Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,997
» Najnowszy użytkownik: Endake
» Wątków na forum: 4,842
» Postów na forum: 44,566

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 148 użytkowników online.
» 4 Użytkownik(ów) | 140 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Yandex, arek.lukanus1, Bodzio24, Endake, mangabanga

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: sky02
56 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 449
» Wyświetleń: 64,973
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 786
» Wyświetleń: 73,439
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: arkady1964
Dzisiaj, 07:36 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 133
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Dzisiaj, 06:05 AM
» Odpowiedzi: 265
» Wyświetleń: 39,619
Najlepsze bezpłatne przeg...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
Dzisiaj, 04:34 AM
» Odpowiedzi: 83
» Wyświetleń: 41,206
Launcher Manager-wyłącz d...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: ssooqq
Dzisiaj, 12:42 AM
» Odpowiedzi: 337
» Wyświetleń: 127,090
Szukam idealnego EPG do m...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 09:42 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
strims.top / transmisje
Forum: Poszukuję wtyczki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 02:58 PM
» Odpowiedzi: 14
» Wyświetleń: 9,087
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
Wczoraj, 08:39 AM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 535
dtvsetup.demo
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: mttechcom
04-05-2024, 03:53 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 62

 
  Menu DVD
Napisane przez: andrkac - 11-05-2018, 01:52 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Padł mi dysk i z kodi/libreelec startuje od zera...
I nie wiem jak ustawić poprawne włączanie się menu płyt DVD/Blu-Ray
Płyty proponują mi przeglądanie zawartości (pliki video, audio itd). Jeśli jawne wybiorę z menu dysk->odtwórz wszystko działa jak powinno. Ale automatycznie nie chce ruszyć.

Da się to jakoś ustawić?

Wydrukuj tę wiadomość

  Filmy 4K HEVC przez SMB - tnie
Napisane przez: Sk_uter - 09-05-2018, 12:30 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (6)

Witam,
mam podłączone dysk bezpośrednio pod router i udostępniony jako SMB, w TV ładnie go widzi i otwiera filmy full HD bez problemu, lecz jak próbuje obejrzeć coś w 4k to laguje i nie da się oglądać. Na innej stronie przeczytałem, aby wyłączyć buforowanie, więc utworzyłem plik advancedsettings.xml i ustawiłem tam "3" dla buferu, lecz nie pomogło rozwiązać to problemu.

Czy jest jakiś sposób na normalne oglądanie 4k przez SMB?

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Udostępnianie plików w sieci lokalnej
Napisane przez: Warson - 08-05-2018, 11:03 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Witam, mimo że na Windows 10 Udostępniłem Foldery, które chcę aby widział mój Box to niestety w sieci z boxa dalej pusto, czy ma ktoś jakiś poradnik jak prawidłowo wszystko ustawiać żeby odtwarzać filmy w Sieci Lokalnej a nie Latać z dyskiem HDD ?

Wydrukuj tę wiadomość

  TV Android+4K= lipa
Napisane przez: xianixTJE - 08-05-2018, 10:45 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Podpowiedzcie proszę czy ktoś ogarnał juz sposób na odtwarzanie treści 4K na ATV ?
sieć = ok 95 mbs , sprzęt naprawdę dobrej klasy zainstalowana wtyczka 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i cały czas info w prawym górnym rogu : zbyt mały poziom buforowani do ciagłego odtwarzania...
no nie ma siły aby problem leżał po stronie sprzetu... tak samo jak nie ma mowy aby ktoś nie zwrócił na to uwagi, czy naprawdę Wam płynnie odtwarza 4K ? chyba , że ja nie potrafię sobie zbuforować większj ilości MB...
wtyczka j/w pokazuje Free memory 457MB i dalej , że optimal buffersize to 152MB...daje use optimal i co... pociągnie 30 sekund i ,,, znany komunikat...
zna ktoś rozwiązanie gdzie robię błąd ?
nie szukam kogoś ze szklana kulą więc jesli logi potrzebne zapodam...
dzieki z góry...
xianix

