Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,984
» Najnowszy użytkownik: victovia
» Wątków na forum: 4,840
» Postów na forum: 44,555

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 289 użytkowników online.
» 8 Użytkownik(ów) | 278 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, gajdaalbert98, gober73, negatyw, pwojciechowska, raflik, zetto

Ostatnie wątki
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 782
» Wyświetleń: 73,139
strims.top / transmisje
Forum: Poszukuję wtyczki
Ostatni post: arkady1964
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 14
» Wyświetleń: 9,047
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Max1000
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 444
» Wyświetleń: 64,880
TiviMate premium + epg
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 12,142
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 517
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
Wczoraj, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
Skórki dla początkujących...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 12:36 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 879
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 11:32 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 190
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 10:07 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 76
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
03-05-2024, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,493

 
  Prośba o poradę
Napisane przez: emcet - 02-12-2017, 08:50 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (1)

Witam serdecznie , jaką telewizję internetową polecacie w Niemczech na kodi (Android TV ) ? z jakiej korzysta najwięcej osób i jaką sobie ceni ?

Wydrukuj tę wiadomość

  TV DE
Napisane przez: aditech - 02-12-2017, 05:20 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (6)

witam wszystkich  moje pytanie dotyczy telewizjii niemieckiej czy ktos moze zna jakies dobre zrodlo z kad mozna by ogladac tamtejsze kanaly bez problemow? Prubowalem american tuga ale tam bardzo rzadko cos dziala  ..prosze o porady  pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

Question Box TX3-mini czy warto?
Napisane przez: Kiniu - 02-12-2017, 10:57 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (2)

Co myślicie o tym:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
warto?

Wydrukuj tę wiadomość

  Wizja.TV
Napisane przez: pikej18 - 01-12-2017, 09:57 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (4)

Problem dotyczy wtyczki Wizja.TV od kodiver. Robię wszystko według instrukcji: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  jednak po uruchomieniu wtyczki nie wyświetla mi się żaden kanał - pusty katalog. Mam premium, wprowadziłęm nazwę użytkownika i hasło poprawnie i nie mam już pomysłu. Miał ktoś podobnie?

Wydrukuj tę wiadomość

  Ipla
Napisane przez: Lukaszek124 - 01-12-2017, 07:02 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Witam używam kodi na tablet wersja 17.6. Chodzi mi o wtyczkę xbmc tzn odcinka 154 na ipli sprawiedliwi wydział kryminalny nie ma na ipli na kodi a wszystkie wcześniejsze są bo obejrzałem. Na bieżąco zawsze wchodzą. Na oficjalnej stronie internetowej ipli jest odcinek 154 i nawet 155 a na kodi brak?

Wydrukuj tę wiadomość

  LivePolishTV konfiguracja
Napisane przez: pikej18 - 30-11-2017, 08:30 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (6)

Witam,

Mam problem z konfiguracją wtyczkki LivePolishTV pod IPTV Simple Client. Za każdym razem próbuję to zrobić zgodnie z instrukcją: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  jednak mam problem na etapie tworzenia listy m3u. Za każdym razem tworzenie listy zacina się na stanie 3% i wyskakuje błąd dodatku LivePolishTV. Próbowałem zapisywać listę w różnych katalogach i za każdym razem to samo. Ktoś miał taki problem?

Wydrukuj tę wiadomość

  Pare Pytań Nowego w Temacie
Napisane przez: dopajka - 30-11-2017, 07:29 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Cześć Wszystkim,
Jestem zupełnie nowy w temacie kodi , więc proszę o wyrozumiałość.  Mam Kodi na Libreelec. Działa super, gdyby tylko nie jeden wielki burde* w tych wszystkich wtyczkach i repozytoriach :Sadilion dodatków, a część albo nie działa albo działa gorzej niż leciwy WIN98 - np. Spotify - to jest jakiś dramat Sad




A więc
- jakie dodatki mam zainstalować i z jakich repozytoriów, a których unikać ?

- jakie dodatki do oglądania fiilmów jako stream? zaezy mi na minimum 720p i tylko bez badziewnego lektora?

- wyczytałem, że jest jakaś wtyczka i da się oglądac z torrentów jako stream bez ściagania ? czy to prawda ? jaka o wtyczka?

- czy jeśli zainstaluję wtyczkę np. Elisium i kupię konto na real debird to załawtia mi to sparwę i mam dostęp do wileu hostów gdzie są wfilmy w wysokiej jakości?

- czy url resolver wpisuję tylko do wtyczek np. elisium czy gdzieś do kodi , lub jakiegoś addonsa któy przechwuję je wszystkie?

- czy za każdym razem muszę podawać link recznie do filmu czy jest ogólny adres real debird i on sobie sam wyszukuję we wszystkich dostępmnych serwisach?

- jak słuchac spotify w wysokiej jakości ? 

- nie działa adon TuneIN - co w zamian?



- Może ktoś wrzucić listę zaisntalowanych, sparwdoznych i wykorzystywanych dodatków ?

Wydrukuj tę wiadomość

  aktualizacja kodi
Napisane przez: markoziomolo1 - 29-11-2017, 07:06 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (1)

Wie ktoś może jak ominąć blokady producenta na aktualizacje, np. kodi. To jest troche śmieszne bo jest na androidzie7. Jeżeli ktoś może pomóc to prosze

Wydrukuj tę wiadomość

  Nie wyświetla programu z Vu+
Napisane przez: Aadams - 29-11-2017, 06:25 PM - Forum: Windows - Odpowiedzi (2)

Cześć,
Po dłuższej walce udało mi się pobrać listę programów z mojego Vu+ Zero, pobrały się wszystkie bukiety, informacje o programach etc. Gdy próbuję odpalić jakiś program, nie dzieje się nic, albo pojawia się kółko ładowania, które mieli przez chwilę, znika i dalej nie dzieje się nic...

Korzystam z laptopa, jestem połączony przez wifi, sam tuner połączony z routerem na kablu.

Macie jakiś pomysł co może być nie tak?

Pozdrawiam
Adam

Ps. Add-on z ktorego korzystam to VU+/Enigma 2 Client

Wydrukuj tę wiadomość

  VIOR.TV
Napisane przez: kisiel95 - 29-11-2017, 02:00 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (1)

Zrobi ktoś wtyczkę do strony VIOR.TV?

Wydrukuj tę wiadomość