Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,870
» Najnowszy użytkownik: enifobamy
» Wątków na forum: 4,833
» Postów na forum: 44,503

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 291 użytkowników online.
» 5 Użytkownik(ów) | 283 Gość(i)
Bing, Google, Yandex, artpaw, daszu77, domi12, tomeklm, Trissot[?]

Ostatnie wątki
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Tomek
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 764
» Wyświetleń: 71,013
Kodi v21 i serwer samba p...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: jerzyk17
Wczoraj, 06:28 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 65
Google Chromecast 4.0
Forum: Testy, recenzje, opinie.
Ostatni post: daszu77
Wczoraj, 04:20 PM
» Odpowiedzi: 51
» Wyświetleń: 22,089
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 01:56 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 331
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
Wczoraj, 11:50 AM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 160
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
Wczoraj, 06:27 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 48
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 03:41 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 1,031
Extrakcja linkow do szuka...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: AndrzejNos
23-04-2024, 06:56 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 190
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: lolo99
23-04-2024, 03:55 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 408
Szukasz telewizji IPTV?
Forum: Aktualności
Ostatni post: peterek
23-04-2024, 11:42 AM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 5,152

 
  Problem z boxem Mecool M8S PRO L
Napisane przez: labalab - 15-05-2018, 04:18 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (2)

Witajcie właśnie dojechał mój pierwszy box Mecool m8s pro l
 
podpinam ustawiam i niby wszystko działa to myśle sprawdze czy jest jakiś nowszy soft 
biore ota update sprawdzanie i taki komunikat mi wywala
check failed ! check your ota server agent 

jak to naprawić ??

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z Netflix oraz AllTube/Szukajka na Mi Box
Napisane przez: szczuru - 14-05-2018, 09:17 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (36)

Witam Smile od paru dni korzystam z Kodiego na mi Boxie 3 (wcześniej jedynie używałem Kodiego na PC jako odtwarzacza pvr). I dzięki waszym poradnikom udało mi się zainstalować interesujące mnie wtyczki Smile Ale mam parę problemów:

Sprzęt to Mi Box 3 z polskiej dystrybucji na oficjalnym Androidzie 6
Kodi w wersji 18 (kompilacja z 13 maja).

Wtyczka Netflix:
Zainstalowała się elegancko, mogę się zalogować - przeglądać wszystko ale przy próbie odtworzenia nie odtwarza żadnego materiału (tzn po wybraniu materiałów niby go przez ułamek sekundy ładuje po czym nic się nie dzieje - ekran nadal pozostaje na wyborze materiałów) - tak jak na obrazku:
[Obrazek: Screenshot_32.jpg]

Czy wtyczka generuje jakieś logi, które mógłbym sprawdzić? InputStream Adaptive jest zainstalowany i włączony.


Kolejny mój problem dotyczy wtyczek AllTube/Szukajka - mianowicie mogę odtworzyć każdy materiał z "menu głównego" wtyczki ale nie działa wyszukiwanie w obu wtyczkach - tzn po wybraniu szukaj na ekranie w nieskończoność pozostaje tylko "kółeczko ładowania" - jakieś pomysły?

Z góry dzięki za pomoc Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Modyfikacja Skina SiLVO Dla Kodi 18
Napisane przez: Jaca - 13-05-2018, 06:29 PM - Forum: Skórki - Odpowiedzi (6)

Postanowiłem trochę rozbudować Skina  Aeon Nox zmodyfikowanego przez SiLVO a po jego  modyfikacjach wprowadziłem jeszcze swoje


**** Co zostało Zmienione ? ***

* Praktycznie od podstaw robione ui panele ikony i tak dalej
* Troche pozmieniałem w pvr pomogło to przyspieszyc działenie tego dodatku (+/- pewnie i tak nie na każdym sprzęcie)
* Odblokowane zostały funkcje w koniec/zamknij dla Androidów i mam nadzieję że dla reszty też
* Dopisałem parę linijek w PVR teraz działają kolorowe gatunki w EPG folder z kolorami nie został spakowany do skina to pozwoli każdemu go edytować i zrobić własne kolorki nie każde epg ma takie same kategorie

<category lang="pl">Film</category>
    <category lang="pl">Dokumentalny</category>

inne mają 

<category lang="pl">Film Dokumentalny</category>

i tak dalej

* Kolejna sprawa to dodanie ikon pomocniczych głównie chodziło mi tu o telefony nie było przycisków cofnij,zamknij,przeładuj i tak dalej
* Rozbudowana została opcja zamykania o szereg udogodnień i ustawień w sumie to zrobił się z tego setting Panel
* Rozbudowałem opcje szukaj ta która była/jest dostępna z dodatku/sriptu script.globalsearch 
* Dodałem tam (Netflix , HBO , FanFilmLite serial film , Nasze Kino , Szukajka , AllTube , CDA Phantom)
ułatwia to trochę życie ale to jeszcze nie to czego bym sobie życzył
* zmieniłem nieco podgląd widgetów okładka filmu wychodzi nieco w przód
* coś tam pewnie się jeszcze znajdzie o czy zapomniałem napisać testujcie nie zapominając o tym że nie jestem programistą 
więc z umiarem proszę....