Wydrukuj tę wiadomość

  Backup z Telefonu do Android TV
Napisane przez: Warson - 08-05-2018, 11:42 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Witam, czy jak ustawię sobie program kodi z własnymi upodobaniami oraz wtyczkami i zrobię Backup na Telefonie z Androidem i przerzucę ten backup do Android i TV i przywrócę to będzie wszystko działać tak samo czy będą problemy? i muszę wszystko konfigurować osobno na dwóch urządzeniach?
z góry dziękuję za odpowiedź.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z pobraniem najpopularniejszych wtyczek.
Napisane przez: Warson - 06-05-2018, 10:06 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (5)

Witam mam problem z pobraniem najpopularniejszych wtyczek takich jak naprzyklad: Neptun, Incrusion itp. wszystko robię wedlug kolejności i podczas pobierania juz z repozytorium wywala blad pobierania przy 2% innym razem przy 5% itp. czy ktos wie co to za problem?

Wydrukuj tę wiadomość

  TV Box MXQ - pilot nie ma komunikacji z TV Boxem
Napisane przez: dareckiweb@gmail.com - 06-05-2018, 02:30 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Brak odpowiedzi

Witam, mam problem z pilotem od TV Boxa, wszystko pracowało idealnie ale nie używałem go dłuższy czas i obecnie jak włożyłem baterie pilot normalnie działa (świeci się dioda), ale TV Box w ogóle nie reaguje.Wydaje mi się że jest to uniwersalny pilot, ale nie mam kodu żeby go zaprogramować. 
Proszę o jakieś informacje, jak mogę go skonfigurować. 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

Question problem z h96+ pro
Napisane przez: Sebi1986 - 04-05-2018, 05:22 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

witam
mam na stanie box h96+ pro i pewien problem z nim. Box podłączony jest do internetu za pomocą kabla ethernet.
po wyłączeniu boxa, czyli wprowadzeniu w stan uśpienia i po pewnym czasie po wybudzeniu sprzęt nie widzi internetu.
jedyne co pomaga to wypięcie i ponowne wpięcie kabla.
pytanie też do posiadaczy, jaką prędkość na wifi wykrywa wam box?
mi zaledwie ok 10mb, przy czym pudełko stoi w odległości 50 cm od routera, posiadam łącze 100mb

Wydrukuj tę wiadomość

  CoreELEC
Napisane przez: sokol88 - 04-05-2018, 10:21 AM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (3)

Hej pobrałem najnowsza wersje 8.90.1 pod moj procek czyli S905 wgrałem na karte pamieci odpalilem i niełaczy mi z netem ani po kablu choć pisze ze ok i ip pobrało ale jak chce odpalic repo kodi albo od core to niemoze polaczyc z wifi wogole sie niechce polaczyc miał ktos podobny problem ??

Link do pobrania jakby ktos chciał potestowac Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

Music Problem z dżwiękiem
Napisane przez: dargan - 03-05-2018, 08:47 AM - Forum: Problem z Kodi - Brak odpowiedzi

Witam wszystkich

Jestem początkującym użytkownikiem kodi i nie mam szans rozwiązać problemu z dźwiękiem.
Kodi v17,6 Krypton mam zainstalowane na Asustor AS102T system ADM.
Co drugi film jest bez dźwięku,niektóre filmy posiadające dźwięk a chcąc skończyć jego oglądanie na nst. dzień
muszę restartować Asustora ponieważ uruchamiają się bez dźwięku.Zastanawiam się czy problem leży po stronie kodi czy asustora.Problem zaczął się ok. miesiąca temu po aktualizacji kodi.Parę dni temu zainstalowałem wtyczkę FanFilm Lite i tutaj ten go problemu nie mam - wszystkie filmy ,seriale posiadają dźwięk.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość