Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,997
» Najnowszy użytkownik: Endake
» Wątków na forum: 4,842
» Postów na forum: 44,566

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 138 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 132 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, Yandex, drevo, mozzarella

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: sky02
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 449
» Wyświetleń: 64,975
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 786
» Wyświetleń: 73,445
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: arkady1964
Dzisiaj, 07:36 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 134
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Dzisiaj, 06:05 AM
» Odpowiedzi: 265
» Wyświetleń: 39,620
Najlepsze bezpłatne przeg...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Dzisiaj, 04:34 AM
» Odpowiedzi: 83
» Wyświetleń: 41,207
Launcher Manager-wyłącz d...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: ssooqq
Dzisiaj, 12:42 AM
» Odpowiedzi: 337
» Wyświetleń: 127,090
Szukam idealnego EPG do m...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 09:42 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 37
strims.top / transmisje
Forum: Poszukuję wtyczki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 02:58 PM
» Odpowiedzi: 14
» Wyświetleń: 9,088
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
Wczoraj, 08:39 AM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 537
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
04-05-2024, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 62

 
  Własne EPG
Napisane przez: Jaca - 28-05-2018, 08:20 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (16)

Jak tworzyć własne EPG , Multi EPG

Na początek pobieramy program 


instalujemy go program instaluje się w lokalizacji APP DATA

C:\Users\Twoja Nazwa\AppData\Local\WebGrab+Plus i tam znajdziecie coś takiego

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

ja pokaże wam na przykładzie programtv.onet.pl
nas interesują 2 pliki

programtv.interia.pl.ini oraz programtv.onet.pl.channels.xml

konfiguracja programtv.onet.pl.channels.xml tu praktycznie nic nie robimy ale w oryginalnym pliku znajduje się sporo nie potrzebnych kanałów niemieckich jakieś radia ogólnie sporo kanałów których nie używacie,można je poprostu usunąć lub zostawić one nie będą przeszkadzać ponieważ wszystko znajdzie się w WebGrab++.config.xml który za chwile zrobimy


Zaczynamy budować plik WebGrab++.config.xml z pliku który jest pokazany na wklejka robimy listę do pliku config.xml czyli:


Teraz jak ktoś ma jakiś ftp to można własne loga dodać w pliku,w tym celu nalezy lekko zmodyfikować plik programtv.onet.pl.ini linijka 27,28,29

Gotowy plik tylko należy dodać własnt folder z logami: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Gotowy  WebGrab++.config.xml  : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Wymaga lekkiej korekty ponieważ ja miałem inne potrzeby i kilka kanałów się powtarz co powoduje wydłużenie czasu pracy grabbera

Teraz dla tych co chcą mieć multi epg czyli kilka nazw dla jednego kanału tutaj loga kanałów już nie dodają się same owszem ale tylko dla pierwszego kanału dla dodatkowych już niestety nie ale to nie jest problem dodać foldel z logami do kodi jest to nawet lepsze rozwiąsanie ponieważ skraca czas ładowania się epg i nawet lepiej jest robiś epg czyste a loga trzymać sobie w folderze gdzieś w kodi czyli special:// a nie c:/user... dobra robimy dodatkowe kanały:

praktycznie dużo się nie zmienia w pliku WebGrab++.config.xml Dopisujemy tylko dodatkowe pozycje ale nie takie jak już są w tym pliku zawarte ze zmienioną nazwą kanału ponieważ wydłuży to czas pracy i to o wiele godzin jeżeli zrobimy dla kazdego kanału dodatkową linikę

robimy to w ten sposób np. TVP 1 HD i teraz chcemy mieć jeszcze TVP 1 , TVP1 HD , TVP 1 SD



Tutaj mamy linijkę TVP 1 HD z pliku WebGrab++.config.xml i dopisujemy do niej odpowiednie linijki


