Czy jest możliwe aby załadowana tapeta w tle, na pulpicie ogólnym miała pełną jasność ? Przy czym włączając dane menu/opcje ściemniała się ? @, enefem Jak to faktycznie jest z tymi ocenami IMDB ? Nie rozumiałem ale widzę, że wiele zależy od skóry/ustawień, jednak dlaczego oceny widoczne w danej wtyczce/skórze nie pokrywają się z oceną ze strony IMDB ? Ma to związek z ustawieniami manualnymi pewnych dodatków/skóry ? Czy też twórcy wtyczek powinni coś poprawić ? Podobnie jest z tłumaczeniem na j.polski tytułów,opoisów mediow w Venomie, zawsze widziałem polski język teraz brak - na innch wtyczkach wszystko działa, rozumiemn, że problem związany jest z samą wtyczką Venom ? Coś tu nie gra ?
Archiwum Shoutboxa
W porównaniu do Aeon Nox Silvo, Arctic Zephyr 2 działa dużo lepiej na mom Android TV.
Super. W jaki sposób mógłbym okno dialogowe przy ładowaniu źródeł zmienić na ciemne ? Jasne bije po oczach i zlewa się z tekstem .
Zapewne chodzi Ci o "chrupnięcia" w DialogVideoInfo, gdzie informacje są pobierane z internetu i na tej podstawie TMDbHelper uzupełnia dane. Mam pewien pomysł na optymalizację, czeka tylko na wdrożenie 

Wychodziłoby na to, że Venom sam w sobie zarządza ocenami filmów/seriali. Muszę to sam sprawdzić, bo ciekawa sprawa 

W przypadku Venoma akurat nic się nie zmienia. Skórka wygląda całkiem przyjemnie, zwłaszcza ciemny motyw. Na mocnym kompie interfejs, potrafi chrupnąć
@jp44 skoro mowa o ocenach filmów, ostatnio dużo pracowałem nad nimi w mojej skórce. Jeśli byś chciał, mógłbyś spróbować i dać znać jak to wygląda w przypadku Arctic Zephyr 2 Resurrection 

Zastanawiam się w czym jest rzecz,jeśli chodzi o pobieranie informacji ocen filmów/seriali z IMDB na przykładzie wtyczek. Rzekomo Venom, pobiera info, jednakże u mnie się to w żaden sposób nie pokrywa z realnymi ocenamy ze strony. Wtyczka The Crew znów pokazuje 100 % poprawnie z seksji seriale, znów filmy nie są zgodne. W czym jest problem, o co tu chodzi ? Czy ktoś mógłby to wyjaśnić. Fajnie jakby działało to sprawnie.
@mjw a powiedz mi jeszcze czy Canal+ box może być schowany gdzieś za tv, czy musi być widoczny dla pilota w celu uruchomienia? Różnie to bywa z pilotami na BT
@p3t3n3t chciałbym wypróbować teleele ale ni cholery nie mogę trafić na rejkę
dlatego pomyślałem, że może ktoś mi będzie mógł wykupić listę
dlatego pomyślałem, że może ktoś mi będzie mógł wykupić listęjest jeden mankament, pomimo zmiany języka api na polish nie tłumaczy opisów, tytułów mediów.
Venom zaczął naprawdę dobrze działać od wersji 5.0.0, podoba mi się nowy styl wyświetlania źródeł, podobny do Fen/Seren.

