Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,078
» Najnowszy użytkownik: aficov
» Wątków na forum: 4,850
» Postów na forum: 44,604

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 221 użytkowników online.
» 7 Użytkownik(ów) | 211 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, aeroflorek, aficov[?], hondeczka, mozzarella, no9ardaes, onkel

Ostatnie wątki
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 788
» Wyświetleń: 74,198
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 320
» Wyświetleń: 62,548
Launcher Manager-wyłącz d...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: bronek105
Dzisiaj, 08:02 AM
» Odpowiedzi: 347
» Wyświetleń: 127,704
Szukam EPG do kanałów via...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 06:18 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Seriale na Netflix
Forum: Seriale
Ostatni post: redhunter
Wczoraj, 02:29 PM
» Odpowiedzi: 158
» Wyświetleń: 175,684
ViDoc TV
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
Wczoraj, 01:58 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 87
Filmy
Forum: Filmy
Ostatni post: szopns
Wczoraj, 12:05 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 53
Co teraz słuchasz?
Forum: Off topic
Ostatni post: redhunter
Wczoraj, 08:32 AM
» Odpowiedzi: 193
» Wyświetleń: 34,860
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
10-05-2024, 04:52 AM
» Odpowiedzi: 266
» Wyświetleń: 40,215
Nieprawidłowe EPG TeenNic...
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Dariusz96
09-05-2024, 02:45 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 84

 
  NETFLIX: BŁĄD NW-6-404
Napisane przez: mjw - 04-08-2018, 08:43 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (15)

NETFLIX: BŁĄD NW-6-404 - Wygląda na to, że Netflix zablokował korzystania z chińskich urządzeń bez w pełni legalnej certyfikacji DRM Widevine L1.
W związku z tym urządzenia takie jak Mecool M8S PRO PLUS podczas uruchomienia aplikacji wyrzuca informacje: "Wystąpił błąd usługi Netflix. Ponowna próba za 40 s.
Kod: NW-6-404".
Tymczasowym rozwiązanie jest skorzystanie ze zmodyfikowanej wersji aplikacji z tabletowej wersji Netlix - jednak do jej obsługi raczej trzeba wykorzystać myszkę lub touch pada.
Zmodyfikowaną wersję aplikacji możecie pobrać tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie jesteśmy autorami tej modyfikacji i nie bierzemy odpowiedzialności za użytkowanie tej aplikacji. 

Jednak producent MECOOL M8S PRO L szybko zareagował i wypuścił aplikację, która naprawia błąd z Netflix: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Działa tylko z MECOOL M8S PRO L.


Jest duża szansa, że wyjdzie aplikacja na inne urządzenia MECOOL, która naprawi ten błąd. 
Pobrany plik BurnKeyTools-V1.021.apk instalujemy na naszym tv boxie, uruchamiamy aplikację i klikamy burn.
Po chwili otrzymamy komunikat, że wszystko się udało i możemy znów korzystać z Netfliksa.

Wydrukuj tę wiadomość

  mecool m8s pro w
Napisane przez: Nowyben - 01-08-2018, 03:46 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (2)

Witam,
jestem nowy na forum, chcę zakupić mecool m8s pro w.
Zależy mi na wyszukiwaniu głosowym. Czy ktoś używa tego boxa?
Jak działa wyszukiwanie głosowe w tym modelu?
Czy jest zainstalowany androit TV czy sam muszę instalować?
Czy aplikacje takie jak Kodi działają stabilnie?

Wydrukuj tę wiadomość

  test sprzetu?
Napisane przez: Qrdziel - 01-08-2018, 08:38 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Brak odpowiedzi

witam.
jak najprosciej sprawdzic, czy sprzęt podoła kodi??
kupuję np laptop
1 instaluję kodi
2 przełączam na najlżejszą skórkę - jaką??
3 instaluję plugin video - który na pewno będzie miał źródła i będzie coś wyświetlał - jaki??
4 puszczam materiał w HD i dxwiękiem 5.1
sprawdzam, czy nic nie przycina i czy dźwięk jest zsynchronizowany z obrazem - pracuje tak załóżmy przez godzinę i sprawdzam temperature
wtedy jestem pewny, że sprzęt jest sprawny

zmieniam plugin, skórkę - w przypadku gdy zaczyna się rozłączać lub "chaczyć" - to wina neta lub pluginu lub ustawień


czy macie jakiś sprawdzony sposób na taki test ??