[b]<channel update="i" site="programtv.onet.pl" site_id="/program-tv/tvp-1-hd-380" xmltv_id="TVP 1 HD">TVP 1 HD</channel>[/b]

[b][b][b][b][b]<channel offset="0" same_as="[b]TVP 1 HD" xmltv_id="TVP 1 SD">TVP 1 SD</channel>[/b][/b][/b][/b][/b][/b]

[b][b][b]<channel offset="0" same_as="[b]TVP 1 HD" xmltv_id="TVP 1">TVP 1</channel>[/b][/b][/b][/b]

[b]<channel offset="0" same_as="[b]TVP 1 HD" xmltv_id="TVP1 HD">TVP1 HD</channel>[/b][/b]


W pole   same_as=""   zawsze wpisujemy nazwę  xmltv_id="kanału dla którego robimy multiple w tym przypadku jest to TVP 1 HD 
teraz graber będzie pobierał dane tylko dla jednego głównego kanału czyli TVP 1 HD ale czy to kodi czy inny program już wykryje inne nazwy i pokaze epg np dla nazwy TVP 1 SD czyli czas pracy 2 minuty dla 4 kanałów a nie 8min dla 4 kanałów co się przedkłada na 240 x 4  mniej więcej zależy jaki plik sobie skonfigueujecie.

To chyba tyle myślę ze nie będziecie mieli problemów 

Pliki   programtv.onet.pl.ini , programtv.onet.pl.channels.xml  znadują się : 

C:\Users\twoja nazwa\AppData\Local\WebGrab+Plus\siteini.pack\Poland

Plik  WebGrab++.config.xml   znadują się : 

C:\Users\twoja nazwa\AppData\Local\WebGrab+Plus\

Wydrukuj tę wiadomość

  Nie działa alltube i nasze kino
Napisane przez: Lukaszek124 - 28-05-2018, 07:56 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (41)

Witam.  Co sie dzieje z wtyczkami nasze kino tv i alltube?  O ile nasze kino jakoś tam kuleje to alltube nid chcę w ogóle linków od paru dni znajdowac ? czy to koniec wtyczki alltube?  Będzie w przyszłości czymś zastąpiona?  Mam nadzieję ze szybko wtyczka zacznie działać bo ja jej uzywalem i nie narzekalem ?

Wydrukuj tę wiadomość

  FANFILM jak pobierac filmy
Napisane przez: Majkel80 - 26-05-2018, 01:49 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (25)

Witam,
mam nadzieję że piszę w odpowiednim dziale.
We wtyczce Fanfilm widzę że jest opcja pobierania filmów. Zaznaczyłem tą opcję, wybrałem ścieżkę na którą ma być pobierany plik i...... nie wiem jak pobierać filmy.
Kodi 17, Android Box.

Pozdro

Wydrukuj tę wiadomość

Sad Początkujący z Kodi. Problemy z rozpoznawaniem DTS i instalowaniem dodatków.
Napisane przez: Johny101 - 24-05-2018, 05:10 PM - Forum: Android - Odpowiedzi (32)

Witam. 

Zakupiłem niedawno tv box A5X MAX, w celu korzystania głownie z Kodi w połączeniu z kinem domowym. Niestety już na samym początku napotkałem na pewne trudności. 

Otóż w w celu testów podłączyłem pendrive'a z paroma filmami i niestety Kodi nie rozpoznaje sygnału digital. Amplituner wyświetla PCM zamiast DTS i przestawia się na sygnał analogowy. Natomiast gdy ten sam film odtworzę w defaultowym odtwarzaczu tego urządzenia Media Center, to amplituner od razu rozpoznaje sygnał jako DTS. 

Druga sprawa to fakt, że nie mogę zainstalować żadnych rozszerzeń z repozytorni. Po kliknięciu w "Install" pokazuje informację że coś tam niby próbuje się pobrać, ale za chwilę jestem z powrotem w menu repozytorni. 

Ogólnie to, już po uruchomieniu aplikacji wyskakuje komunikat: "Failed to start common cache".

