Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,981
» Najnowszy użytkownik: yzuhej
» Wątków na forum: 4,840
» Postów na forum: 44,551

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 280 użytkowników online.
» 9 Użytkownik(ów) | 268 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, byszko, EMR9, martairafal, riko, szopns, tommy87, Trissot[?]

Ostatnie wątki
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
Wczoraj, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 39
Skórki dla początkujących...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 12:36 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 867
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 11:32 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 146
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 10:07 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 72
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
03-05-2024, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,438
TB7 player
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
03-05-2024, 07:15 AM
» Odpowiedzi: 52
» Wyświetleń: 4,829
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
03-05-2024, 07:14 AM
» Odpowiedzi: 780
» Wyświetleń: 73,055
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: coni
02-05-2024, 08:41 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 75
Fire stick instalacja z n...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: Łonogrzmot
01-05-2024, 12:23 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 35
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
01-05-2024, 11:56 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 588

 
  Ręczne wyszukiwanie informacji o filmie
Napisane przez: michal890203 - 29-08-2019, 05:31 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Witam.

Mam taki mały problem. Czasami nie znajduje mi informacji o filmie w Scaperze TMDB (domyśłny) i spoko rozumiem. Kiedyś jak wszedłem w przeglądanie katalogów, wybierałem "Skanowanie do biblioteki" na danym pliku (oczywiście nie znajdowało informacji), pytało czy chcę wyszukać ręcznie i wyskakiwało okienko do ręcznego wpisania tytułu, a następnie wybierałem ręcznie z listy znalezionych pozycji dany film... teraz, info że nie znalazło i na tym koniec.

Jak przywrócić możliwość ręcznego wybrania info o pliku?

Wydrukuj tę wiadomość

  OttPlayer
Napisane przez: dartix - 25-08-2019, 04:18 PM - Forum: Off topic - Odpowiedzi (3)

Witam, czy jest w OttPlayer możliwość wgrania ustawienia polskiego epg lub może zna ktoś inny darmowy Player na tv z możliwością dodania epg

Wydrukuj tę wiadomość

  TVP czy TVN?
Napisane przez: koper - 24-08-2019, 08:34 AM - Forum: Off topic - Odpowiedzi (5)

Krótka piłka co oglądacie TVP (Info) czy TVN (24)?  Big Grin

Wydrukuj tę wiadomość

  Jakiej muzy słuchacie?
Napisane przez: koper - 23-08-2019, 09:33 AM - Forum: Off topic - Brak odpowiedzi

Ja osobiście byłem fanem tylko dwóch artystów/zespołów Guns n Roses i Eminema. A wy co słuchacie, co możecie polecić?

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z wtyczkami kodi
Napisane przez: golab - 22-08-2019, 08:16 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (3)

Witam
Mam problem po zainstalowaniu z pliku zip próbuje np z reporytorium mbebe albo venom zainstalować jakąś wtyczke wideo nic sie nie instaluje. Kodi mam na tv sony bravia a wersja kodi 18.3 na tel

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  Hejo tv
Napisane przez: marzena_piasecka - 21-08-2019, 07:09 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (25)

Czy ktos ma problem z wtyczka hejo tv? Od wczoraj pokazujemi sie info check the log for more information. Nie wiem co zrbic. Prosze o pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

Smile Dziwne kolory w kodi i zamykanie strumienia.
Napisane przez: kivopl - 20-08-2019, 01:24 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Hejka. Właściwie od wczoraj używam kodi, zainstalowałem na trzech urządzeniach. Na głównym komputerze, na telefonie oraz na laptopie. 
Korzystam tylko z wtyczek darmowaTV i Sportowa TV z pakietu (jakkolwiek to się nazywa) mbebe.
Głównie jest mi to potrzebne pod oglądanie meczy premier league, która w Polsce jest transmitowana tylko na kanałach Canal Plus, a posiadam cyfrowy Polsat. W każdym bądź razie. Na komputerze ogólnie do oglądania, na laptopie do oglądania na jakimś wyjeździe a na telefonie po prostu poza domem. 
Oglądałem wczorajszy mecz i.. 
Najpierw oglądałem na komputerze gdzie średnio co 5-10 minut wyłączała mi się transmisja. Tzn. oglądałem i w jednym momencie bez żadnego zacięcia wyłączało transmisje i wracało do momentu wyboru konkretnej transmisji. 
Włączyłem to samo na telefonie i efekt taki sam, po paru minutach tak samo się wyłączyło, na tym trzecim laptopie już nie próbowałem. 

Jak temu zaradzić ? 

Pytanie drugie.

Często jak jestem poza domem i chciałbym oglądać na telefonie na LTE to nie koniecznie chce to oglądać w mega jakości bo na telefonie jest to nie potrzebne tzn. gorsza jakość też będzie wyglądała okej, a niepotrzebnie zużywa pakiet. Czy nawet w domu, posiadam internet radiowy niestety który ma słabe prędkości i nieraz transmisja mi się zacinała  i musiałem chwilę czekać na załadowanie. 
Można jakoś obniżyć jakość czy bitrate?

I trzecia sprawa.
Nie wiem dlaczego ale na swoim głównym komputerze miałem już zainstalowane kodi, więc pobrałem tylko wtyczkę i.. jakiej transmisji nie otworze to kolory są strasznie przesycone, wszystko wygląda jak conajmniej źle. 
Normalnie zielona trawa podczas meczu u mnie jest żółta.
W ustawieniach kolorów mam wszystko domyślnie. W dodatku ustawienie nasycenie nic nie zmienia. Czy ustawie na 1 czy na 99 obraz wygląda tak samo.

Co z tym zrobić ? 

Dodatkowo prosiłbym was o podesłanie jakichś ciekawych dodatków czy motywów które mógłbym pobrać.  

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź Wink

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Polski Build dla kodi
Napisane przez: kris995 - 20-08-2019, 11:52 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (4)

Panowie czy istnieje inny polski Build niż Polish team wizard? Bo ten mi już nie działa A chce jakiś inny zainstalować.

Wydrukuj tę wiadomość

  mecool m8s max - opinie
Napisane przez: m.mietek - 18-08-2019, 12:06 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (3)

czy ktoś posiada ten sprzęt? dostępny jest w dobrej cenie i specyfikacja ok.

Wydrukuj tę wiadomość

  Wtyczka m3u8?
Napisane przez: ogniemi - 16-08-2019, 03:06 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (2)

witam,
jak można odtworzyć streaming wideo z linku "m3u8" w Kodi? Znalazłem na stronie Kodi By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jednak nie wiem jak to "ugryźć".

Np. taki testowy URL mogę odpalić w VLC, czego brakuje w Kodi aby to odtworzyć?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

z góry dziękuję za wskazówki
pozdrawiam,

Wydrukuj tę wiadomość