Wydrukuj tę wiadomość

  Netflix Mecool nie dziala
Napisane przez: Lampardzino - 31-07-2018, 04:26 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Witam wszystko było ok , netflix śmigał na mecool pro + bez problemu dziś próbuje odpalić a tu cały czas błąd NW-6-404 niby błąd z inernetem z tego co czytalem ale sprawdzałem tez na necie udosepnionym z telefonu i rownież nie działa nawet zresetowałem boxa do ustawień fabrycznych i nadal to samo , i chciałbym się dowiedzieć czy to tylko u mnie lub jak to naprawić

Wydrukuj tę wiadomość

Video Problem z wtyczką Ekstraklasa
Napisane przez: lubie_piwo - 30-07-2018, 07:09 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam używam KODI na swoim Mi Boxie. Oglądam dzięki aplikacji mecze oraz skróty niestety te drugie nie działają. Bez względu na ligę i datę skrótów to nie odpalaja

Wydrukuj tę wiadomość

  m-tv guide i internetowa.ws
Napisane przez: ramzi - 30-07-2018, 09:52 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (12)

Witam forumowiczów

Na wstępie zanim sie posypią gromy chciałbym powiedzieć, że dopiero co zaczynam bawić się telewizją w kodi i na razie słabo mi to idzie, szukałem również odpowiedzi w google ale pewnie , źle pytam.

Otóż zakupiłem sobie na miesiąc abonament na internetowa.ws ,
zainstalowałem wtyczkę internetowa.ws następnie
zainstalowałem m-tv guide z tego wątku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zrobić żeby wciskając dany kanał odpalała się internetowa.ws ??
w Ustawienia m-tv guide>serwisy są tylko wizja.tv , weeb.tv i inne , ale nie ma internetowa.ws , można dodać playliste , tylko nie wiem skąd ją wziąć lub jak ja stworzyć :/

poradźcie.

pozdrawiam,
ramzi

Wydrukuj tę wiadomość

  Ferguson ATV.
Napisane przez: Fiero_185th - 26-07-2018, 07:27 AM - Forum: Sprzedam / Kupię / Zamienię - Brak odpowiedzi

Kupię używanego Fergusona. Stan zewnętrzny jest mniej ważny ale samo urządzenie sprawne w 100%.

Ew. jakieś inne urządzenie Zidoo, Egraet....

Wydrukuj tę wiadomość

  Sprzętowe wspomaganie na prockach Allwinner
Napisane przez: kyniol73 - 23-07-2018, 06:07 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (3)

Widze ze niedługo będzie sensowna konkurencja dla procków S905 i S912

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  LISTA SMARTIPTV
Napisane przez: xalvan - 21-07-2018, 08:42 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Witam, krótko i na temat, czy są dostępne darmowe listy kanałów SmartIPTV? Bądź zna ktoś sposób stworzenia swojej listy z Polskimi kanałami?

Z góry dziekuję za pomoc!

Wydrukuj tę wiadomość

  Mecool Pro Plus hard reset
Napisane przez: Ewojtas - 20-07-2018, 12:03 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (4)

Witam wszystkich jestem właścicielem tv Boxa Mecool pro plus. Dotychczas miałem wgrany Nexus i wszystko działało jak należy jednak po jego aktualizacji z lipca 2018r. stwierdziłem, że Wi Fi działa słabiej a Youtube się zawiesza. Postanowiłem wrócić do fabrycznego oprogramowania. Przy użyciu aplikacji    termux w opcjach wyczyścilem calą pamięć i teraz nie mam jak wgrać oprogramowania. Po włączeniu urządzenia pojawia się napis nexus i nic więcej, nie reaguje na pilota i nie odpala się android/ bo go nie ma/. Co teraz zrobić czy uwaliłem urządzenie czy jest szansa na jego ratunek. Dzięki z góry za pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość