Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,016
» Najnowszy użytkownik: peryga@gmail.com
» Wątków na forum: 4,843
» Postów na forum: 44,577

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 257 użytkowników online.
» 4 Użytkownik(ów) | 250 Gość(i)
Bing, Google, Yandex, andrkac, fajniuch[?]

Ostatnie wątki
Radio - network error
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: andrkac
12 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 19
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: pcela
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 787
» Wyświetleń: 73,591
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Kameleon1
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 451
» Wyświetleń: 65,066
Titan Vanilla
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 22
» Wyświetleń: 12,968
[patched] Player.pl
Forum: Aplikacje
Ostatni post: Cronox
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 254
» Wyświetleń: 216,266
Skyshowtime Android TV
Forum: Aplikacje
Ostatni post: Cronox
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 2,975
Multimedialny Browser Dez...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 3,153
Świat seriali (pozaNetfli...
Forum: Seriale
Ostatni post: redhunter
Dzisiaj, 09:13 AM
» Odpowiedzi: 183
» Wyświetleń: 66,328
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
Dzisiaj, 04:24 AM
» Odpowiedzi: 319
» Wyświetleń: 61,926
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 07:36 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 156

 
  Box CoreElec / Netflix
Napisane przez: lukas.85@yahoo.com - 03-02-2020, 06:17 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (12)

Witam,
Szukam w miarę taniego boxa (najlepiej do ok. 150zł) na którym zainstaluję Coreelec (chcę IPTV Archive Client, a on jest dostępny tylko na Coreelec?), zadziała netflix w 720p i będzie chodził płynnie.
Dlaczego tani? miałem coś z Chin za ok. 50GBP ale się zepsuło i wyrzuciłem 50GBP do śmieci.. Następnie używałem Rpi którą wygrzebałem gdzieś z szuflady ale przestało się odpalać i szkoda mi kolejnego dnia na zabawę z tym.
 Najchętniej kupiłbym coś z normalnej dystrybucji w UK (tutaj mieszkam), ale że pewnie nie znajdę nic sensownego to szukam czegoś taniego dostępnego na ebay'u
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Lukasz

Wydrukuj tę wiadomość

  X88 Pro X3 - nie potrafię ruszyć z Coreelec
Napisane przez: qqlek - 02-02-2020, 05:16 PM - Forum: CoreELEC - Odpowiedzi (3)

pytanie/prośba o pomoc
próbuję postawić CoreElec na X88 Pro X3
procek Amlogic S905X3 Quad Core ARM Cortex A55
Gpu: ARM Mali-G31MP
4GB RAM i LAN Gigabit
próbował już różne wersje
ostatnia to CoreELEC-Amlogic.arm-9.2-nightly_20200201-Generic.img
z device tree sm1_s905x3_4g_1gbit.dtb
i nic
za każdym razem po resecie (sprzętowy, za pomocą terminala lub apki reboot to libreelec)
mam tylko logo startowe sprzętu i nic się nie dzieje
próbowałem 3 różne karty SD i pendrive
coś robię źle?

Wydrukuj tę wiadomość

  Picony do polskich kanałów
Napisane przez: rebrov - 02-02-2020, 11:20 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (6)

Szukam piconów do polskich kanałów, zależy mi na tym aby były w takim formacie aby kodi automatycznie je wykrył.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zalukaj logowanie
Napisane przez: Isran - 02-02-2020, 08:27 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam , mam pytanie świeżaka .Sprawa dotyczy serwisu zalukaj na którym mam wykupione konto premium , nie potrafię się na nie zalogować z kodi , wpisuje login i hasło i nie zmienia mi na premium . Przy logowaniu z tel , czy tabletu trzeba wpisać dodatkowo kod captcha tutaj tego nie widzę .
Proszę o jakąś podpowiedź

Sprawa wyjaśniona , wyłączenie zasilania i przy ponownym logowaniu wyskakuje kod captcha

