Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,983
» Najnowszy użytkownik: piotr1310
» Wątków na forum: 4,840
» Postów na forum: 44,554

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 240 użytkowników online.
» 5 Użytkownik(ów) | 231 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, abcxyz76, isio, maly563, piotr1310, Waldeusz

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Kameleon1
27 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 443
» Wyświetleń: 64,847
TiviMate premium + epg
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 12,119
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 506
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
Wczoraj, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 41
Skórki dla początkujących...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 12:36 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 876
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 11:32 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 159
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 10:07 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 75
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
03-05-2024, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,449
TB7 player
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
03-05-2024, 07:15 AM
» Odpowiedzi: 52
» Wyświetleń: 4,831
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
03-05-2024, 07:14 AM
» Odpowiedzi: 780
» Wyświetleń: 73,084

 
  Serial
Napisane przez: Lukaszek124 - 29-11-2017, 07:21 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (7)

Witam. Ktora wtyczka posiada serial belfer? Gdzie to obejrzę na kodi??

Wydrukuj tę wiadomość

  MECOOL M8S Pro +problem z kolorami
Napisane przez: SayHiAndBeMy - 28-11-2017, 03:46 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (5)

Witam. Nie wiem, czy dobry dział, ale wczoraj przyszedł mi BOX.
1. Co jakiś czas mignie ekran i kolory zmieniają się na takie jakby odwrócone. Czasem po chwili wróci do normy znów po mignięciu, a czasem muszę aż kabel odłączyć. Jakieś pomysł?
2. Jakie aplikacje lub tuning polecacie dla tego urządzenia? Jestem nowy w temacie, ale może znacie jakieś dobre tricki Smile
3. Mam również problem z MiraCast. Gdy chcę w telefonie kliknąć: połącz z m8s+ wyskakuje błąd połączenia :/

Wydrukuj tę wiadomość

  Ograniczone funkcje
Napisane przez: Chickenrap - 25-11-2017, 09:44 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (1)

witam na wstępie chce zaznsczyc ze nie znam sie na tym oprogramowaniu , po orostu nie mam czasu na poznanie i zagłębienie soe w tym temacie za duzo pracuje . Powiem tal działało i nie działa . Wyskakuje mi błąd " ograniczone ustawienia przełączam użytkownika " i po tym komunikacie nie mam dostępu do niczego . Niżej dodam zdjęcia mojej wersji . W nic nie mige wejść . Dzwoniłem Do kolegi który zna sie na tym sprzęcie ale nie umie mi pomoc . Wiec zwracam sie do was . Jeżeli macie jakieś pomysły prosze komentujcie ja bede sprawdzał . Z góry dziękuje i życzę miłego weekendu. Pozdrawiam
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Filmy w 4K
Napisane przez: Obiratio - 25-11-2017, 04:43 PM - Forum: Android - Odpowiedzi (2)

Cześć

filmy w 4K na android boxie strasznie się przycinają. Miałem podobne problem na PC jednak po zmianie buffora w easy advanced settings wszystkie filmy chodzą płynnie. Następnie postanowiłem ręcznie zmienić buffor na android boxie jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów (Live TV i filmy w full HD działają płynnie)
Nie sądzę aby było to wina internetu gdyż mam szybkie łącze 100Mb.  Android box firmy Zoomtak T8X 2Gb RAM i 8GB pamięci (podobno z obsługą UHD i 3D). Kodi jest zaktualozowane do wersji 17.6 na skórce Aeon MQ7.
zastanawiam się czy problem leży po stronie sprzętu czy może po stronie Kodi a jeżeli tak to czy byście byli w stanie podpowiedzieć które opcje wyłączyć lub może włączyć aby poprawić płynność odtwarzania.

Dzięks za pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

  VPN jak skonfigurować KODI
Napisane przez: ddarek65 - 24-11-2017, 02:30 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (52)

Hej

Zauważyłem że jest pewien link promocyjny przy każdym z poradniku. 
Ale oprócz tego że ponoć wszyscy polecają i używają to jak to skonfigurowac po stronie uzytkownika na Android boxie to niema śladu
Niby jak jest komp to sprawa oczywista ale jakby chciało sie schowac w VPNie majac tylko Android boxa to co ....trzeba zrobic krok po kroku ?

Jak to skonfigurować ? Powstanie jakis poradnik ? - moze byc na przykłądzie polecanego hosta 

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Wizard
Napisane przez: kanker - 23-11-2017, 05:03 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (5)

Witam 
czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry wizard do kodi. Obecnie korzystam z MultimediaMaster ale od dłuższego czasu nic się w nim nie dzieje. Podejrzewam że stało się z nim to samo co z Aresem. Przeszukałem forum i nie znalazłem nigdzie takiego wątku.

Wydrukuj tę wiadomość

  Prośba
Napisane przez: Lukaszek124 - 23-11-2017, 06:34 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Witam. Zna ktoś jakąś dobrą wtyczkę podobną do covenant gdzie jest dużo różnych filmów i seriali??

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z wtyczkami
Napisane przez: Lukaszek124 - 21-11-2017, 09:54 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Witam. Wtyczka covenant nie działa. Jest na to jakiś sposób? Odpalam wtyczkę i wybieram serial belfer i źródło nie działa??

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi dzwięk
Napisane przez: Shashlyk - 20-11-2017, 09:48 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam
Mam problem z dzwiękiem w KODI od kilu lat , używam kodi na pcecie a odbiornikiem jest TV .
W ustawieniach kodi wybieram odpowiednią ścieżkę : DIRECTSOUND TV LG , wszystko pięknie działa do czasu aż zresetuje mi się w windowsie nazwa ścieżka nie wiem jak to nazwać  Telewizora . Resetuje się zawsze po nieprawidłowym wyłączeniu TV (np. rozłączeniu kabla hdmi itp itd) .
Jak wyłącze TV normalnie to ścieżka się nie zmienia i wszystko działa ok .
TV podłączony poprzez HDMI 
Monitor podłączony poprzez DVI 

Zrobiłem advancedsettings.xml   umieściłem gdzie trzeba i działa ale do czasu zmiany ścieżki przypisanej do telewizora w windowsie . 


<advancedsettings>
<audiooutput>
<audiodevice>
DIRECTSOUND:{8290DF2F-727B-420C-9A89-665766A8CBE6}
</audiodevice>
</audiooutput>
</advancedsettings>

Czy ktoś z was zna jakiś sposób na to aby KODI automatycznie zmieniało dostęp do nowej ścieżki/adresu dzwięku  w windowsie ewentualnie jak zakombinowac aym za każdym razem nie musiał wchodzić w ustawienia w KODI i wybierać ręcznie odpowiednią ścieżkę ? 

Dodam że dzwięk na Monitorze  używam do innych aplikacji , TV jest tylko i wyłącznie do KODI i nie jest to Ścieżka "domyślna" w Windowsie .
Po resecie HDMI (odbywa się to chyba w DirectX) zmienai się nazwa ścieżki dzwięku HDMI np wygląda to tak :

przed resetem :    DIRECTSOUND:{8290DF2F-727B-420C-9A89-665766A8CBE6}
po zmianie : DIRECTSOUND:{9290DF2F-727B-420C-9b89-665734A8CBE5}

Potrzebuje porady jak ustawić na stałe KODI aby zawsze znajdował nową (nawet zmienioną) ścieżkę do HDMI    ewentualnie jak w Windowsie zablokować usuwanie zainstalowanego HDMI - tak aby był zawsze ten sam .

Z góry dziękuję za sugestie 
Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Legalni nadawcy telewizji
Napisane przez: andrkac - 19-11-2017, 08:52 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (4)

Jestem "chwilę" przed decyzją odnośnie nowej umowy na kablowkę. Mieszkam w Warszawie więc wybór mam spory, no ale...
Czy jest jakiś operator, który wspiera, lub choćby pozwala (bez supportu) na odbieranie jego streamów przez KODI?
Chodzi mi o legalne, opłacone kanały - telewizji oglądam tyle co kot napłakał, ale skoro już płacę, to chciałbym wykorzystać na maksa.

Wydrukuj tę wiadomość