Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,981
» Najnowszy użytkownik: yzuhej
» Wątków na forum: 4,840
» Postów na forum: 44,551

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 139 użytkowników online.
» 1 Użytkownik(ów) | 135 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, fajniuch[?]

Ostatnie wątki
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
10 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 32
Skórki dla początkujących...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 12:36 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 844
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 11:32 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 111
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 10:07 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 69
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
03-05-2024, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,426
TB7 player
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
03-05-2024, 07:15 AM
» Odpowiedzi: 52
» Wyświetleń: 4,828
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
03-05-2024, 07:14 AM
» Odpowiedzi: 780
» Wyświetleń: 73,038
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: coni
02-05-2024, 08:41 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 72
Fire stick instalacja z n...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: Łonogrzmot
01-05-2024, 12:23 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 35
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
01-05-2024, 11:56 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 586

 
  Początkujący/ShieldTV - dobre streamingi i duże hevcy problemy do rozwiązania
Napisane przez: under555 - 29-12-2018, 02:17 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (4)

Witajcie,  jestem totalnie zielonym użytkownikiem natomiast chcę to zmienić stopniowo m.in. dzieki Wam Smile
Teraz niestety mam mocno zapełniony czas i nie mogę sobie pozwolić na siedzienie po kilka godzin dziennie i rozwiązywanie samemu tematu kodi dlatego powstawł ten post.

Mam Nvidia Shield TV 2017 bo kupiłem je w mega promocji
Kupiłem ze względu na dwie rzeczy, do których będę go urzywał
1. Streamingi typu Netflix, HBO, wszelkie inne VOD + Youtube – interesuje mnie maxymalna jakość i płynność bo kupiłem sobie Nawet fajny telewizor z prawdzimy 4k z i HDR do tego mam soundbar z DTSX i innymi także zależy mi na pięknym odbiorze.
Wydaje mi się (jeśli się mylę to mnie poprawcie),żę to Netflixów i YT itp. Taki Shield spokojnie daje radę bez modyfikacji od razu załącza się dźwięk 5.1 , Utra HD obraz itd.
2. Tutaj jest problem i chcę go rozwiązać… chodzi o filmy x265 hevc po nawet 80GB – prawdziwy HDR 10 bitów, prawdziwe 4k i wypasiony dźwięk.
jedni mówią,że doinstalowanie vlc czy mx playera do shileda wystarczy i wszystko poleci ale ja w to nie wierzę
grupa osób mówi,żę tylko PLEX (natomiast to kosztuje sporo z tego co wiem + wymaga włączania PCta na czas oglądania filmu/posiadania NASa) wiec mnie odrzuca
zostaje KODI i dlatego tutaj jestem. Kupiłem tanio dysk ssd 500gb i obudowe do niego z usb 3.0 i z niego chcę filmy odpalać na Shield


Zanim przejdziemy do konkretnych pytań chciałbym powiedzieć o dwóch rzeczach: będzie w shield karta pamięci bardzo dobra 64GB jako internal + zależy mi na tym,żeby nie grzebać jakoś zbytnio w tym boxie bo 80% tego, co oglądam to po prostu netflix i YT także nie chcę zmieniać ROMów, robić Rootów czy instalować kodi jak libreelec gdzie androida nie będę miał
Dźwięk mam ogarniety tak,że z shielda idzie HDMI (dobre) do Soundbara (yamaha yas 107) a z yamahy wychodzi Hdmi arc do TV (musiałęm tak bo TV nie obsługuje np. DTS)
1. Czego potrzebuje ,żeby odpalać te filmy HEVC płynnie i dobrze na shield TV? Co wgrać? Kodi z marketu play wystarczy? Może jakieś pluginy? Jakie?
2. Czy to prawda,że kodi jako apka z marketu jest gorsza/gorzej zoptymalizowana niż zrobienie libreelec z minięciem androida?
3. Czy taki Shield TV da radę pod moje zastosowania czy przygotowywać się do zakupu boxa jakiegoś na amlogic itp. ? czyli powiedzmy,że trafi się film 80GB HDR 10 bitów , ultra hd 4k, DTS X – bez żadnych kompresji wszystko + polskie napisy = i to płynnie ma szansę polecieć? Bez żadnych strat itp.?


3* z gwiazdką... chciałbym mieć taki szeroki dostęp do strony typu cda fili itp. zalukajek

Teraz tak trochę z ciekawości bo i tak nie będę tego teraz/nigdy robił
Jakie możliwość tak ogólnie ma takie kodi? Co masz dobudować pluginami?
Szukałem informacji i to co znalazłem to (absolutnie nie mówię,że niektóre sprawy popieram bo nie popieram)
1. Aplikacje do spotify czy netflixa jakby z crackiem
2. Całe wielkie listy iptv ,które dają nam kanały (słyszałem,że nawet wszystkie dostępne w Polsce)
3. Jakieś takie katalogi (aczkolwiek nie wiem jak to wygląda z filmami z polskimi napisami/pl filmami) z f nowymi kinowymi filmami jakoś z chmur chyba do odtworzenia

Wydrukuj tę wiadomość

  Brak serialu
Napisane przez: airlive1990 - 28-12-2018, 07:56 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Witam mam problem z wtyczką FanFilm.

Zainstalowałem z linku: 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wyszukuję serial. Znajduje mi ileś tam źródeł. Włączam pierwsze i tak przeskakuje do powiedzmy 20 i nic nie odpala. 

Czym to może być spowodowane ? 
Czy robię coś źle ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Fanfilm zrodla
Napisane przez: Lampardzino - 28-12-2018, 05:31 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Coś się dzieje ze źródłami 1080p? bo dawniej w kazdym serialu pokazywaly sie a teraz coś rzadziej 
i jest jakis sposob zeby wyczarować zrodla 4k? i mecool to uciągnie ? Pro+

Wydrukuj tę wiadomość

  Mi Box S - nie działa castowanie
Napisane przez: Panicz - 28-12-2018, 08:43 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Brak odpowiedzi

Witam serdecznie. Poprzednio miałem Google Chromecast. I wszystko działało jak należy. Natomiast być może przez zbieg okoliczności, po zmianie internetu i routera na światłowód nie mogłem przesyłać np. zdjęć, czy sterować aplikacjami typu YouTube, Netflix itd. Teraz zakupiłem Mi Box S od Xiaomi. I problem również występuję. Box i telefon podłączone do tej samej sieci 5G, wszystko śmiga jeżeli chodzi o aplikacje, natomiast nie działa strumieniowe castowanie. W telefonie w ogóle nie mam ikonki do przesyłu informacji. Czy jest to możliwe, aby nowy router blokował to? Czy przyczyny szukać gdzieś indziej?

Wydrukuj tę wiadomość

  Nie działają wtyczki wideo
Napisane przez: Cacper - 27-12-2018, 09:53 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (5)

Exodus Redux - Brak polskich źródeł

Nieudane połczenie z repozytorium:
CHERRY TV Repository
QWER Repository
Incursion Repository

Czy są jakieś nowe namiary do wtyczek, aby poprawnie zadziałały, być może mam starsze wersje zapisane na usb, które instaluje na kodi 18 ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Nowy android box
Napisane przez: rafciu27 - 27-12-2018, 07:32 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Nie wiem czy w odpowiednim dziale to napisałem, jak coś to mnie poprawcie.
Trochę wypadłem z obiegu jeśli chodzi o boxy, mój niestety zestarzał się na amen i po 2 latach czas kupić nowy.
Poradzicie mi jakiego boxa kupić do 250 zł? Myślałem nad Xiaomi Mi box lub Mecoolem M8S PRO. Box byłby głównie używany pod KODI, zależy mi też aby trochę dłużej pochodził niż 1,5 roku. Z góry dzięki.

Wydrukuj tę wiadomość

  Incursion brak źródeł
Napisane przez: Bambi - 27-12-2018, 05:45 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (1)

Witajcie!

Mam problem i niestety sama nie poradze sobie. Mój kodi na tv przestał działać a konkretnie incursion nie znajduje źródeł. Nie wiem czy to kwestia ustawień czy innych czynników, ale nie mogę nic obejrzeć. :Sadfilmy/seriale znajduje, wyszukuje np odcinek gdy klikam żeby obejrzeć w prawym górnym rogu pojawia się info ze brak dostępnych źródeł. Tak jest z każdym filmem/serialem. Czy ktoś może mi pomoc???

Wydrukuj tę wiadomość

  Wtyczka do informacji o filmie.
Napisane przez: fietko - 27-12-2018, 05:26 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (2)

Witam, poszukuję wtyczki która pobierze informacje o filmie.

Obecnie korzystam z scrapera napisanego przez Regss ale niestety od dłuższego czasu jest już nie aktualizowany i nie pobiera informacji o aktorach.

Wydrukuj tę wiadomość

  Baza danych seriali kodi
Napisane przez: tom336 - 27-12-2018, 04:23 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (2)

Witam, to moje pierwsze kroki w kodi więc proszę o wyrozumiałość. Kodi wersja 17.6 na android boxie. Dodałem filmy z domowego serwera i wszystko elegancko - pobrało z internetowej bazy TMDB danych info o filmach pobrało okładki posortowało czyli scrapper działa super, niestety gdy dodaje seriale to nie pobiera żadnych informacji ani z TVDB, TMDB jak i również XEM. W czym jest problem albo jaką wtyczkę powinienem zainstalować aby pobrało dane o serialach?
Serdecznie dziękuję za każdą pomoc  Smile Exclamation Huh

Wydrukuj tę wiadomość

  Wtyczka anime - Brak źródeł
Napisane przez: BlindSniper89 - 26-12-2018, 10:00 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (15)

Witam. Od dłuższego czasu nie mogę nic obejrzeć korzystając z wtyczki Anime. Wyświetla mi wszystkie anime i ich odcinki ale gdy klikam na odcinek nie wyszukuje źródeł. Odinstalowanie zarówno wtyczki jak i całego repo nic nie dało. Ktoś pomoże?? Ewentualnie czy możecie polecić jakąś inną wtyczkę do anime. Byle nie ,,kreskóweczki'' bo tam jest ta sama historia.

Wydrukuj tę wiadomość