Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,981
» Najnowszy użytkownik: yzuhej
» Wątków na forum: 4,840
» Postów na forum: 44,552

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 273 użytkowników online.
» 6 Użytkownik(ów) | 263 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, agaton111, azman, maniek19700, Max1000, ravewalker

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Max1000
7 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 442
» Wyświetleń: 64,832
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
55 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 501
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
Wczoraj, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 40
Skórki dla początkujących...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 12:36 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 870
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 11:32 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 10:07 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 73
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
03-05-2024, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,440
TB7 player
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
03-05-2024, 07:15 AM
» Odpowiedzi: 52
» Wyświetleń: 4,830
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
03-05-2024, 07:14 AM
» Odpowiedzi: 780
» Wyświetleń: 73,071
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: coni
02-05-2024, 08:41 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 76

 
  Odtwarzanie Netflixa w HD MI BOX S kodi 18.5 Laila wtyczka
Napisane przez: coolbooy - 08-02-2020, 01:51 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (7)

Witam,
Czy udało się komuś odtworzyć materiał z Netflixa w kodi 18.5 Laila w dodatku z repozytorium CastagnaIT w rozdzielczości większej niż 960x540 na MI BOX S Andoid TV ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Przywrócenie pozycji w menu
Napisane przez: czubomar - 08-02-2020, 12:56 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (2)

Proszę o pomoc w przywróceniu pozycji w menu startowym. Usunąłem przypadkiem z menu po lewej stronie ekranu pozycję "Telewizja". Chciałbym zainstalować dodatek obsługujący IPTV z m3u i niestety teraz nie potrafię tego wykonać.

Wydrukuj tę wiadomość

  kodi a sieć domowa
Napisane przez: maanmy - 06-02-2020, 10:06 AM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (2)

W jaki sposób można ,,wpiąć ,, kodi w sieć lokalną , aby bezpośrednio kopiować pliki z pc  na dysk podpiety do kodi . Komputer widzi kodi i katalogi z dysków podpiętych do niego . Można swobodnie je odtwarzać na pc , ale już próba skopiowania czegoś z pc na dysk do kodi jest niemozliwa . Funkcja wklej nie działa . Jak to rozwiazać ????

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi + zalukaj - brak logowania
Napisane przez: darjoz - 05-02-2020, 07:00 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (10)

Witam,

Od dzisiaj na kodi na smartphonie i na RPI4 nie mogę się zalogować do ZALUKAJ z mbebe. W ustawieniach jest "brak dostępnych kategorii" - nie mogę ustawić loginu i hasła. Bratu też nie działa. Cóż począć?

Wydrukuj tę wiadomość

  CoreELEC 9.2.1 - Problem z TV i wtyczkami wideo.
Napisane przez: kokosz887 - 05-02-2020, 04:33 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (9)

Cześć wszystkim.

Mam problem z CoreELEC na moim Mini M8S II 2/16GB (S905X). Kłopot jest taki, że nawet na świeżej instalacji na karcie SD działa albo TV albo wideo w zależności od tego co pierwsze włączę.

Dokładniej mam wtyczkę od TV (PVR IPTV SIMPLE CLIENT) i wtyczki wideo (np. FANFILM, SCRUBS V2). I teraz jak po włączeniu KODI najpierw odpalę TV, to kanały działają ładnie. Jeśli następnie chciałbym odpalić jakiś film we wtyczce wideo, to niby film się uruchomi ale nie ma ani obrazu ani dźwięku (pokazuje tylko upływający czas filmu). I teraz jeśli wrócę to wtyczki TV, to tu już też kanały się nie włączą.

W drugą stronę też to działa. Jeśli po resecie KODI najpierw włączę wtyczkę wideo, to filmy normalnie się odpalają i jest cacy. Ale jeśli następnie chciałbym włączyć TV, to żaden kanał już się nie włączy. I jeśli znowu wejdę we wtyczkę wideo, to tu już też nic nie zadziała. Pomaga tylko reset urządzenia ale po nim wszystko zaczyna się od początku. Ogólnie wygląda to tak jak poniżej:

Pierwszy stan: Odpalam TV (działa) > odpalam np. FanFilm (nie działa) > znowu odpalam TV (już nie działa)

Drugi stan: Odpalam np. FanFilm (działa) > odpalam TV (nie działa) > znowu odpalam FanFilm (już nie działa)


W linku poniżej przesyłam logi:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Wydrukuj tę wiadomość

  Wymuszenie maksymalnych rozdzielczości w NC+ GO HBO GO i NETFLIX
Napisane przez: coolbooy - 03-02-2020, 07:21 PM - Forum: Android - Odpowiedzi (8)