Wydrukuj tę wiadomość

  Mecze na kodi
Napisane przez: airmaxnike - 01-02-2020, 01:23 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

czesc mam mi boksa 3 i pare problemow z meczami
kodi 18.4
1. sportsdevil w ogole nie dziala, nie przechodzi do stron np rojadirecta i nie wskazuje strimow - caly czas web request failed czy jakos tak
2. sport365 tez nie dziala, caly czas blad przy wlaczaniu czegokolwiek - bugatsinio
3. to nie dziala i chcialem skorzystac z chromcasta ale nie mam w ogule ikony na np strimsworld zeby skorzystac z chromcasta. moge tylko przeniesc biezacy obraz ale musze miec wtedy wlaczony telefon!!! to samo na sport365 i innych stronach. jak to obejsc??

Wydrukuj tę wiadomość

  tidal na kodi
Napisane przez: maanmy - 31-01-2020, 07:44 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (4)

witam . podpowie ktoś w temacie jak uruchomic wtyczkę . pokazuje mi tylko 30 sek każdego utworu . Konto jest opłacone . w pc i telefonie z aplikacji chodzi super . Przez kodi na tv boxie nie chce . dzieki za pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

  UGOOS AM6 PLUS
Napisane przez: jadwinin - 31-01-2020, 11:11 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (1)

Przyszedł nowy ANDROID TV BOX od UGOOS model AM6 PLUS.
Dane tu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Kluczowe spektakularne cechy:
- obsługa YT kodek VP9 profil 2; treści HDR wreszcie zmieniają automatycznie ustawienie panelu w TV na opcje HDR,
- obsługa DOLBY VISION; pierwszy taki Box na rynku!,
- działający system AUTO REFRESH RATE; w zależności od fps video panel zmienia Hz. Mamy więc ultra płynność gwarantowaną na poziomie sprzętowym.
- HDMI 2.1,
- super DAC na pokładzie ...,
- OTA
- doskonała appka Video Player napisana specjalnie dla procków AMLOGIC.
Unit wymaga jednak myszy via USB OTG.

Proszę o ew. pytania.
zakup: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi Premium.
Napisane przez: Lux 123456 - 31-01-2020, 09:28 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (16)

Witam. Wiem że kodi jest darmowe,  Ale chciałem zakupić o zainstalować kodi premium,  pytanie do kogo uderzyć z tematem odnośnie Premium? Wiem że można mieć też Premium,  za informację będę wdzięczny dzięki.

Wydrukuj tę wiadomość

  Jakie wasze zdanie odnośnie H96 MAX RK3318
Napisane przez: fantomek - 30-01-2020, 09:47 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (5)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Prośba o recenzje

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z buforowaniem
Napisane przez: Ropuh - 29-01-2020, 08:44 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (8)

Amazon FireTV gen.2
Streaming działa dobrze na aplikacjach wbudowanych w Sticka. Zainstalowałem Kodi 18.5 bo brak było dostępu do HBO go. Wszystko poszło całkiem dobrze. 
Tyle, ze tu zaczął się problem. Dodatek pociągnięty z kodiwpigulce. Zalogowanie itd wszystko ok. Ale oglądanie czegokolwiek to raczej odpada bo za najdalej co 90sekund buforuje. Zainstalowane Ez Maintance ustawiłem zalecany bufor (choć testowałem tez z dwa razy większym) ale bez efektów dokładnie to samo. Dziwne bo w tym samym czasie streaming w aplikacjach wbudowanych (AppleTv, PrimeVideo, Netflix czy youTube) działa bez zająknięcia. I już nie wiem co można by jeszcze spróbować.
W tym samym czasie Streaming na HBo go ale puszczony na Chromecasta tez idzie bez problemu. Dodatkowo po instalacji wtyczki do oglądania TVP vod dokładnie to samo z Kodi tez tnie w trakcie streamingu.
Może ktoś pomoże jestem w tym totalnie nowy. I może czegoś nie doczytałem bo w cuda nie wierze...

Wydrukuj tę wiadomość