* Kilka Obrazków Poniżej Oraz Żródło Do Repo


Do poprawnego działania wymaga paru dodatkowych Dodatków bez których pewne funkcje nie zadziałają 
ale nie są to dodatki wyciągnięte z nieznanych żródeł opisze to wszystko po kolei w następnym Poście...

Wydrukuj tę wiadomość

Rainbow Wtyczka Wizja tv nie działa
Napisane przez: Kamsonzag - 13-05-2018, 12:40 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Witam wszystkich.

Miesiąc temu przeniosłem sie z weeb tv na wizje tv. 
Przez pierwsze dwa tygodnie wtyczka działała bez zarzutów. Od 10 dni niestety wyskakuje komunikat, ze wystąpił bład wtyczki i nie chce sie włączyć. Największy błąd z mojej strony był taki ze wykupiłem roczne konto. Na innych platformach wizja na moim koncie działa bez zarzutu, zreszta tak jak wspomniałem na wstępie problem tkwi we wtyczce.
Kodi 15.2 wtyczka wersja 0.48 kodiver.
 Z góry dziękuje za wszelka pomoc Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Menu DVD
Napisane przez: andrkac - 11-05-2018, 01:52 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Padł mi dysk i z kodi/libreelec startuje od zera...
I nie wiem jak ustawić poprawne włączanie się menu płyt DVD/Blu-Ray
Płyty proponują mi przeglądanie zawartości (pliki video, audio itd). Jeśli jawne wybiorę z menu dysk->odtwórz wszystko działa jak powinno. Ale automatycznie nie chce ruszyć.

Da się to jakoś ustawić?

Wydrukuj tę wiadomość

  Filmy 4K HEVC przez SMB - tnie
Napisane przez: Sk_uter - 09-05-2018, 12:30 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (6)

Witam,
mam podłączone dysk bezpośrednio pod router i udostępniony jako SMB, w TV ładnie go widzi i otwiera filmy full HD bez problemu, lecz jak próbuje obejrzeć coś w 4k to laguje i nie da się oglądać. Na innej stronie przeczytałem, aby wyłączyć buforowanie, więc utworzyłem plik advancedsettings.xml i ustawiłem tam "3" dla buferu, lecz nie pomogło rozwiązać to problemu.

Czy jest jakiś sposób na normalne oglądanie 4k przez SMB?

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Udostępnianie plików w sieci lokalnej
Napisane przez: Warson - 08-05-2018, 11:03 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Witam, mimo że na Windows 10 Udostępniłem Foldery, które chcę aby widział mój Box to niestety w sieci z boxa dalej pusto, czy ma ktoś jakiś poradnik jak prawidłowo wszystko ustawiać żeby odtwarzać filmy w Sieci Lokalnej a nie Latać z dyskiem HDD ?

Wydrukuj tę wiadomość

  TV Android+4K= lipa
Napisane przez: xianixTJE - 08-05-2018, 10:45 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Podpowiedzcie proszę czy ktoś ogarnał juz sposób na odtwarzanie treści 4K na ATV ?
sieć = ok 95 mbs , sprzęt naprawdę dobrej klasy zainstalowana wtyczka 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i cały czas info w prawym górnym rogu : zbyt mały poziom buforowani do ciagłego odtwarzania...
no nie ma siły aby problem leżał po stronie sprzetu... tak samo jak nie ma mowy aby ktoś nie zwrócił na to uwagi, czy naprawdę Wam płynnie odtwarza 4K ? chyba , że ja nie potrafię sobie zbuforować większj ilości MB...
wtyczka j/w pokazuje Free memory 457MB i dalej , że optimal buffersize to 152MB...daje use optimal i co... pociągnie 30 sekund i ,,, znany komunikat...
zna ktoś rozwiązanie gdzie robię błąd ?
nie szukam kogoś ze szklana kulą więc jesli logi potrzebne zapodam...
dzieki z góry...
xianix

Wydrukuj tę wiadomość

  Backup z Telefonu do Android TV
Napisane przez: Warson - 08-05-2018, 11:42 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Witam, czy jak ustawię sobie program kodi z własnymi upodobaniami oraz wtyczkami i zrobię Backup na Telefonie z Androidem i przerzucę ten backup do Android i TV i przywrócę to będzie wszystko działać tak samo czy będą problemy? i muszę wszystko konfigurować osobno na dwóch urządzeniach?
z góry dziękuję za odpowiedź.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z pobraniem najpopularniejszych wtyczek.
Napisane przez: Warson - 06-05-2018, 10:06 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (5)

Witam mam problem z pobraniem najpopularniejszych wtyczek takich jak naprzyklad: Neptun, Incrusion itp. wszystko robię wedlug kolejności i podczas pobierania juz z repozytorium wywala blad pobierania przy 2% innym razem przy 5% itp. czy ktos wie co to za problem?

Wydrukuj tę wiadomość