Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,185
» Najnowszy użytkownik: chester1988
» Wątków na forum: 4,855
» Postów na forum: 44,637

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 124 użytkowników online.
» 10 Użytkownik(ów) | 110 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, Yandex, andrkac, Dadley[?], Jakoor, markomkm, morfidmx, muchor, piotr629, RebA

Ostatnie wątki
KODI API
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: andrkac
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
11 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 1,257
Nieaktualne picony
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
Wczoraj, 07:13 PM
» Odpowiedzi: 29
» Wyświetleń: 1,112
Titan Vanilla
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 04:47 PM
» Odpowiedzi: 24
» Wyświetleń: 13,308
kodi w chromecast 4k
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: Slawomir2020
Wczoraj, 04:20 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 34
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
19-05-2024, 05:32 PM
» Odpowiedzi: 829
» Wyświetleń: 76,981
Kodi na webos LG
Forum: Oprogramowanie / Firmware
Ostatni post: Wezu
19-05-2024, 05:02 PM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 494
Jakie urządzenia posiadac...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: Łonogrzmot
19-05-2024, 10:48 AM
» Odpowiedzi: 113
» Wyświetleń: 230,074
Co teraz słuchasz?
Forum: Off topic
Ostatni post: redhunter
19-05-2024, 07:07 AM
» Odpowiedzi: 195
» Wyświetleń: 35,174
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: agaton111
18-05-2024, 12:38 PM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 694

 
  Niestabilne Kodi 18.9 na Android TV
Napisane przez: jp44 - 20-12-2020, 10:51 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (2)

Cześć,

Przez wszystkie lata korzystałem z Kodi mając postawiony LibreELEc, ostatnio kupiłem TV Sony bazujący na Androidzie, niestety Kodi na andku nie sprawuje się wzorcowo, zdarzają się różnego rodzaju problemy jak :

- nieoczekiwane, nagłe wyjście z filmu
- zawieszanie się
- inne drobne błędy

Pytanie : macie jakieś sposoby na zwiększenie stabilności Kodi na Andku ?

Pozdrawiam.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zgemma h9twin
Napisane przez: com1 - 17-12-2020, 08:48 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (2)

Witam. Czy ktoś wie jak przywrócić dodatki w 
Kodi? Zrobiłem kopie zapasowa ustawień na dysku i od tego czasu wywalilo mi wszystkie dodatki. Przywracam ustawienia wszystko wraca oprócz dodatków. Wygranie nowego softu też nie pomaga. Proszę o poradę.

Wydrukuj tę wiadomość

  HW, co warto kupić na początku 2021 :)
Napisane przez: azizi - 17-12-2020, 11:05 AM - Forum: Testy, recenzje, opinie. - Odpowiedzi (24)

Witajcie.

Jako posiadacz 2 leciwych już boxów myślę nad zmianą przynajmniej 1szt. Z racji, że mam bazę zewnętrzną na mariaDB zrobioną muszę mieć takie same wersje aby się to nie rozjechało. O ile mój "mocniejszy" sprzęt na s905x daje radę z nowszymi wersjami CoreElec to starszy zatrzymał się na bodajże LE 8.1.

Z tego co czytam na forum polecacie sprzęty z procesorami s905x2 lub x3. Jest też s922x.

Sprzęt miałby chodzić na CoreElec.
 
Co chciałbym aby działało:
- bluetooth pod słuchawki
- połącznie lan (nie używam wifi)
- wyjście audi (najlepiej optyk)

No i teraz kwestia androida. Mam przed sobą mi box s. Nie mogę się do tego android tv przekonać, ale przyznam że youtube fajnie się obsługuje. Netflixa nie oglądam ale mam trochę apek, które by mi się przydały typu kamery, bramofon, aplikacje synology itd. Nie ma tego wszystkiego pod kodi w formie jakiej chce. Odpalałem na xiaomi kodi ale nie jest to czysty start CoreElec. Bluetooth mi zrywało. Mam mieszane uczucia.

Czy jest sens dopłacić do mocniejszej maszyny aby na androidzie używać kodi?

Co warto kupić aby na początku 2021 dotarło i posłużyło przez jakiś czas? 

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi 18.9 zwiechy, błąd przy instalacji PolsihTeam REPO
Napisane przez: Mariusz80 - 16-12-2020, 02:13 PM - Forum: Windows - Odpowiedzi (6)

Witam serdecznie.  
Od paru tygodni walcze z instalacja dodatku Cherry TV na Kodi.

1. Po zainstalowaniu Kodi 18.9 na Win 8.1 i wejsciu do programu, program przy przejsciu pomiedzy ekranami czasami dostaje paru sekundowej zwiechy. Pare miesiecy temu na wersji 18.6 wszytsko działało płynnie.

