.Pobieramy i instalujemy "Minimal and Fastboot". Polecam nie zmieniać domyślnej lokalizacji instalacji - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
2. Wymagane jest także zainstalowanie środowiska JAVA - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
3.Pobieramy i instalujemy sterowniki dla Mi boxa - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
4. Przechodzimy do boxa. Rozmieszczenie poszczególnych opcji może się różnić w zależności od wersji systemu, ale sens będzie ten sam. Wchodzimy w ustawienia/ ustawienia urządzenia/ informacje/ kompilacja. Klikamy kilka razy ok do momentu pojawienia się informacji "Nie ma potrzeby, już jesteś programistą."
5. Wtedy przechodzimy do Opcji programistycznych, gdzie włączamy Debugowanie USB.
6. W ustawieniach w sekcji Informacje, wchodzimy w zakładkę Stan. Zostawiamy boxa w tej zakładce dla podglądu.
5. Przechodzimy do komputera. Musimy uruchomić ADB. Aby to zrobić przechodzimy do folderu gdzie zainstalowaliśmy ADB. Domyślnie jest to: C:\adb. Z wciśniętym klawiszem SHIFT, klikamy prawym przyciskiem myszy w wolne miejsce i wybieramy "Otwórz okno polecenia tutaj"
6.Następnie w oknie poleceń wpisujemy po kolei.
a) adb connect 192.168.1.10:5555 <-- tutaj wpisujemy adres IP boxa, mamy go na ekranie w zakładce Stan/ sekcja Adres IP. Na końcu adresu dodajemy po dwukropku 5555, klikamy enter. Zostaniemy poproszeni o zezwolenie na dostęp do boxa poprzez Debugowanie USB. Zezwalamy
b) adb devices - uzyskamy informację czy komputer widzi naszego boxa. (patrz screen)
[Obrazek: 1.jpg]

c) adb shell
d) pm disable-user --user 0 com.google.android.tvlauncher - klikamy enter, natomiast na pilocie klikamy przycisk HOME, wtedy wyskoczy nam okienko wyboru domyślnego launchera.
e) pm enable --user 0 com.google.android.tvlauncher - jeśli chcemy przywrócić oryginalny launcher Android TV.

Całą operację możemy także wykonać przy użyciu kabla USB A male - male (zakończony męskim wtykiem z obu stron, patrz screen)
[Obrazek: 5169f8874bd28b5ff43902e19e09.jpg]
Oczywiście możliwości ADB na tym się nie kończą. Lista dostępnych komend na oficjalnej stronie. -By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia waszego sprzętu. Wszystko robicie na własną odpowiedzialność.

Wydrukuj tę wiadomość

  Jak wyłączyć animowane intro podczas startu TV BOX.
Napisane przez: kodi_tomek - 11-02-2020, 12:02 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (1)

W Moim odtwarzaczu podczas uruchamiania TVBOX'a uruchamia się bardzo głośnie i trochę przydługie intro z logo producenta TV BOX A95X MAX. Czy da się to jakoś wyłączyć ?

Wydrukuj tę wiadomość

  notoryczne zatrzymywanie dysku podczas odtwarzania
Napisane przez: kodi_tomek - 11-02-2020, 11:56 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam. Niedawno kupiłem TV BOX A95X MAX - czyli player z możliwością montażu dysku wewnątrz odtwarzacza. Problem pojawił się już od samego początku po zamontowaniu dysku. Mój player podczas odtwarzania filmu co chwilę włącza oszczędzanie energii i zatrzymuje pracę dysku. Powoduje to ciągłe zatrzymywanie filmu, jego kilkanaście sekund jest doczytywanych, wznawiane jest odtwarzanie po czym dysk znowu się zatrzymuje. Kiedy ten sam dysk podepnę po usb problem nie występuje. Gdzie znajdę możliwość wyłączenia oszczędzania energii które powoduje ciągłe zatrzymywania dysku ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Jaki sprzęt do 300 zł pod telewizję internetową?
Napisane przez: jarjar15 - 09-02-2020, 09:51 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (11)

Witam, jestem zielony w temacie streamingu, dlatego mam pytanie jaki będzie w miarę dobry sprzęcik do 300 zł pod oglądanie telewizji internetowej? Rozważałem opcję kupna platformy do oglądania wp pilot oraz zaopatrzenie się w kodi oczywiście. Na oku mam sprzęt taki jak tx6 lub X96 MAX+, chociaż rozważam też inne propozycje. Proszę o pomoc znawców tematu. Pozdrawiam.

Wydrukuj tę wiadomość