Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,004
» Najnowszy użytkownik: iwurymi
» Wątków na forum: 4,842
» Postów na forum: 44,570

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 336 użytkowników online.
» 7 Użytkownik(ów) | 327 Gość(i)
Bing, Google, coni, MarBlo, pavcio, pit1964, qwerty1908, redhunter, Romik2505

Ostatnie wątki
Świat seriali (pozaNetfli...
Forum: Seriale
Ostatni post: redhunter
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 183
» Wyświetleń: 66,297
Multimedialny Browser Dez...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 3,112
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Max1000
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 450
» Wyświetleń: 65,010
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 319
» Wyświetleń: 61,878
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
Wczoraj, 07:03 PM
» Odpowiedzi: 786
» Wyświetleń: 73,495
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 07:36 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 140
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 06:05 AM
» Odpowiedzi: 265
» Wyświetleń: 39,637
Najlepsze bezpłatne przeg...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 04:34 AM
» Odpowiedzi: 83
» Wyświetleń: 41,250
Launcher Manager-wyłącz d...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: ssooqq
Wczoraj, 12:42 AM
» Odpowiedzi: 337
» Wyświetleń: 127,124
Szukam idealnego EPG do m...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
05-05-2024, 09:42 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 40

 
  Problem z wyszukiwaniem zrodel exodus redux
Napisane przez: zloty - 18-01-2020, 11:57 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (4)

Witam. Byłem zmuszony do reinstalacji systemu WIN10, a co za tym idzie równiez KODI. Zrobilem wczesniej kopie BACKUP kodi za pomaca narzedzia EZ Maintenance. Po przywroceniu wszystko dziala elegancko oprocz wyszukiwania zrodel do filmow we wtyczce exodus redux. Dochodze do momentu kiedy otwiera sie okienko z wyszukiwaniem zrodel, pasek postepu dochodzi do pewnego momentu i sie zatrzymuje. Najciekawsze ze w tej samej wtyczce zrodla seriali wyszukuje normalnie. Wyszukiwanie Filmow wwe wtyczce FanFilm działa normalnie. Tego backupu uzywalem juz wczesniej i dzialalo normalnie. Ktos miał podobny problem ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Szukam działającej wtyczki Incursion
Napisane przez: berlin2019 - 17-01-2020, 06:23 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Witam jak w temacie gdzie znajdę działająca wtyczkę Incursion



Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  TVP VOD
Napisane przez: tomusfl - 15-01-2020, 05:08 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (20)

Kodi - TVP.pl dodatek
Wydaje mi sie, ze jakies zmiany na stronie sie pojawily, jesli proboje obejrzec cokolwiek na ich stronie, to max rozdzielczosc jest okolo 480 dpi, jeszcze kilka dni temu moglem ogladac w HD, probowalem zmieniac ustawienia ale i tak max to 480 (nie wazne co ustawie 1080, 720, czy manualnie - nawet nie pyta)
Probowalem rozne programy Voice kids, Sanatorium milosci i ciagle to samo.

Sprobowalem apke na androida TVP vod czy jakos tak, owszem mozna wybrac HD ale to tez nie zmienia jakosci obrazu (choc tam w zasadzie nie mozna spradzic jaka obecnie jest rozdzielczosc).

Czy wy tez tak macie?

Wydrukuj tę wiadomość

  Scrubs i watchlista/listy imdb
Napisane przez: bukowski - 15-01-2020, 04:38 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (10)

Jak dodać swoje konto/profil z imdb do Scrubs by były tam moje imdb listy? Wtyczka ma kategorie do imdb ale nie ma w setingsach miejsca do wpisania swojej nazwy/numery imdb.

Wydrukuj tę wiadomość

  Brak synchronizacji obraz dźwięk pvr iptv Simple client
Napisane przez: Karas220288 - 14-01-2020, 08:56 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Witam, kodi 18.5 pvr iptv simple client lista teleelevidenie.
Korzystam od dobrych 3 miesięcy i było okey.
Od wczoraj mam problem, na każdym kanale brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem.
Sprawdzałem listę z wp pilot i działa właściwie.
Filmy i seriale także właściwie odtwarza. Tylko z tą listą od teleelevidenie problem.
Czy ktoś coś wie??

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem Netflix na kodi
Napisane przez: Peter0204 - 14-01-2020, 05:55 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (10)

Witam od wczoraj mam problem z odtwarzaniem filmów z Netflixa. Wyskakuje komunikat Request failed validation during key exchange
Ma ktoś podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

  Szukam pilotu
Napisane przez: blaze89 - 14-01-2020, 10:45 AM - Forum: Sprzedam / Kupię / Zamienię - Odpowiedzi (2)

Witam czy można dostac sam pilot do modelu MiBox MDZ 16 AB lub kupic uniwersalny?

Wydrukuj tę wiadomość

Lightbulb Co zrobić aby odtwarzać programy z archiwum?
Napisane przez: bartus2003 - 14-01-2020, 09:31 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (2)

Witam program kodi jest dla mnie całkiem nowy nigdy wcześniej tego nie używałem.
Mam telewizję z plusx oglądam na Samsung IPTV wszystko działa archiwum kanałów też.
Zainstalowałem sobie Kodi na windows 7 aby sprawdzić jak to działa jednakże nie mam archiwum rozumiem, że muszę mieć jakąś wtyczkę albo zmodyfikowaną wersję programu?

Proszę o pomoc Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z TV Box MXQ 1/8 Pro 7.2.1 Kodi
Napisane przez: lutek39 - 14-01-2020, 06:52 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (5)

Witam
Podczas uruchamiania TV Boxa MXQ Pro 1/8 4K wyświetla logo Mbox i następnie pojawia się napis android, który cały czas świeci. Wykonywałem reset do ustawień fabrycznych naciskając przycis z tyłu obudowy w gnieździe AV i następnie wybrałem opcje:
Wipe data/factory reset
Wipe cache partition

Jednak to nic nie dało.
Gdzieś na forum znalazłem info ze można wgrać nowy soft androida. Nigdzie nie mogę go znaleźć. Proszę o linki softu do TV Boxa MXQ Pro 1/8 4K lub jakieś sugestie jak reanimować moje urządzenie.
Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Ipla w kodi
Napisane przez: darko9 - 13-01-2020, 02:06 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (1)

Mam wykupione pakiety w ipli. Istnieje jakaś wtyczka do oglądania ipli w kodi ale z możliwością logowania się przez konto icok cyfrowego polsatu ?

Wydrukuj tę wiadomość