Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,983
» Najnowszy użytkownik: piotr1310
» Wątków na forum: 4,840
» Postów na forum: 44,555

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 247 użytkowników online.
» 8 Użytkownik(ów) | 235 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, adam_broda, antekgrzyb[?], artpaw, chemycky, Kameleon1, pawlos23, Piramida

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Max1000
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 444
» Wyświetleń: 64,868
TiviMate premium + epg
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 12,132
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 513
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
Wczoraj, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 42
Skórki dla początkujących...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 12:36 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 878
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 11:32 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 10:07 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 75
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
03-05-2024, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,482
TB7 player
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
03-05-2024, 07:15 AM
» Odpowiedzi: 52
» Wyświetleń: 4,835
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
03-05-2024, 07:14 AM
» Odpowiedzi: 780
» Wyświetleń: 73,099

 
  Box z androidem do 300/350zł
Napisane przez: bartez1 - 06-11-2017, 05:33 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (5)

Witam, czytam i przeglądam ostatnio internet w poszukiwaniu boxa z androidem i już sam nie wiem. Potrzebuję boxa z androidem pod kodi, iplę, player i ogólnie rozrywkę (nie koniecznie gry). Sprzęt ma być dla starszego gościa powiedzmy tak "średnio ogarniętego technologicznie" dlatego potrzebuję takiego, którego jak mu raz skonfiguruję żeby to dość bezawaryjnie śmigało. Budżet max 350zł. Przeglądam i przeglądam i nie wiem, ważne też jest dość dobre wifi chociaż jak będzie trzeba to mu kable przeciągne. Główne moje pytanie jest takie czy jest sens dopłacać do S912 lub 3gb Ram ? Zapytam jeszcze czy ktoś miał styczność z tymi bezprzewodowymi klawiaturami i8 co są bardzo często w zestawach na allegro ? Jak to się sprawuje ? czy są lepsze alternatywy w rozsądnych pieniądzach ? Trochę tych pytań wyszło ale już totalnie zgłupiałem i nie wiem na co postawić. Z góry dziękuję za odpowiedzi Smile 

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z wtyczką TVP
Napisane przez: Lukaszek124 - 06-11-2017, 04:01 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (2)

Witam. Uaktualnij repozytorium ramic oraz plugin by go uruchomić. Taki komunikat pojawia mi się gdy chce odpalić vod.tvp. dodam że posiadam kodi wersja 17.5 na tablecie z Android wersja ramic najnowsza. Dodam że taki błąd pojawia się co jakiś czas nie zawsze. Wcześniej nie było z tym problemu. Np wczoraj smigalo. Używam kodi w uk. Proszę o podpowiedź co zrobic z tym problemem ??

Wydrukuj tę wiadomość

  Poseidon
Napisane przez: xianixTJE - 02-11-2017, 07:06 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Witam
korzysta ktoś z tej wtyczki?...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
xianix

Wydrukuj tę wiadomość

Big Grin kodi przestaje działać
Napisane przez: piuro22 - 02-11-2017, 06:19 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam. 
Jestem nowy w temacie Kodi ale jakoś pobrałem wtyczkę i jak próbuję włączyć jakiś film czy telewizję wyskakuje komunikat że program przestał działać. pomoże ktoś?  Huh

Wydrukuj tę wiadomość

  CONVENANT - instalacja
Napisane przez: xiang - 02-11-2017, 10:21 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (7)

Witam, 

próbuję od 2 dni zainstalować Convenant (1.1.27) na Android TV w tv Sony, niestety cały czas mi się to nie udaje.

Wyskakuje błąd "Nieudane instalowanie zależnego dodatku"

Przejrzałem logi ale nic w nich nie ma konkretnego.

Czy ma ktoś pomysł jak go zainstalować aby się udało ?? Może oddzielnie każdy z dodatków ?? Pamiętam że była taka opcja w Exodusie.


Serdecznie proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Wydrukuj tę wiadomość

  m-TVGuide problem z EPG
Napisane przez: zenekkk - 01-11-2017, 01:49 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (229)

Witam

Posiadam premium na Wizja.tv


Dzisiaj przestało działać EPG a używałem:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.   <<< to aktualnie nie działa

Używałem jeszcze innego ale nie jest takie jak powyżej. Są może jakieś podobne epg do tego? W tym miałem jeszcze okienko z tym co aktualnie jest nadawane a w innym już nie.

Czy mają jakąś awarię? 

I Jeszcze dodatkowe pytanie czy jeżeli mam wizja.tv to jest jeszcze jakaś inna aplikacją lepsza od  m-TVGuide? żeby to jeszcze szybciej działało, posiadało EPG?

Używam Xiaomi Box 4k


Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Jak przywrócić standardową skórę kodi
Napisane przez: laczo - 01-11-2017, 12:42 PM - Forum: Skórki - Odpowiedzi (2)

Witam. Zainstalowałem skórę aeon MQ7 czy może ktoś podpowiedzieć jak wrócić do standardowej skóry kodi 17,5
 z góry dzięki.

Wydrukuj tę wiadomość

  Stary komputer
Napisane przez: dj888 - 31-10-2017, 02:37 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (5)

Stary komputer
Mam kilkuletni sprzęt który chę wykorzystać jako podstawę do TVBoxa.
Procesor Intel Core  2 duo E6300 1,86GHz, do tego 1GB ram DDR2 333MHz i dysk twardy 80GB.
Grafika zintegrowana intel Q965.
Wymagania mam nieduże: odtwarzanie filmów z pendriva i telewizja na żywo. To wszystko bez HD, bo podłączone bedzie do 19calowego TV poprzez gniazdo D-Sub.
Sprzęt jest cichutki i nieduży, więc idealnie nada sie na TVBoxa do trzeciego TV w rodzinie.
Czy coś dam radę na tym odpalić?? OpenELEC czy KODI na WInXP??
Sprzęt jest więc żal wyrzucić, a może się obejdzie bez kupna nowego TVBoxa.

Edycja:
Sam sobie częściowo odpowiem ;-/
KODI w nowych wersjach nie wchodzi w grę, ponieważ brak jest wsparcia dla systemu WinXP. OpenELEC nie wspiera procesorów 32bitowych. Co zostaje?? Wirtualna maszyna z androidem??

Wydrukuj tę wiadomość

  Auto Cleaner
Napisane przez: LukasS - 31-10-2017, 10:36 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (4)

Poszukuję jakiejś wtyczki do automatycznego czyszczenia cache etc w kodi. Kiedyś był Merlin Auto Cleaner... Teraz trzeba całe merlin wizard instalować a nie bardzo mi to pasuje... Indigo również ... 

Może macie sam addon Merlin Auto Cleanera gdzieś zachowany... albo jakieś miejsca / swoje patenty jak to zrobić. 

Z góry dzięki.

Wydrukuj tę wiadomość

  Mini M8S poszukuje innego wsparcia software
Napisane przez: sokol88 - 30-10-2017, 09:35 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (1)

Hej puszukuje innego wsparcia dla oprogramowania ponieważ kupilem go od reevolved i niestety zaszybko chlopakow pochwaliłem bo teraz przeczytałem na ich forum ze zamykają firmę i dupa zakupione boxy bez wsparcia rok od zakupu.
Wyglada identycznie jak ten tylko ma procek S905
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość