Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,016
» Najnowszy użytkownik: peryga@gmail.com
» Wątków na forum: 4,843
» Postów na forum: 44,577

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 284 użytkowników online.
» 3 Użytkownik(ów) | 278 Gość(i)
Bing, Google, Yandex, Muffex

Ostatnie wątki
Radio - network error
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: andrkac
15 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 19
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: pcela
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 787
» Wyświetleń: 73,595
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Kameleon1
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 451
» Wyświetleń: 65,066
Titan Vanilla
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 22
» Wyświetleń: 12,970
[patched] Player.pl
Forum: Aplikacje
Ostatni post: Cronox
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 254
» Wyświetleń: 216,267
Skyshowtime Android TV
Forum: Aplikacje
Ostatni post: Cronox
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 2,976
Multimedialny Browser Dez...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 3,153
Świat seriali (pozaNetfli...
Forum: Seriale
Ostatni post: redhunter
Dzisiaj, 09:13 AM
» Odpowiedzi: 183
» Wyświetleń: 66,328
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
Dzisiaj, 04:24 AM
» Odpowiedzi: 319
» Wyświetleń: 61,926
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 07:36 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 156

 
  Ipla w kodi
Napisane przez: darko9 - 13-01-2020, 02:06 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (1)

Mam wykupione pakiety w ipli. Istnieje jakaś wtyczka do oglądania ipli w kodi ale z możliwością logowania się przez konto icok cyfrowego polsatu ?

Wydrukuj tę wiadomość

  CoreELEC 9.2.1 na X96 problem z prędkością sieci
Napisane przez: ascorp - 12-01-2020, 08:33 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (13)

Witam, posiadam TV BOX X96 2/16GB z zainstalowanym CoreELEC 9.2.1 w pamięci urządzenia, boxa używam do oglądania filmów z domowego NAS, cała sieć pracuje na gigabajtowym połączeniu, oprócz właśnie X96 bo ma LAN tylko 100, a WiFi 150Mb/s, więc zakupiłem najprostszy adapter USB 3.0 ethernet 1000M, ponieważ większość filmów 4K się zacinała/buforowało.

Problem jest taki, że o ile adapter zadziałał zaraz po podłączeniu to prędkość do X96 jest koszmarna, np. przy kopiowaniu jakiegoś pliku startuje od kilkuset kbps, następnie jakieś 5-9MB/s, szczytowo 14MB/s ale skacze w dół nawet do 4MB/s, ale co ciekawe w drugą stronę, czyli kiedy coś kopiuję z X96 na inne urządzenie PC/NAS to idzie pełną prędkością USB 2.0 tzn. 25MB/s , stała ładna prędkość od początku do końca. I tutaj zgłupiałem kompletnie... testuje sprawdzam, ale nie mam już sił, nie wiem co jest grane ;/ Ten adapter USB LAN 1000M na laptopie podpięty do portu USB 2.0 działa normalnie , transfer w obie strony 25MB/s.

Generalnie X96 testuje na plikach samplach "jellyfish" z pamięci wewnętrznej urządzenie bez problemu odtwarza pliki 4K 160mbps, natomiast przez sieć (z NAS) jest problem z 60 czy 70mbps nie mówiąc już o 160mbps ;/ Inne urządzenie np. PC bez problemu odtwarza przez sieć czyli z NAS plik 160mbps.  

Testowałem też adaptery USB WiFI, ale np. adapter SITECOM WL-352 N300 2.4GHz łączy się tylko na 150Mb/s więc tyle co wbudowana sieciówka (router sprawny inne urządzenia na 300Mb/s), na innym adapterze DNUB-AT1 dual band N300 udało mi się osiągnąć połączenie 300Mb/s na 5Ghz, ale przy próbie kopiowania pliku rozłącza ten adapter, a kiedy połączę na 2.4GHz to znowu jest tylko 150Mb/s.

Co robić ?

Wydrukuj tę wiadomość

Wink Netflix - domyślne audio ścieżki filmów po Polsku
Napisane przez: kamil2234 - 12-01-2020, 12:00 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (6)

Cześć wszystkim. 

Zainstalowałem Netflix na raspberry pi i filmy są bez polskiej ścieżki językowej i napisów.  Logując się na netflix z laptopa ten sam film i jest po Polsku.  O co chodzi? Jak ustawić polski

Instalowałem wykorzystując te dwie instrukcje:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Czytałem też gdzieś, że błąd może być związany z inputstream.adaptive  - ale nie wiem jak to naprawić. 


Konfiguracja
System raspbian buster
Raspberry pi 4
KODI 18.4
Netflix 1.6.0 z  repository.castagnait-1.0.0.zip 
region PL, 

Ustawienia jakie mam
Odtwarzacz ->  Język -> Dźwięk - Preferuj ścieżkę językową w języku = Polish
Odtwarzacz ->  Język -> Dźwięk - Domyślne ścieżki językowe = włączony

Odtwarzacz ->  Język -> Napisy -  Preferuj ścieżkę językową w języku = Polish

Interfejs ->  Regionalne -> Język =  Polish
Interfejs ->  Regionalne -> Kraj strefy czasowej = Poland
strefa czasowa = Europe/Warsaw

Wydrukuj tę wiadomość

  Cherry TV
Napisane przez: diter44 - 12-01-2020, 09:21 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Cześć,
Wczoraj zainstalowałem cherry TV na mi box.
Problem polega na tym że po wyszukania filmu i źródeł i wybraniu konkretnego źródła następuje wgranie i dalej nie ma filmu i powrót do źródła, z czego to może wynikać?

Wydrukuj tę wiadomość

  Zwiększenie głośności kanału centralnego
Napisane przez: HeavyNuts - 12-01-2020, 09:09 AM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (3)

Hej, zauważyłem że podczas oglądania filmu istnieje możliwość zwiększenia głośności kanału centralnego w ustawieniach dźwięku. Problem w tym, że nic to nie daje, dźwięku centralnego ani nie da się zwiększyć, ani zmniejszyć. Korzystam z Kodi 18 jako aplikacji na MiBox 3. Czy ta funkcja działa?

Wydrukuj tę wiadomość

  Jak wyrzucić kodi z akrualizacji google play.
Napisane przez: carolef - 12-01-2020, 06:51 AM - Forum: Android - Odpowiedzi (29)

Używam wersji 16.1 na android, bo ta wersja dla mnie jest najlepsza. Jak pozbyć sie kodi na liście aplikacji do aktualizacji w google play? Tam usilnie namawiany jestem do aktualizacji, której nie chce.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  Ferguson FoxAtv
Napisane przez: wojtekdu - 11-01-2020, 11:14 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (1)

Mam prośbę w sprawie konfiguracji Kodi na wspomnianym FboxAtv. Kodi zainstalowałem, Fbox mam podpięty do wewnętrznej sieci, do której wpięty jest również NAS Qnap TS-251 na którym mam muzykę, filmy zdjęcia. Dotychczas na TV Samsung korzystałem z serwera DNLA. Nie wiem jak to zrobić, żeby Kodi widziało ten serwer, albo jakiś inny sposób skonfigurowania tych bibliotek w Kodi. Fbox gdy wchodzę w Media Center / UPNP widzi mój serwer, a nie mogę tego zrobić w Kodi. Pewnie wynika to z mojej niewiedzy. Nie jestem biegły w konfiguracji sieci w Androidzie. Proszę o pomoc, ewentualnie jakiś tutek video jak to zrobić.


OK z tym sobie poradziłem ale nie mogę przeglądać zdjęć.

Wydrukuj tę wiadomość

Question planetapl.tv
Napisane przez: RadekRew - 09-01-2020, 10:00 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Udalo sie komus odpalic planetapl.tv na Kodi??? Chodzi mi o Kodi zainstalowane na Winows.

Wydrukuj tę wiadomość

  Tańsze HBO GO
Napisane przez: wic1 - 09-01-2020, 07:23 AM - Forum: Off topic - Odpowiedzi (7)

Witam,

Szanowni, jak widziałem jest wiele metod na tańszego Netflixa.
Pytanie czy są analogiczne metody tańszego HBO?

Chwilowo widzę notoryczne tworzenie kont tymczasowych i sprzedawanie ich za kilka zł. 

Pytanie czy są jakieś metody długoterminowe jak netflix argentyna czy coś.

Pozdrawiam zainteresowanych i wszystkich innych Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z VPN Manager
Napisane przez: marek81 - 07-01-2020, 05:55 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Witam  serdecznie, od kilku dni mam problem z VPM Manager.  Po połączeniu sie  do servera VPN połączenie rozłącza sie co parę sekund i znowu na nowo  łączy. Próbowałem już na nowo instalacji VPN Manager ale nie pomogło.  Co może być tego przyczyną? W na koncu log pojawia się Error 101.
Z góry dziękuję za odpowiedź i dodam że jestem początkującym użytkownikiem malinki .

log.docx
Rodzaj pliku: .docx
Ilośc pobrań: 6
Rozmiar: 102.13 KB

Wydrukuj tę wiadomość