Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,967
» Najnowszy użytkownik: langart2
» Wątków na forum: 4,838
» Postów na forum: 44,548

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 441 użytkowników online.
» 8 Użytkownik(ów) | 428 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, Yandex, arkady1964, dj_pustak, dsider[?], Joseffino, pwojciechowska, RebA, Ruskikon, scichy1

Ostatnie wątki
Brakujące kanały na liści...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: Tomek
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 37
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: DenDy
Dzisiaj, 07:41 AM
» Odpowiedzi: 264
» Wyświetleń: 39,332
TB7 player
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
Dzisiaj, 07:15 AM
» Odpowiedzi: 52
» Wyświetleń: 4,791
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: Wezu
Dzisiaj, 07:14 AM
» Odpowiedzi: 780
» Wyświetleń: 72,912
Paris St. Germain vs. Bor...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: coni
Wczoraj, 08:41 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 61
Fire stick instalacja z n...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: Łonogrzmot
01-05-2024, 12:23 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 34
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
01-05-2024, 11:56 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 567
Tivimate
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: RebA
01-05-2024, 10:38 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 928
Plugin.video.catchuptvand...
Forum: Zmodyfikowałem wtyczkę
Ostatni post: sky02
01-05-2024, 05:32 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 479
[GB] Xiaomi Mi Box - Inte...
Forum: Promocje
Ostatni post: Avajos
01-05-2024, 04:46 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,323

 
  Brakujące epg
Napisane przez: banny_2006 - 03-12-2020, 02:47 PM - Forum: Główny dział z EPG - Odpowiedzi (4)

Doszły nowe kanały da się epg do tego? [Obrazek: f58d6ebabe82b7d7a706d55eb0f046f9.jpg][Obrazek: bf1e26160d056889c57ea9577229dcce.jpg]

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  nie działająca wtyczka fanfilm
Napisane przez: baksbaks87 - 03-12-2020, 01:46 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (14)

witam.od paru dni próbuję dodać wtyczkę fanfilm do kodi i po dodaniu adresu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest tam repozytorium fanfilm.zip ale podczas próby wejścia we "wtyczki wideo" nie ma kategorii wtyczki wideo w repozytorium fanfilm.i tak kilka razy,usuwałem i same repozytorium fanfilm i całe kodi.nic nie pomaga.nie wiem o co biega i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić.czy u was wszystko działa??ma ktoś jakiś pomysł??


dodam tylko że na laptopie fanfilm działa bez zarzutu,ale nie usuwam żeby sprawdzić bo boję się że będę miał ten sam problem co na telefonie.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z zakladka "Telewizja
Napisane przez: jeronimo - 03-12-2020, 12:49 PM - Forum: Problemy - Odpowiedzi (5)

Czesc.Dzisiaj zniknela mi mozliwosc odtwarzania nc+ z zakladki "Telewizja".Aktualizacja,odinstalowanie i ponowna instalacja PVR IPTV Simple Client nie pomaga. Kodi najnowsza wersja. Jakies pomysly? Dzieki z gory za pomoc.

Wydrukuj tę wiadomość

  Brak epg
Napisane przez: Piteer - 02-12-2020, 08:10 PM - Forum: Główny dział z EPG - Odpowiedzi (7)

Witam, pisze pierwszy raz i mam taki oto problem że perfect player nie pobiera epg. Jest to wersja pełna odblokowana i podaje adres dla perfect i nic. Prosze pomóżcie

Wydrukuj tę wiadomość

  nie działa NC go
Napisane przez: tasdj - 02-12-2020, 09:47 AM - Forum: Sugestie, błędy, poprawki... - Odpowiedzi (2)

od wczoraj nie uruchamia mi sie wtyczka nc go ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Czy tylko ja nie mam epg?
Napisane przez: shados - 01-12-2020, 07:30 PM - Forum: Problemy - Odpowiedzi (5)

Używam tivimate premium, ale od niedzieli nie pobiera mi epg (ostatnie informacje mam z soboty). Niby aktualizuje, ale brak danych... OTT Navigator czy kodi pobiera bez problemu. Reinstalacja nie pomogła. Gdzie może być problem?

Wydrukuj tę wiadomość

  Venom wtyczka.
Napisane przez: bard1234 - 01-12-2020, 01:58 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (4)

Zainstalowalem te wtyczke,ale do dzialania zada debrid account ! Jak to stworzyc i wprowadzic zeby dzialala ? Z gory dziekuje za odpowiedz !

Wydrukuj tę wiadomość

  Przenoszenie "ulubionych" w kodi między urządzeniami
Napisane przez: jacis - 29-11-2020, 12:44 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (2)

Cześć,


Mam pytanie jak w temacie.Potrzebuję przenieść ulubione z kodi zainstalowanego na TV do kodi zainstalowanego na Nvidia shield TV.Od jakiegoś czasu wtyczka ipli z repo SD-xbc nie pokazuje kategorii do wyboru,natomiast jak wcześniej dodałem seriale do ulubionych,to bez problemu mogę odtwarzać te treści.

dzięki z góry za pomoc


pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi nie widzi serialu
Napisane przez: ferrido - 29-11-2020, 11:25 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Witam w jendym folderze posiadam kilka seriali.
2 z nich są znajdowywane przez wtyczkę The Movie Database 
a 1 z nich przez Tmdb tv shows 
i w zakładce seriale widzę tylko seriale dodane przez wtyczkę  The Movie Database  
i nie mogę dodać tej przez tmdb nawet mi na opisie nie zależy, tylko aby były w jednym  miejscu  wszystkie 

Wydrukuj tę wiadomość

  TVBox
Napisane przez: ada6666 - 29-11-2020, 07:52 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (19)

Witam...



Chce was prosić o pomoc.... Wiec sytuacja wygląda następująco:



Posiadam już jak na ta chwile 4 letni tv Panasonic 65EX780 kupiony nie za male złotóweczki (10tys) co na tamta chwile wydawał mi się odpowiedni bo jeszcze chciałem mieć 3D a był to ostatni nowy model dostępny. W aplikacjach nie było zbyt dużego wyboru bo ma zainstalowane NETFLIX i AMAZONA, ale jak na tamte czasy było to ok i myślałem ze w miedzy czasie dodadzą jeszcze co nieco ale jak na ta chwile maja to głęboko w d...e bo nawet ostatnia aktualizacje wypuszczono z rok albo więcej temu. Wiec zakupiłem ostatnio box SAVIO PLATINIUM bo myślałem ze wszystko co będę chciał podłącze w jedno miejsce i będzie działać bez problemów. Juz tydzień się nim bawię (instalowałem aplikacje, wtyczki, system...) ale to nie jest to czego oczekuje (reszta osób tez se nie może poradzić delikatnie) i postanowiłem go oddać (i jeszcze nie zauważyłem ze nie ma certyfikatu Google).



Proszę żebyście mi polecili modele które na ta chwile:

1. mogę zainstalować wszystkie aplikacje (NF, AMAZON, HBO GO i w przyszłości DISNEY) najlepiej ze sklepu (jak nie to ściągnę aplikacje Wink ) NF i AMAZON mam w TV wiec nie koniecznie musi się znajdować w box ale widzę ze większość to już ma... zależy na HBO... a reszta później Wink

2. menu aplikacji wyglądało podobnie  jak te na TV (nie tak jak w KODI... bardziej uproszczone bo  reszta domowników nie może sobie poradzić)

3. rozdziałka 1080 (wystarcza) i więcej

4. najlepiej z lanem ale niekoniecznie

5. w miarę działające tak jak potrzeba

6. i nie żadne wieszające się g...o od Xiaomi  BOX
7. moze byc jakis stick ale dobrze dzialajacy Wink



Dziękuje serdecznie za pomoc... i czekam na wasze sugestie...



PS:

widzę w innym wątku ze od naszych operatorów coś jest tylko czy jak kupie na własność Wink (allegrosik lub jakis inny sklep) to nie muszę mieć połączenia z nimi (abo lub co innego)...

PS2:
mały edit

Wydrukuj tę wiadomość