Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,867
» Najnowszy użytkownik: darius27zarebski
» Wątków na forum: 4,833
» Postów na forum: 44,503

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 151 użytkowników online.
» 4 Użytkownik(ów) | 142 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, Yandex, jurek5540, onkel, pawel1991a

Ostatnie wątki
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
1 minutę temu
» Odpowiedzi: 764
» Wyświetleń: 70,978
Kodi v21 i serwer samba p...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: jerzyk17
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 63
Google Chromecast 4.0
Forum: Testy, recenzje, opinie.
Ostatni post: daszu77
11 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 51
» Wyświetleń: 22,085
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 01:56 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 329
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
Wczoraj, 11:50 AM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 160
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
Wczoraj, 06:27 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 03:41 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 1,031
Extrakcja linkow do szuka...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: AndrzejNos
23-04-2024, 06:56 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 189
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: lolo99
23-04-2024, 03:55 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 408
Szukasz telewizji IPTV?
Forum: Aktualności
Ostatni post: peterek
23-04-2024, 11:42 AM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 5,147

 
  Odtwarzanie
Napisane przez: Lukaszek124 - 14-11-2017, 07:38 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Witam. Wiem ktoś może dlaczego nie działają na TVP vod odcinki 1740 i każdy następny barwy szczęścia? Odcinki były już w telewizji a na kodi nie mogę ich odtworzyć.  Może ktoś sprawdzi jak u was??

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem
Napisane przez: Lukaszek124 - 13-11-2017, 01:45 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam. Używam od dawna kodi na tablet z androidem i nie było wcześniej problemu. Wersja kodu 17.5 repozytorium  najnowsza wersja. Gdy chce ogladnac jaki kolejek serial z vod.tvp po odtworzeniu filmu strasznie bufruje wcześniej problemu nie było a neta mam cały czas, problem pojawił się dziś. Podejrzewam że coś kliknąłem bądź jakąś wtyczkę pobralem którą zamula? Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z wtyczka CDA
Napisane przez: mani3czek - 12-11-2017, 05:46 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

WItam zainstalowalem sobie kodi 17.5 i respozytorium ramic i gdy wlaczam wtyczke cda pojawia mi sie komunikat
Incompatibile System
This addon will not work with the bulid you have installed. Remove the bulid to use thiss addon!!!

pomoze ktos ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Filmweb.pl - Scraper - nie pobiera wszystkich opisów
Napisane przez: 1shot2killz - 12-11-2017, 10:38 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Cześć,
mam Kodi w wersji 17.5 wtyczka Filmweb scraper 2.3.5. Problem jest taki, że nie pobiera mi wszystkich opisów. Przykład:
Film: Sully
Opisany mam jako Sully (2016) folder jak i film. Scraper filmweba nie znajduje żadnego opisu. Zmieniam na The Movie Database, znajduje opis i plakat po angielsku. Następnie zmieniam ponownie dostawcę na Filmweb i poprawnie pobiera opis i zdjęcia po polsku.
Przyczyna?

Wydrukuj tę wiadomość

  Convenant - sprawdzenie jakości
Napisane przez: RezoNeSans - 11-11-2017, 07:33 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (7)

Cześć wszystkim,

Czy po wyszukaniu filmów jest możliwość sprawdzenia jakości na liście znalezionych filmów. Podczas wyszukiwania widać ile znalazł źródeł w różnych jakościach, ale po wyszukaniu nie widzę możliwości sprawdzenia.

Wydrukuj tę wiadomość

  Telewizja Rumuńska
Napisane przez: Dario311 - 11-11-2017, 09:50 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Brak odpowiedzi

Poszukuję wtyczki z działającą telewizją rumuńską. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jaka to? Dodam że na ULTRA IPTV w/w telewizja nie działa.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z wtyczkami
Napisane przez: Lukaszek124 - 10-11-2017, 03:05 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Witam. Uaktualnij repozytorium oraz plugin by go uruchomić taki komunikat pojawia się gdy chce odpalić jakąś wtyczkę z ramic używam kodu wersja 17.5 na tablecie wersja ranić 1.3.5. Dodam że wcześniej działało normalnie?

Wydrukuj tę wiadomość

  Crash Kodi na Linux Mint
Napisane przez: Vickul - 10-11-2017, 01:01 PM - Forum: Linux - Odpowiedzi (2)

Witam serdecznie. Posiadam laptopa Lenovo G50-45  z systemem Linux Mint 18.2. Zainstalowałem Kodi wersja 17.5. Pobrałem wszystkie potrzebne wtyczki ale jest problem z odtwarzaniem. Gdy chcę włączyć coś to podczas ładowania źródeł Kodi wyłącza się i ukazuje się pulpit. Dzieje się tak na wszystkich wtyczkach, które mam zainstalowane. Dodam, że system jest świeży instalowany 2 dni temu. Po każdy takim wyłączeniu się kodi ukazuję się nowy plik crash.log. Wiecie czym to może być? Wcześniej użytkowałem ubuntu 16.04 i nie było takich problemów. Proszę o jakąś poradę.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z repozytorium
Napisane przez: Lukaszek124 - 10-11-2017, 08:42 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Witam. Pisze bo nie mogę znaleźć rozwiązania liczę na waszą pomoc. Uaktualnij repozytorium oraz plugin by go uruchomić taki komunikat pojawia się co zrobić? Wersja ranić 1.3.5 na tablecie z androidem. Wcześniej działało normalnie. Proszę o dokładną instrukcję jak to naprawić???

Wydrukuj tę wiadomość

  Tvp
Napisane przez: Lukaszek124 - 09-11-2017, 06:22 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Witam. Uaktualnij repozytorium oraz plugin by to uruchomić. Co zrobić? Taki komunikat pojawia się gdy chce odpalić coś repozytorium ranić wersja najnowsza. Dodam że problem pojawia się nie zawsze. Jak to naprawic?

Wydrukuj tę wiadomość