Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,997
» Najnowszy użytkownik: Endake
» Wątków na forum: 4,842
» Postów na forum: 44,566

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 166 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 163 Gość(i)
Applebot, Bing, Google

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: sky02
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 449
» Wyświetleń: 64,977
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 786
» Wyświetleń: 73,449
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 07:36 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 136
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 06:05 AM
» Odpowiedzi: 265
» Wyświetleń: 39,621
Najlepsze bezpłatne przeg...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 04:34 AM
» Odpowiedzi: 83
» Wyświetleń: 41,214
Launcher Manager-wyłącz d...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: ssooqq
Wczoraj, 12:42 AM
» Odpowiedzi: 337
» Wyświetleń: 127,095
Szukam idealnego EPG do m...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
05-05-2024, 09:42 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 37
strims.top / transmisje
Forum: Poszukuję wtyczki
Ostatni post: arkady1964
05-05-2024, 02:58 PM
» Odpowiedzi: 14
» Wyświetleń: 9,088
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
05-05-2024, 08:39 AM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 538
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
04-05-2024, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 62

 
  Ktoś widział? Ktoś ma? Oreo na MiBox?
Napisane przez: ddarek65 - 09-06-2018, 11:34 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (4)

Czesc

Wg niektórych pojawiła się wersja Oreo na MiBox i żeby było zlosliswiej jako OTA do wersji Marshmallow. Może ktoś potwierdzić ?

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  FAN FILM - MRKNOW
Napisane przez: rafalmar1981 - 09-06-2018, 04:51 AM - Forum: Aplikacje - Odpowiedzi (1)

NIEMOGE ODTWORZYC ZADNEGO ZRÓDŁA GDY MI WYSZUKA TO SZUKAJKA MI WYSZUKUJE NAJWIECEJ ALE NIEMOGE OTWORZYC ZADNEGO ZRODŁA WYSZUKAŁEM  SERIAL DR HOUSE TYLKO SZUKAJKA ZNAJDUJE ZRODLA Z LEKTOREM I NAPISAMI PO NACISNIECIU ZRODŁA NIC SIE NIE DZIEJE

Wydrukuj tę wiadomość

  Wyświetlacz VFD VF System L.I.S. II Premium nie komunikuje się z KODIbuntu
Napisane przez: Marcin4666 - 08-06-2018, 09:54 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (2)

Witam Wszystkich zainteresowanych tematem :-)

Jestem tu świeżutki, więc jak każdy "zółtodziub" proszę o przymykanie oka na moje drobne wpadki czy głupie pytania (choć podobno nie ma głupich pytań tylko głupie odpowiedzi) ;-)

Do rzeczy zatem. Swoje Media Center zbudowałem 6 lat temu w oparciu o MB Foxconn A6VMX z dwurdzeniowym AMD Athlon™ 64 x2 Dual Core Processor 5400+ 2.8GHz i 4 GB RAM, z grafiką RADEON HD6570 2GB w obudowie THPC MC MEDION zakupionej na znanym portalu aukcyjnym za jakieś śmieszne pieniądze (70 lub 80 zł - z wysyłką i tak było to poniżej 100 zł). Na pokładzie jest również radiowy (RF) pilot X10 na USB marki Medion, który działa ale tylko w połowie (tylko podstawowe przyciski).
Jako baza służył system Win 7 x64 z nakładką XBMC (później KODI), w taki sposób aby KODI uruchamiało się jeszcze przed pulpitem Windowsa - bardzo szybkie i w miarę stabilne uruchamianie. Do czasu...
Do czasu "wywalenia się" rejestrów systemowych (!!!) Tak, wiem... Windows...

Wczoraj zainstalowałem KODIbuntu x64 w wersji 14.0 rc - jestem pod ogromnym wrażeniem :-)
Szybka i lekka architektura ze sporymi wymaganiami graficznymi (Gigabyte nVidia GF-N210 1GB nawet nie ruszyła na tej instalce!).
-Tak z pilotem X10 sobie poradziłem dzięki Keymap Editor, chociaż tak jak na Windowsie - działają tylko najważniejsze funkcje, reszta nie jest widziana przez system podczas mapowania przycisków - ot takie utrudnienie od Mediona ;-)

Napotkałem jednak problem z wysterowaniem wyświetlacza VFD VL System LIS 2 Premium VFD - 5.25 działającego bez żadnych problemów na sterownikach mcc2226 (Multimedia Control Center) na platformie Win7. KODIbuntu nie widzi się z wyświetlaczem...
Da się coś powalczyć z tym wyświetlaczem czy przenieść go do swojego biurkowego PC a do HTPC MC kupić jakiś dedykowany, który będzie elegancko działał z KODI?

Wszelkie informacje i sugestie mile widziane ;-)

Pozdrawiam,
Marcin.

