Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,903
» Najnowszy użytkownik: Gugo
» Wątków na forum: 4,834
» Postów na forum: 44,512

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 216 użytkowników online.
» 5 Użytkownik(ów) | 208 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, moski81, RebA, wajnert, xavery

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: sky02
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 438
» Wyświetleń: 64,567
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 249
» Wyświetleń: 38,376
Kodi 21 Omega - oficjalni...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: sky02
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 1,194
Kodi v21 i serwer samba p...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: jerzyk17
Wczoraj, 08:21 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 133
TVC SUPER
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
Wczoraj, 07:25 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 143
konto Plusx
Forum: Sprzedam / Kupię / Zamienię
Ostatni post: Sierak2012
Wczoraj, 12:22 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1,335
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
26-04-2024, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 765
» Wyświetleń: 71,689
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
25-04-2024, 01:56 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 367
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
25-04-2024, 11:50 AM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 186
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
25-04-2024, 06:27 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 76

 
  Wtyczka Incursion+Covenant - problemy
Napisane przez: jp44 - 12-08-2018, 06:46 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (22)

Witam,

Od wczoraj do dziś mam problem z obiema wtyczkami. Po kliknięciu na nowe filmy/seriale czy też najpopularniejsze wtyczki nie wyświetlają zawartości. Specjalnie przywróciłem domyślne ustawienia KODI 17.7 - dalej to samo.  Macie taki sam problem ?  

Pozdrawiam.

Wydrukuj tę wiadomość

  EZ MAITENANCE +
Napisane przez: meserak86 - 11-08-2018, 04:41 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Brakuje dependancy, przy probie instalacji wola repo aenemapy, albo dodajcie do repo albo wywalcie z dependancy

Wydrukuj tę wiadomość

Heart showup.tv [18+]
Napisane przez: elbarto - 10-08-2018, 06:59 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (5)

istnieje jakaś wtyczka do oglądania tych materiałów przyrodniczych? ;-D

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi przestał się uruchamiać - Windows 10 64 bit
Napisane przez: shadowdoknedzy - 09-08-2018, 07:51 PM - Forum: Windows - Odpowiedzi (5)

Witam,
Sytuacja dość dziwna ponieważ zdarza się, że po kilku próbach włączenia, Kodi uruchomi się a w 99% sytuacji nie.
W menedżerze zadań uruchamia się dosłownie na 3-5 sec po czym samoistnie się wyłącza. Problem pojawił się niedawno - wcześniej wszystko działało bez problemu. Od pierwszej instalacji Kodi, nie był instalowany żaden dodatkowy soft - co najwyżej aktualizacje w tle...

Log:
Nazwa aplikacji powodującej błąd: Kodi.exe, wersja: 17.6.0.0, sygnatura czasowa: 0x5a2d50f5
Nazwa modułu powodującego błąd: ntdll.dll, wersja: 10.0.17134.165, sygnatura czasowa: 0x845de87a
Kod wyjątku: 0xc0000409
Przesunięcie błędu: 0x000c21fb
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x4a98
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d43014b895348c
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files\WindowsApps\XBMCFoundation.Kodi_17.9.601.0_x86__4n2hpmxwrvr6p\Kodi.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\WINDOWS\SYSTEM32\ntdll.dll
Identyfikator raportu: adf1406f-5ea7-4ca9-8c23-652e0398dc47
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: XBMCFoundation.Kodi_17.9.601.0_x86__4n2hpmxwrvr6p
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: Kodi

Reinstalacja Kodi jak i sterowników grafiki nie daje żadnych rezultatów.

Ktoś coś?

Wydrukuj tę wiadomość

  sony bravia android tv problrm zauktalizacja kodi 17.6 na 18
Napisane przez: lukas01231 - 09-08-2018, 07:28 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (4)

nie moge z zaktualizowac na sony bravia kodi 17.6 na 18 nie podswietla mi i ikonki intlaluj tylko ikonke
anuluj prosze o pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

  VOD PL
Napisane przez: DenDy - 09-08-2018, 08:53 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Tak jak w temacie, poszukuję wtyczki do VOD.pl
Kiedyś sd-xbmc to obsługiwało ale od bardzo dawna już nie działa.

Wydrukuj tę wiadomość

  Youtube
Napisane przez: pytaniekodi - 07-08-2018, 12:40 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Witam, szukam działającej wtyczki Youtube dla Kodi 12.3
Pomoże ktoś? Która wersja może działać? Zainstalowałem wtyczkę, ale nie może niczego wyszukać i nie odpala żadnych transmisji na żywo, anie nie pokazuje popularnych kanałów. Inna wersja po włączeniu pokazuje błąd lib.

Wydrukuj tę wiadomość

Sad Problem z Wizja.tv we wtyczkach MTV G i kodiver - nieprawidłowe dane logowania
Napisane przez: funkyman - 07-08-2018, 08:29 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Witam serdecznie społeczność,

Od blisko roku używam kodi z h96 pro+ i do tej pory miałem zero problemów z serwisem wizja.tv. Niestety od kilku dni wszystko padło, konkretnie- zarówno wtyczka MTV guide jak i kodiver zgłaszają mi że podaję "nieprawidłowe dane logowania wizja.tv" i pusta lista kanałów. Próbowałem już wszystkiego- restart routera, reinstalacja kodi, przywracanie boxa do stanu fabrycznego, w końcu założyłem nowe konto na wizji i testowo wykupiłem premium na 7 dni - nic do nie dało.

Dodam, że wszystko w kodi jak i w boxie działa elegancko- wszystkie inne wtyczki itd. Tylko ta cholerna wizja na której najbardziej mi zależy :/

Za wszelką pomoc z góry wielkie dzięki.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z TV Shows>>Most Popular FanFilm Lite
Napisane przez: dabroviec - 05-08-2018, 06:49 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Siema, używam Kodi 17.6 na PC i dzisiaj coś się popsuło i nie mogę się dostać do kategorii Most popular w zakładce TV Shows, w Movies da się normalnie.
Nie działa jeszcze zakładka People watching, chociaż jej nie używam.
Zepsuło mi się to jak wzięło internet, bo wchodziłem akurat na seriale, te najpopularniejsze, a tam taka krótka lista, zacząłem się zastanawiać i zobaczyłem że nie ma internetu. Po ponownym połączeniu już nie mogłem wejść w tą kategorie. Próbowałem czyścić cache wtyczki z jej poziomu.

Wydrukuj tę wiadomość

  NETFLIX: BŁĄD NW-6-404
Napisane przez: mjw - 04-08-2018, 08:43 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (15)

NETFLIX: BŁĄD NW-6-404 - Wygląda na to, że Netflix zablokował korzystania z chińskich urządzeń bez w pełni legalnej certyfikacji DRM Widevine L1.
W związku z tym urządzenia takie jak Mecool M8S PRO PLUS podczas uruchomienia aplikacji wyrzuca informacje: "Wystąpił błąd usługi Netflix. Ponowna próba za 40 s.
Kod: NW-6-404".
Tymczasowym rozwiązanie jest skorzystanie ze zmodyfikowanej wersji aplikacji z tabletowej wersji Netlix - jednak do jej obsługi raczej trzeba wykorzystać myszkę lub touch pada.
Zmodyfikowaną wersję aplikacji możecie pobrać tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie jesteśmy autorami tej modyfikacji i nie bierzemy odpowiedzialności za użytkowanie tej aplikacji. 

Jednak producent MECOOL M8S PRO L szybko zareagował i wypuścił aplikację, która naprawia błąd z Netflix: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Działa tylko z MECOOL M8S PRO L.


Jest duża szansa, że wyjdzie aplikacja na inne urządzenia MECOOL, która naprawi ten błąd. 
Pobrany plik BurnKeyTools-V1.021.apk instalujemy na naszym tv boxie, uruchamiamy aplikację i klikamy burn.
Po chwili otrzymamy komunikat, że wszystko się udało i możemy znów korzystać z Netfliksa.

Wydrukuj tę wiadomość