Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,878
» Najnowszy użytkownik: fappal
» Wątków na forum: 4,833
» Postów na forum: 44,503

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 136 użytkowników online.
» 3 Użytkownik(ów) | 131 Gość(i)
Bing, Google, abstynencja, yami, Zbigniew

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: szwejk
11 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 435
» Wyświetleń: 64,261
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
Dzisiaj, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 765
» Wyświetleń: 71,261
Kodi v21 i serwer samba p...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: jerzyk17
Wczoraj, 06:28 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 91
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 01:56 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 353
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
Wczoraj, 11:50 AM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 167
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
Wczoraj, 06:27 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 59
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 03:41 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 1,046
Extrakcja linkow do szuka...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: AndrzejNos
23-04-2024, 06:56 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 193
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: lolo99
23-04-2024, 03:55 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 411
Szukasz telewizji IPTV?
Forum: Aktualności
Ostatni post: peterek
23-04-2024, 11:42 AM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 5,172

 
  Domyślny widok listy
Napisane przez: Karas220288 - 19-01-2020, 09:47 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Witam, ktoś podpowie jak zmienić w kodi domyślny widok listy?? Spodobała mi się lista po prawej. Wiem że wystarczy raz na serialu wybrać ten widok i zapamiętuje, lecz wolałbym aby domyślnie się mi tak włączało

Wydrukuj tę wiadomość

  Listy filmów IMDB
Napisane przez: zloty - 18-01-2020, 09:50 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (4)

Witam. Jakis czas temu znalazlem gdzies na forach listy filmów z iIMBD ułozone tematycznie. Np 100 filmow ktore powinienes obejerzec, lista filmów ktorych akcja dzieje sie w miescie itp We wtyczce exodus lub scrubs lub fanfilm itp w ustawieniach konta IMDB w polu nazwa uzytkownika wpisywalo sie jakies cyfry i mialo sie dostep do kilkudziesieciu takich list. Ja po reinstalacji KODI utracilem ustawienia i  nie pamietam tych cyfr, i nie moge odnalezc tego watku na ktorym to znalazlem. Czy ktos wie o co mi chodzi i moze pomóc ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Hbo go android tv na xiaomi tv box
Napisane przez: Taumas - 18-01-2020, 09:09 PM - Forum: Aplikacje - Odpowiedzi (3)

Witam, mam taki problem mam xiaomi tv box zainstalowałem aplikacje hbo go z pliku apk na android tv i wszystko chodzi bez problemu oprócz kanałów hbo live. Nie mogę zainstalować bezpośrednio ze sklepu play ponieważ mam konto założone za granicą i z mojego konta box nie widzi tej aplikacji hbo go w sklepie. Ma może ktoś z was może działająca aplikacje na  xiaomi tv box z działającymi kanałami hbo live, jeśli tak to proszę o przesłanie pliku apk na maila tazo8@wp.pl. Dzięki, pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Napisy w kanałach telewizyjnych
Napisane przez: PawPaw - 18-01-2020, 05:02 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Witam forumowiczów,

Jako laik w temacie KODI, mam pytanie czy jest możliwość wyświetlania napisów do kanałów telewizyjnych (Mogą być angielskie.). Ewentualnie czy są jakieś kanały w języku angielskim, które emitują swoje programy/filmy z możliwością włączenia napisów w KODI? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z wyszukiwaniem zrodel exodus redux
Napisane przez: zloty - 18-01-2020, 11:57 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (4)

Witam. Byłem zmuszony do reinstalacji systemu WIN10, a co za tym idzie równiez KODI. Zrobilem wczesniej kopie BACKUP kodi za pomaca narzedzia EZ Maintenance. Po przywroceniu wszystko dziala elegancko oprocz wyszukiwania zrodel do filmow we wtyczce exodus redux. Dochodze do momentu kiedy otwiera sie okienko z wyszukiwaniem zrodel, pasek postepu dochodzi do pewnego momentu i sie zatrzymuje. Najciekawsze ze w tej samej wtyczce zrodla seriali wyszukuje normalnie. Wyszukiwanie Filmow wwe wtyczce FanFilm działa normalnie. Tego backupu uzywalem juz wczesniej i dzialalo normalnie. Ktos miał podobny problem ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Szukam działającej wtyczki Incursion
Napisane przez: berlin2019 - 17-01-2020, 06:23 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Witam jak w temacie gdzie znajdę działająca wtyczkę Incursion



Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  TVP VOD
Napisane przez: tomusfl - 15-01-2020, 05:08 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (20)

Kodi - TVP.pl dodatek
Wydaje mi sie, ze jakies zmiany na stronie sie pojawily, jesli proboje obejrzec cokolwiek na ich stronie, to max rozdzielczosc jest okolo 480 dpi, jeszcze kilka dni temu moglem ogladac w HD, probowalem zmieniac ustawienia ale i tak max to 480 (nie wazne co ustawie 1080, 720, czy manualnie - nawet nie pyta)
Probowalem rozne programy Voice kids, Sanatorium milosci i ciagle to samo.

Sprobowalem apke na androida TVP vod czy jakos tak, owszem mozna wybrac HD ale to tez nie zmienia jakosci obrazu (choc tam w zasadzie nie mozna spradzic jaka obecnie jest rozdzielczosc).

Czy wy tez tak macie?

Wydrukuj tę wiadomość

  Scrubs i watchlista/listy imdb
Napisane przez: bukowski - 15-01-2020, 04:38 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (10)

Jak dodać swoje konto/profil z imdb do Scrubs by były tam moje imdb listy? Wtyczka ma kategorie do imdb ale nie ma w setingsach miejsca do wpisania swojej nazwy/numery imdb.

Wydrukuj tę wiadomość

  Brak synchronizacji obraz dźwięk pvr iptv Simple client
Napisane przez: Karas220288 - 14-01-2020, 08:56 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Witam, kodi 18.5 pvr iptv simple client lista teleelevidenie.
Korzystam od dobrych 3 miesięcy i było okey.
Od wczoraj mam problem, na każdym kanale brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem.
Sprawdzałem listę z wp pilot i działa właściwie.
Filmy i seriale także właściwie odtwarza. Tylko z tą listą od teleelevidenie problem.
Czy ktoś coś wie??

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem Netflix na kodi
Napisane przez: Peter0204 - 14-01-2020, 05:55 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (10)

Witam od wczoraj mam problem z odtwarzaniem filmów z Netflixa. Wyskakuje komunikat Request failed validation during key exchange
Ma ktoś podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc

Wydrukuj tę wiadomość