Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,223
» Najnowszy użytkownik: jankowski53
» Wątków na forum: 4,859
» Postów na forum: 44,674

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 110 użytkowników online.
» 6 Użytkownik(ów) | 100 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, Yandex, cyllon, jankowski53[?], moski81, saataniel, Trissot[?]

Ostatnie wątki
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 834
» Wyświetleń: 77,583
Poszukuję instrukcji jak ...
Forum: Poradniki z kodiwpigulce.pl
Ostatni post: Patryk73
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 97
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1,438
KODI API
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: zdzislaw22
10 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 70
Opensubtitles nie działa,...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Piotr.W
Wczoraj, 05:23 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 584
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
Wczoraj, 01:35 PM
» Odpowiedzi: 321
» Wyświetleń: 63,559
Nieaktualne picony
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
20-05-2024, 07:13 PM
» Odpowiedzi: 29
» Wyświetleń: 1,121
Titan Vanilla
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
20-05-2024, 04:47 PM
» Odpowiedzi: 24
» Wyświetleń: 13,402
kodi w chromecast 4k
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: Slawomir2020
20-05-2024, 04:20 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
Kodi na webos LG
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: Wezu
19-05-2024, 05:02 PM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 514

 
  Ekstraklasa - RasberryPi 2
Napisane przez: czuczer - 18-07-2018, 08:41 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (10)

Cześć,

da radę jakoś oglądać najlepszą ligę świata na RPI2 z Kodim?
Kiedyś była wtyczka Ekstraklasa ale potem potrzebowała VNP albo proxy...jak to wygląda teraz?

Wydrukuj tę wiadomość

  Reevolved Pro wgranie image
Napisane przez: jacis - 17-07-2018, 11:05 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (32)

Witam,

Posiadam box Reevolved Pro z android 6 TV
Procek S912
Ram 2/8gb
Gpu mali t820-mp3

Dobrze zapowiadajaca się firma,nagle upadła .....i teraz brak jest wsparcia technicznego .....

Mam pytanie do znających temat,czy mogę wgrać inny soft do tego boxa?gdzie mogę znaleźć taki soft i jak wgrać ten soft do boxa.

np android 8 TV oreo 


Dzięki z góry za pomoc 

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Przeglądarkwa internetowa w KODI?
Napisane przez: pytaniekodi - 17-07-2018, 02:26 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Witam, czy da się zainstalować lub włączyć przeglądarkę internetową w Kodi? Albo czy w jakoś sposób da się otworzyć konkretną stronę w kodi? Chciałbym włączyć stronę Goldvod w kodi bez wtyczki i czy da się to jakoś zrobić?

Wydrukuj tę wiadomość

  Strona, na której się można wkurzyć na wszystko
Napisane przez: kisiel95 - 16-07-2018, 02:38 PM - Forum: Off topic - Odpowiedzi (2)

Witajcie, znalazłem fajną stronę, na której można się wkurzyć na wszystko By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z Chromium
Napisane przez: p3t3n3t - 16-07-2018, 09:48 AM - Forum: LibreELEC - Odpowiedzi (8)

Witam

Kodi używam od bardzo dawna, ale Kodi na LibreELEC od kilku dni, wszystko śmiga naprawdę pieknie mam tylko problem z Chromium. A mianowicie nie jestem w stanie zalogować się ani do przeglądarki ani do gmaila pojawia się okno logowania dosłownie na kilka sekund po czym się zaciemnia i już nic nie mogę zrobić. Może ktoś miał podobny problem lub zna rozwiązanie bardzo bym prosił o jakąś pomoc. Błąd raczej nie leży po stronie sprzętu ani sieci bo wszystko inne działa dobrze. Dla jasności dodam ze LibreELEC stoi na ASUS Eee Pc jako jedyny system a KODI to 17,6 Krypton, ale na testa instalowałem też chromium u znajomego na TV Box MXQ PRO + i problem był ten sam. Bardzo proszę o jakąś podpowiedź bo już całkiem głupi jestem
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Ultra IPTV
Napisane przez: djemba - 15-07-2018, 01:50 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Zauważyłem, że wtyczka przestała działać. Nie chcę się uruchomić. Ta sama sytuacja na kodu 17.6 oraz na 18. 