2. Po zainstalowaniu dodatku POLISHTEAM/REPO z pliku ZIP wg porady
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. gdy chce przejsc do nastepnego koku “Install from repository” otrzymuje bład : “Could not connect to repository”. Pola mam wypelnione prawidłowo, wiec nie wiem czemu nie moge przejsc dalej.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

3. Żeby bylo ciekawiej to na przystawce Android SmartTV Cherry TV instaluje sie normalnie,ale za to mimo wyszukania dużej ilości żródeł do odtwarzania filmów, to ekino i Fanfilm nie odtwarza. Gdy odpale ww. strony na zewnetrznej przegladarce www to filmy działaja.

Wydrukuj tę wiadomość

  YouTube i Api
Napisane przez: azizi - 15-12-2020, 02:12 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Witam. 
Od niedawna mam problem z YouTube pod Kodi. Chodzi oczywiście o API.
Wygenerowałem nowe klucze i wgrałem do wtyczki YT. Niestety mimo, że dwukrotne przepisanie kodu przechodzi to i tak wtyczka nie działa prawidłowo. Nie wyświetla treści jak subskrypcje, listy itd.

Korzystałem z tych poradników:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Klucze próbowałem podgrywać wpisując ręcznie, przez podgranie pliku oraz przez interfejs www. Za każdym razem przechodziły ok.

Klucze generowałem wielokrotnie. Jedyna różnica jaka jest, to w poradnikach nie ma nic o kilku krokach jakie pojawiają się po uzupełnieniu zakładki OAuth consent screen. Próbowałem na niej zmienić status z testu na dostępne dla wszystkich (nic nie dało) oraz dodać użytkownika (email) ale też bezskutecznie. Pominięcie tych czynności nie pozwala w weryfikację kodami w późniejszym czasie.

Cały dzień straciłem na testy i szukanie rozwiązania ale jak nie działało tak nie działa.

Dodatek YouTube jest w najnowszej wersji czyli bodajże 6.8.8.
Używam CoreElec w wersji 9.2.5 ale problem występuje też na innym moim urządzeniu z OpenElec 8.1

Czy ktoś zetknął się z takim problemem i może pomóc?

Wydrukuj tę wiadomość

  android box - jakiego polecicie
Napisane przez: krychap - 14-12-2020, 05:54 PM - Forum: Off topic - Odpowiedzi (2)

Pwitam jakiego możecie polecić dobrego niedrogiego android box ?
Żeby działał player i oczywiście kodi

Ten ma android 9
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Mało ram ale player i kodi powinno działać ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Połączona lista kanałów
Napisane przez: biceps - 14-12-2020, 04:14 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (1)

Czy jest możliwe odtwarzać połączoną listę kanałów horizon, nc+, ipla + inne lista iptv m3u na iptv simple client?

Wydrukuj tę wiadomość

  HBO GO i Netflix
Napisane przez: McPiv - 14-12-2020, 07:21 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (11)

Cześć,

czy ktoś od wczoraj ma problemy z tymi wtyczkami? Nagle przestały działać. Z logowaniem wszystko ok, ale jak włączam film, to mieli i przestaje, nie odtwarza filmu. Próbowałem instalować wcześniejsze wersje wtyczek z zależności (kiedyś mi to pomagało), ale też nic. Ktoś zna powód i wie jak pomóc?

Pozdrawiam serdecznie.

Wydrukuj tę wiadomość

  hk1 mini aktualizacja
Napisane przez: krychap - 14-12-2020, 06:45 AM - Forum: Off topic - Odpowiedzi (6)

Witam
Czy na hk1 mini można wgrać android 9 ?

Wydrukuj tę wiadomość

  [P] problem z reklamamai na youtube na android tv
Napisane przez: spamator12 - 14-12-2020, 12:53 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (12)

Witam, mecza mnie BARDZO uciazliwe reklamy na youtube na android TV (TLC). Mozecie cos poradzic co trzeba zainstalowac?

Z TV korzystam malo i glownie jest to youtube (90%) bo propagandowy przekaz TV mnie drazni bardzeij niz glupie reklamy. NIe za bardzo orientuje sie co nazlezy zainstalowac i czy trzeba zrootowac TV - a jezeli tak to jak to zrobic. Prosze o pomoc/wskazowki.

Doszlo do tego, ze biore latopa (tam oczywiscie nie mam kretynskich reklam - "adblokowe" dodatki - umatrix, adblock, czy w domu piehole), zgrywam z youtuba interesujace tresci i odtwarzam dzieki VLC (render) na TV - ale jest to troche meczace pomimo, ze dziala.

jak zyc?

Wydrukuj tę wiadomość