Witam,
Czy istnieje sposób aby ustawić w Kodi 18.5 Laila aby zawsze przy wyborze programu w NC+ GO czy filmu w HBO GO czy NETFLIX odtwarzał w maksymalnej rozdzielczością np full HD. Posiadam MI BOX S.
Jeżeli już ten problem był poruszany to przepraszam, ale nie znalazłem rozwiązanie, a zaznaczenie rozdzielczości maksymalnej 1920x1080p na białej liście nie rozwiązuje tematu.
Dodatkowo w Kodi w kodeku NC+ GO wyświetlany jest najniższa rozdzielczość SD a rozdzielczości HD brak, mimo że w NC+ GO poza Kodi rozdzielczość jest HD.
Próbuje znaleźć to rozwiązanie bo zależy mi na sterowaniu pilotem do MI BOX a nie myszką.
Z góry dziękuję za pomoc.
Grzegorz

Edit:
Udało się to w samym kodi poprzez wymuszenie maksymalnej rozdzielczości w dodatku InputStream Adaptive oraz w ustawieniach kodi system-ustawienia-wyświetlacz. Zadziałało na HBO GO i NC+ GO. Na NETFLIX cały czas maksymalna rozdzielczość to 960x540.

Edit
NETFLIX wystarczyło wpisać cały 111 cyfrowy ESN w ustawieniu expert wtyczki 0.16.4.

Wszystko już działa w full HD.
Aby domyślnie była największa rozdzielczość należy w InputStream Adaptive wybrać Stream selection jako Auto a nie manual.

Wydrukuj tę wiadomość

  TV Philips 7334 / kodi z wtyczką nc+ go - buforowanie
Napisane przez: mb7mb7 - 03-02-2020, 06:24 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (3)

Cześć
Mam pytanie odnośnie buforowania. Podczas oglądania tv za pomocą wtyczki bardzo często są zakłócenia. Czy można to w jakiś sposób to ustawić ? Czy ktoś mógłby podzielić jakimś sposobem/instrukcją?
Będę wdzięczny.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Wydrukuj tę wiadomość

  Maksymalne wykorzystanie box
Napisane przez: adrt8v - 03-02-2020, 05:23 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (9)

Chciałbym, żebyście napisali w wolnym czasie do czego mogę jeszcze wykorzystać box  a być może o tym nawet nie wiem. Mam skonfigurowane Coreelec, oglądam tv i filmy  obsługuje box telefonem, a całość połączona jest routerem Fritz 4040. Może jest cokolwiek jeszcze do ustawienia między tymi urządzeniami, aby jeszcze bardziej poczuć przydatność (niewątpliwa) tego sprzętu i "multimedialność" mieszkania. Może jakaś dodatkowa funkcja między routerem a box-em, cokolwiek.

Wydrukuj tę wiadomość

  Box CoreElec / Netflix
Napisane przez: lukas.85@yahoo.com - 03-02-2020, 06:17 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (12)

Witam,
Szukam w miarę taniego boxa (najlepiej do ok. 150zł) na którym zainstaluję Coreelec (chcę IPTV Archive Client, a on jest dostępny tylko na Coreelec?), zadziała netflix w 720p i będzie chodził płynnie.
Dlaczego tani? miałem coś z Chin za ok. 50GBP ale się zepsuło i wyrzuciłem 50GBP do śmieci.. Następnie używałem Rpi którą wygrzebałem gdzieś z szuflady ale przestało się odpalać i szkoda mi kolejnego dnia na zabawę z tym.
 Najchętniej kupiłbym coś z normalnej dystrybucji w UK (tutaj mieszkam), ale że pewnie nie znajdę nic sensownego to szukam czegoś taniego dostępnego na ebay'u
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Lukasz

Wydrukuj tę wiadomość

  X88 Pro X3 - nie potrafię ruszyć z Coreelec
Napisane przez: qqlek - 02-02-2020, 05:16 PM - Forum: CoreELEC - Odpowiedzi (3)

pytanie/prośba o pomoc
próbuję postawić CoreElec na X88 Pro X3
procek Amlogic S905X3 Quad Core ARM Cortex A55
Gpu: ARM Mali-G31MP
4GB RAM i LAN Gigabit
próbował już różne wersje
ostatnia to CoreELEC-Amlogic.arm-9.2-nightly_20200201-Generic.img
z device tree sm1_s905x3_4g_1gbit.dtb
i nic
za każdym razem po resecie (sprzętowy, za pomocą terminala lub apki reboot to libreelec)
mam tylko logo startowe sprzętu i nic się nie dzieje
próbowałem 3 różne karty SD i pendrive
coś robię źle?

Wydrukuj tę wiadomość