Możecie sorqwdzis czy błąd u Was również wystepuje? Jest może jakaś podobna wtyczka do tej? Fork itd.

Wydrukuj tę wiadomość

  FanFilm (Problem z Trakt)
Napisane przez: Emzee82 - 15-07-2018, 11:57 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (34)

Witam
Mam taki mały problem. Mam zainstalowaną w/w wtyczke na Kodi 18. Jest ona podpięta do mojego konta na Trakt. Gdy wejdę w Kolekcję i chcę usunąć dany tytuł serialu czy filmu to klikając na opcję Manager Trakt nic się nie dzieje. Powinno wyskoczyć kolejne menu z opcją np usuń a tutaj nic. Przez co nie mogę dodawać nowych tytułów do oglądanej kolekcji ani żadnego z niej usuwać. Nie wiem czy to problem wtyczki czy wina leży po stronie wersji Kodi.

Wydrukuj tę wiadomość

  di.fm premium
Napisane przez: kovalsky - 14-07-2018, 10:24 PM - Forum: Off topic - Brak odpowiedzi

cześć.

słucha może ktoś digitaly imported i ma jakąś działającą liste premium? dotychczasowe listy umarły chyba. w tym .ru ;x

Wydrukuj tę wiadomość

  Sunvell T95M
Napisane przez: miojitsu - 13-07-2018, 08:41 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (5)

Witam. Chciałbym prosić o pomoc z boxem Sunvell T95m. Mam go już jakiś czas i często gubił mi wifi. Postanowiłem że może update softu pomoże. Na mój błąd użyłem do tego USB Burning Tool a według użytkowników program ten nie wsółpracuje z tym boxem. W tej chwili mam przycisk do papieru ze świecąco na niebiesko diodą bo podczas update'u w 53% się zatrzymało z błędem ale nie pamiętam już jakim. W każdym razie przy próbie ponownego wgrania softu, na 2% wyskakuje błąd:

[0x10105002]Romcode/Initialize DDR/Read initialize status/USB Control setup error
Próbowałem trzech różnych kompów, tony kabli usb i nic.
Po podpięciu do kompa wykrywa jako WorldCup Device, USB Burning Tool wykrywa więc jakiś tam kontakt z urządzeniem jest. Próbowałem wrzucić soft poprzez Burn Card Maker Ale nie wiem nawet czy robie to dobrze. Poszło pare różnych softów. Na każdym zero reakcji. Jest tutaj ktoś z doświadczeniem z tym boxem kto mógłby mi pomóc ?

EDIT:
Wygrzebałem gdzieś w necie poradnik do naprawy
Download this Firmware: https://mega.nz/#F!jtxTUJzB!ctGcHotn6CVI0mn5KbDdZg it's not the original firmware but there is no Android 6.01 firmware for T95m (S905X) available for download.
Extract the downloaded zip file.
Build your own rescue sd card with Amlogic Bootcardmaker. Choose the u-boot.bin.sd.bin from the extracted directory. Choose format and partition. Click on "Make"
Copy all the 6 Files inside the T95X-2G-1014 directory to the sd card. Put this in your T95m Box and insert the power plug.
It will start to install automaticly. You have to push out the sd card directly after the install is complete. (The screen will turn to black)

The first start need's a few minutes, you have to wait 
Update ruszył ale po update stoi na boot logo od 20 minut.

Wydrukuj tę wiadomość

  4k przez x box one S
Napisane przez: pipi - 11-07-2018, 09:07 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (3)

Witam proszę o informację następującą, czy za pomocą konsoli po usb 3,0 z szybkiej pamięci kodi zacina film 4k czy to nie zadziała czy może trzeba coś ustawić

Wydrukuj tę wiadomość