Wydrukuj tę wiadomość

  FanFilm -MrKnow
Napisane przez: labalab - 06-06-2018, 06:33 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (33)

witajcie mam problem z tym dodatkiem zaliczam pare odcinków serialu i potem 
mam źródła ale nic nie odtwarza wygląda to ta
mam źródło szukajkatv_nocf|openload|lektor|ac3 wybieram i pomija źródło inne też zatrzymuje się tylko na vidoza pojawia śię prosze czekać ale po kilkunastu sekundach próby załadowania pliku daje sobie spokuj 
sprawdziłem na stronie szukajki i bez problemu odpala mi odcinek z openload którego fanfilm mi nie odtwarza wiec źródło działa 

i kolejna sprawa polecono mi fanfilm w zamian za covenanta i tak covenant na openload pokazywał plansze parowania i odpalał odcinek fanfilm pomija wszysto z openload

Wydrukuj tę wiadomość

  wifi w mecool m8s pro l
Napisane przez: labalab - 05-06-2018, 02:37 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (2)

witajcie mam problem z netem w boxie 
net jest z tabletu , telefonu lub mini rutera mobilnego a wiec tylko po wifi
box sie łączy , połączejie jest aktywne ale po maks 5 minutach zamiera wylączanie wifi nic nie daje
pomaga tylko reset ustawień sieciowych co mnie irytuje bo resetuje tez blu i musze parować pilota

Wydrukuj tę wiadomość

  I828 pomoc libreelec
Napisane przez: ss200 - 05-06-2018, 11:54 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Witam potzebuje pomocy z aktualizacja kodiego do wersji 17.6 obecnie na i828 mam zainstalowana 16 ale chce podniesc do 17 android 4.4 wiem ze mozna za pomoca libreelec probowalem na rozne sposoby podnies obraz wgrany na sd 8g klasa 8 teoretycznie jest ok lecz po wejsciu w sytem reset bootowanie nie widzi dodatkowego systemu obrazu byc moze nie ten plik wgrywam z tego co pamietam wgrywalem qaszkaj ktoregos dwdykowany pod ten model plik w chalupie na kompie wg poradnika nic mi nie idzie tyle ze udalo sie wgrac obraz na karte ale z karty ni cholery nie idzie uruchomic prosze o pomoc krok po kroku dzieki

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  [Rpi] Jak zaktualizować Kodi do wersji ALPHA?
Napisane przez: js305 - 04-06-2018, 04:36 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (7)

Proszę o pomoc, zainstalowałem sobie libre elec i tam jest wersja 17.6. Chciałem uruchomić hbo go z poradnika ale potrzebna jest wersja 18, niestety mimo prób nie udaje mi się podbić, ktoś pomoże?

Wydrukuj tę wiadomość

  obsługa kodi jak TV
Napisane przez: kmyg - 04-06-2018, 11:33 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (3)

Witam Serdecznie,
posiadam na swoim TV BOX zainstalowane KODI oraz osobną aplikację IPVTV.
W tym momencie udało mi się skonfigurować KODI z wizja.tv poprzez dedykowaną aplikację oraz m-TVGuide.

Wszystko jest w porządku, jedynie użytkowanie odbiega trochę od standardowych telewizorów, co stanowi problem dla moich staruszków.

Czy istnieją jakieś modyfikacje ew. poradniki, którymi będę mógł jak najbardziej upodobnić obsługę kodi do normalnego telewizora?
Głównie chodzi o nawigację pomiędzy kanałami np. "+/-" oraz wyświetlanie kanałów w zakładce "Telewizja".

Z góry dziękuję za pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość

  Polskie aktualne wtyczki, pluginy i repozytoria
Napisane przez: Cacper - 01-06-2018, 11:20 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (1)

Czy ktoś z przedstawicieli serwisu kodiwpigulce.pl mógłby pomyśleć i uruchomić na stronie (nie koniecznie na forum) specjalnej zakładki na której byłyby aktualne polskie wtyczki i pluginy od różnych polskich dostawców nie tylko od repozytorium "kodiwpigulce.pl" mowa tu o linkach, przekierowaniach itp.
Jakie są aktualne i aktualizowane repozytoria, wtyczki, pluginy?

Wydrukuj tę wiadomość

  Klatkujący się obraz Kodi
Napisane przez: Emzee82 - 31-05-2018, 07:32 PM - Forum: Android - Odpowiedzi (13)

Witam

Mam taki problem. Posiadam "chińskiego" Android Boxa. Netflix i pochodne działający normalnie ale Kodi ostatnio zaczęło świrować. Podczas oglądania dynamicznych scen w filmach , obraz się nie leci płynnie tylko się klatkuje. Wystarczy że kamera w danej scenie się szybko obróci i już obraz nie idzie płynnie. Parę tygodni temu grało wszystko normalnie. Teraz już nie chociaż nic nie było na tym boxie robione. Zero nowych aplikacji. Zaczęło się to dziać z dnia na dzień. Próbowałem innych wersji Kodi. Przywróciłem ustawienia fabryczne. Zainstalowałem wszystko od nowa i nadal się tak dzieje. Może ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić ?

Wydrukuj tę wiadomość