Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,979
» Najnowszy użytkownik: chemycky
» Wątków na forum: 4,840
» Postów na forum: 44,551

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 155 użytkowników online.
» 8 Użytkownik(ów) | 143 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, bigdamian, chemycky, Daglas, hafn, jurek5540, kacper, Kinia140292, swiderx

Ostatnie wątki
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 30
Skórki dla początkujących...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
8 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 843
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
10 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 69
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
Wczoraj, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,424
TB7 player
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
Wczoraj, 07:15 AM
» Odpowiedzi: 52
» Wyświetleń: 4,808
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
Wczoraj, 07:14 AM
» Odpowiedzi: 780
» Wyświetleń: 73,019
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: coni
02-05-2024, 08:41 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Fire stick instalacja z n...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: Łonogrzmot
01-05-2024, 12:23 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 35
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
01-05-2024, 11:56 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 586

 
  Android 4.4.4.- wtyczka do filmów i seriali
Napisane przez: Austenityczny - 21-12-2018, 12:00 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Cześć.

Posiadam tablet z androidem 4.4.4 i poszukuję wtyczki do oglądania seriali i filmów w języku polskim - coś na wzór Incursion. Chciałbym pominąć rootowanie (sprzęt ma gwarancji).
Kodi nie jest kompatybilne z tą wersją androida, więc zainstalowałem SPMC. Wygrałem następujące repo: CherryTV, Exodus, Incursion, Podpis. Niestety żadne wtyczki wideo w nich zawarte nie są kompatybilne i nie mogę ich zainstalować. 
Czy jest jakaś inna działająca wtyczka w dawnych warunkach lub jakies inne rozwiązanie?

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z aktualizacją MeCool M8S Pro+
Napisane przez: remekb - 20-12-2018, 10:25 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (8)

Kilka dni temu zamówiłem na aliexpress boxa mecool m8s pro+
Ma on już wgrany ATV, jednak chciałbym usunąć wersję wgraną przez producenta i zainstalować w miarę czysty port Nexusa. Po ściągnięciu odpowiedniego ROMu i wrzuceniu go na sdhc, a następnie odpaleniu Local Update ukazuje mi się błąd aktualizacji, który załączam na zdjęciu.
Proszę o pomoc. Czy robię coś źle? Czy może to box jest uszkodzony. Dodam tylko, że podczas odtwarzania filmów przez Kodi za pomocą wtyczki FanFilm box lubi się losowo zawiesić lub zresetować. Musiałem też podłączyć go do sieci za pomocą przewodu, bo prędkość po WiFi była dramatycznie niska.

Po chwili udało mi się dojść do (wydaje mi się) sedna problemu.
Mianowicie, w pliku /system/build.prop znajduje się błędny wpis w postaci:

ro.product.device=M8S_PRO_W

zamiast:

ro.product.device=M8S_PRO_PLUS
Pytanie - jak to zmienić i czy to właśnie przez ten błąd wywala aktualizację?


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Flix TV Box sam się włącza
Napisane przez: kisiel95 - 20-12-2018, 08:30 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (7)

Witajcie,
zakupiłem niedawno boxa do TV.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że się sam włącza.
Mieliście już taki problem? Jak tak, to jak sobie z tym poradziliście?

Wydrukuj tę wiadomość

  DŹWIĘK W KODI 17.6
Napisane przez: ter58 - 20-12-2018, 02:13 AM - Forum: Windows - Brak odpowiedzi

Przy odtwarzaniu video w KODI, mam wrażenie, że "pulsuje dźwięk". Testowałem różne ustawienia i nic. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?
Dźwięk jest odtwarzany z komputera z kartą sound blaster, analogowy

Sent from my SM-N920P using Tapatalk

Wydrukuj tę wiadomość

  Język w wtyczce HBO GO
Napisane przez: mman - 19-12-2018, 07:40 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Czesc,

Mam problem z moja wtyczka HBO GO, mianowicie po zainstalowaniu wszystko dziala dobrze ale wszystkie filmy a przede wszystkim bajki odtwarzaja sie po angielsku i nie ma wyboru jezyka nigdzie, a przynajmniej ja nie moglem sie doszukac. Czy ktos wie co zrobic zeby filmy odtwarzaly sie po polsku (oczywiscie te ktore maja dubbing). Sprawdzilem na tablecie i bajki leca z dubbingiem polskim a te same na kodi po angielsku.

Dzieki
Marcin

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z oficjalnym repo
Napisane przez: rebeliant - 19-12-2018, 12:02 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Witam, mam problem z oficjalnym repo a mianowicie podczas aktualizacji wyskakuje błąd:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

macie pomysł jak to obejść?
Chciałem zainstalować wtyczkę klienta IPTV ale niestety na liście nie mam żadnego klienta..

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Mecze AceStream na Smart TV
Napisane przez: ssooqq - 18-12-2018, 07:32 PM - Forum: Off topic - Brak odpowiedzi

Witam.

Czy komuś udało się odpalić w OttPlayer bądź innej aplikacji do IPTV na telewizorze mecze z AceStream?

Przykład mojego plik m3u:


Cytat:#EXTM3U
#EXTINF:0,Mecz
acestream://526380241dasf45pi2se5jfiweji8331b79cb20e651


Taka forma nie działa.

Proszę o wskazówki Cool

Wzorowałem się na stronie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Pomoc przy wyborze boxa
Napisane przez: miclipa - 18-12-2018, 11:15 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (13)

Witam,

Chciał bym kupić jakiegoś boxa do oglądania filmów z kodi.


Wcześniej używałem starego laptopa z librelec, ale niestety sprzęt umarł i bez sensu już go naprawiać Tongue.

Konkretnie interesuje mnie tylko i wyłącznie box, który działa dobrze z Kodi (może byc Android + kodi lub libreelec) czyli oglądanie online z wtyczek Fanfilm itp. oglądanie flimów 4k przez dysk zewnętrzny usb. Takie rzeczy jak Netflix itp. mnie nie interesują bo mam to w SmartTV.

Raz miałem przez parę dni boxa Zoomtak upro, ale szybko go zwróciłem :Tongue bardzo słabo działało na nim IPTV (obraz nie był płynny) i kodi jakoś strasznie wolno chodził w porównaniu do laptopa.


W internecie jest tyle tych boxów do wyboru, że nie bardzo wiem co jest teraz "na czasie" Tongue.

Wydrukuj tę wiadomość

Video Seriale i filmy 4k
Napisane przez: radek321 - 16-12-2018, 08:10 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Siema, 
Poszukuje wtyczki do oglądania seriali i filmów w jakości 4k. Korzystam z fanfilm już od długiego czasu ale czasami jakość jest bardzo kiepska, wykupiłem konto na RD ale niestety seriale której ogladam są w takiej samej jakości. Czy macie jakieś sprawdzone serwisy które oferują lepsza jakości ??

Wydrukuj tę wiadomość

  harmony 515
Napisane przez: Qrdziel - 16-12-2018, 07:51 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (1)

zona mi jęczy, że nie może przełączać kodi opcji zdalnie
ja używam Yatse z mojego telefonu.
postanowiłem kupić pilot
na ebay wylicytowalem logitech harmony 515
kotoś ma doświadczenie z tym pilotem?
mam kodi na laptopie dell vostro 3360 - myślałem, że da się jakoś to połączyć przez bluetooth lub wifi
niestety pilot przyszedł bez instrukcji
czy jest jakaś dobra dusza i pomoże mi to ogarnąć?

Wydrukuj tę wiadomość