Parametry:
wersja v18
android 8.1
połączenie gniazdo SPDiF do COAX w amplitunerze


Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu wspomnianych kwestii.


Pozdrawiam.
Witek

Wydrukuj tę wiadomość

  Samoistne przełączanie kanałów telewizyjnych m3u
Napisane przez: ssooqq - 24-05-2018, 09:29 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Czasami w internecie można znaleźć listę m3u lub m3u8 z kanałami telewizyjnymi. W większości taki list występuje problem z samoistnym przełączaniem kanałów. Próbowałem odtwarzać materiały w VLC, PotPlayer oraz KODI.
Czy jest możliwość skonfigurowania programu tak, aby kanały się nie przełączały?

Wydrukuj tę wiadomość

  EPG do Wizja TV
Napisane przez: lukaszgdynia - 23-05-2018, 01:09 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Witam,

Uzywalem wczesniej M-TV Guide ale sie wycwanili I trzeba placic. Polecicie jakies inne EPG pod Wizje ? Mam zainstalowane Add-on Wizja-TV ale EPG tam jest poprostu ubogie. Dzieki za pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość

  DOWNGRADE MiBox 3 MDZ-16-AB
Napisane przez: kash18 - 22-05-2018, 03:28 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam , czy ktoś jest w stanie opisać po polsku jak krok po kroku wykonać downgrade MiBoxa tak by zachować DRMa ?? Wgrana jest beta 7.0 a chciałbym wrócić do 6.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem ze sport365 (brak źródeł)
Napisane przez: somerandomChars - 21-05-2018, 01:12 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Witam, podobno jest tu autor tej wtyczki, więc prosiłbym o pomoc. Wtyczka najpierw nie chciała się zainstalować ze względu na brak zależności "Python Koding AIO", "unidecode" i "mrknow urlresolver". Doinstalowałem wszystko manualnie, wtyczka się zainstalowała, ale niestety mam komunikat "źródła nie są dostępne", pomimo iż na stronce sport365.live wszystko działa. Sprawdzałem logi Kodi, są błędy, ale nie do końca wiem co dokładnie powoduje brak źródeł. W załączniku jest dość duży fragment debuga Kodi, powinno wystarczyć. Jeśli nie, to pytajcie. Kodi to 17.6 na ODroid C2 z LibreELEC 8.2.1. Z góry dziękuję.



Załączone pliki
kodi_sport365.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 11
Rozmiar: 31.11 KB
Wydrukuj tę wiadomość

  [patched] IPLA
Napisane przez: c0d34fun - 19-05-2018, 06:09 AM - Forum: Aplikacje - Odpowiedzi (89)

Android TV / Android:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Raspberry PI Zero W - Wyświetlacz do Kodi
Napisane przez: mjw - 18-05-2018, 08:09 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Kiedyś zacząłem dłubać przy RPI ZERO W i wyświetlaczu ZeroSeg aby stworzyć coś co będzie wyświetlać informacje o tym co oglądam na Kodi. 
Projekt trochę porzuciłem ze względu na brak czasu ale jeśli kogoś to zainteresuje może wrzucę na githuba kod i napiszę co i jak można wyświetlić. Z ZeroSeg jest tylko problem, że nie wyświetla kilku znaków jak: M, W, K. 
Wszystko stoi na Raspberry Pi Zero W + ZeroSeg. 
Można wyświetlać co aktualnie leci na Kodi czyli tytuł, opis, jakość, długość itp. Wszystko oparte jest na JSON z Kodi. Prosta implementacja. Dzięki przyciskom na ZeroSeg można zmieniać informacje, które się wyświetlają.
Jak ktoś z was będzie chętny to zrobię poradnik, a tak to wrzucę jako ciekawostkę. Wystarczy raspbian i podstawy pythona. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dajcie znać czy jest ktoś zaciekawiony tym tematem. 


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość